18 Eylül 2023 Pazartesi

BEYKOZ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULLU M.EMİN BEKGÖZ AVRUPA ŞAMPİYONLUĞUNA KATKI SUNDU


Beykoz Özel Sporcular Spor Kulübü forması da giyen Muhammed Emin Bekgöz'ün de kadrosunda olduğu Özel Sporcular Futsal ( Salon Futbolu ) Milli Takımı Avrupa Şampiyonu oldu.

Geçen hafta içinde takım sporlarında bir başarı haberi gündeme Özel Sporcular Futsal Takımı ile gelmişti. İşte o takım kadrosunda yer alan ve Beykoz'da bulunan Beykoz Özel Eğitim Meslek Okulunda öğretim gören Muhammed Emin Bekgöz 2 yıl süre ile Okul Futbol, Basketbol ve Voleybol Takımlarında forma giymişti.Bekgöz'ün de kadrosunda olduğu Özel Sporcular Futsal Takımı müthiş bir mücadele örneği sergileyip adını finale yazdırmıştı. İtalya'daki Avrupa Şampiyonasında Portekiz ile final maçına çıkan Millilerimiz müsabakayı 2-1 kazanıp şampiyon olmuştu.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Muhammed Emin Bekgöz ve milli takım sporcuları ile gurur yaşadıklarını söylerken, " Muhammed Emin tam bir spor sevdalısı bir kardeşimiz idi. Başarılı futbolu ile Milli Takımda yer alamsı ile zaten gurur yaşamıştık, bu başarısını Avrupa Şampiyonu Takım sporcusu olarak taçlandırdı. Onun şahsında tüm Özel Sporcular Futsal takımını kutluyoruz " şeklinde konuştu.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder