8 Nisan 2021 Perşembe

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİNDEN BAŞKANVEKİLİ METİN TURAN'A SÜRPRİZ ZİYARET VARDI


Geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul ile yeni Yönetim Kurulunun işbaşı yaptığı Beykoz Spor Kulübü Derneğinden sürpriz bir ziyaret vardı!

Yeni Yönetim Kurulunda Başkanvekillerinden biri konumunda olan Metin Turan'ı Güneşli'de bulunan işyerinde yönetim kurulundan çalışma arkadaşlarını ağırladı.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Başkan Yardımcılarından Selahattin Çiçek, Halil Pak, Yönetim Kurulu Üyesi Levent Taçoğlu ile Kulüp Medya Danışmanı Talip Ercan'dan oluşan isimleri sahibi olduğu Otingo Etiket-Ambalaj-Matbaa Firmasındaki makamında ağırlayan Metin Turan ziyaretten son derece memnun kaldı.Ziyaret oldukça sıcak ve samimi görüntüler altında gerçekleşirken Beykoz Spor Kulübünün kısa ve uzun vadeli faaliyetleri hakkında görüş-alışverişinde bulunuldu.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Kulüp Başkanvekili Metin Turan'ın kendi sektöründe bir marka isim olduğunu ve çok başarılı bir çalışma hayatının olduğuna vurgu yaparken, " Kendisinin deneyim ve tecrübelerinden fazlası ile yararlanma düşüncesineyiz. Ziyarette bizlere sunduğu önerileri dikkate alacağız. Ben ve Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarım bu sezon 113 yıllık mazisi olan Kulübümüzü hak ettiği yere taşımak için gece gündüz mesai harcıyoruz " diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme