9 Nisan 2021 Cuma

HASAN GÜNDOĞDU, " FUTBOLU ÇOK ÖZLEDİK...HERŞEYİN HAYIRLISI DİYELİM ..."

 


O Kavacıkspor Takımının gizli kahramanlarından denebilir...hatta gizliden de öte aşikare de demek mümkün, çünkü attığı frikik gollerini herkes görmekte...takımına kazandırdığı puanlar toplansa bir hayli rakam ifade eder...

1996 Yılında Eminönü'nde doğan Hasan Gündoğdu futbola 2008 Yılında Bayrampaşa Demirspor Takımında çıkan lisansı ile başlangıç yapar. Esenler Kulüp Atletik SK takımında forma giydikten sonra transfer olduğu İstanbul Güngörenspor takımında profesyonellik yaşar. 2017-18 Sezonundan itibaren Kavacıkspor forması giyen yetenekli isim, geçtiğimiz günlerde evlenmiş idi.
Kavacıkspor takımının hazırlık maçında görüşlerini aldığımız Hasan Gündoğdu futbolcu arkadaşları gibi futbola uzun süre hasret kaldıktan sonra yeniden başlayan antrenmanlar ile başlayan yeni süreçte Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olmalarını fazlası ile önemsiyor.

" Tabii ki gönül isterdi ki aynı grupta yer alan iki Beykoz takımı ayrı, ayrı gruplarda olsunlar... biz takım olarak geride kalan 3 sezon İstanbul Amatör Lig Yükselme Grubunda Bölgesel Amatör Lige çıkmak için mücadele ediyorduk. Bilindiği üzere yaşanan Salgın Süreci futbol dünyasına da olumsuz yansıdı. Aktif bir futbolcu olarak futbolsuz geçen günler açıkçası geçmek bilmedi. Kavacıkspor Takımında önemli bir avantajımız var ki o da birkaç sezondur yan yana oynamış birçok oyuncuyuz. Bu da bir birimizin hatalarını kapamakta bizlere sıkıntı olmuyor, çünkü her birimiz diğerinin tamamlayıcısı olmuş durumda. Burada bir aile gibiyiz, birçok arkadaşımız sosyal hayatında da aynı işyerinde çalışmakta. Lig maçları haftaya başlayacak, ben son olarak bu süreçte hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza rahmet diliyorum, tedavi görenlere ise şifalar. Sağlığın her şeyden öte bir kavram olduğunu çok acı örnekler ile gördük. İnşallah kazasız, belasız, hastalığın yaşanmadığı bir sezon diliyorum "  diye konuşan yetenekli oyuncu, Beykoz 1908 A.Ş. ile yapacakları ilk maça sıkı biçimde hazırlandıklarını sözlerine ekledi.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme