18 Eylül 2023 Pazartesi

MECLİS ÜYESİ GÜLAY DEMİREL'DEN " BEYKOZ MERKEZ İSKİ ÇALIŞMASI " BİLGİLENDİRMESİ VAR


Beykoz Merkez ile Yalıköy Mahallesi arasında devam etmekte olan İBB İski çalışmaları ile ilgili birçok görüş sosyal medyada kendine yer bulurken konuyu yakından takip eden Gülay Demirel sosyal medya hesaplarından açıklamada bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye ve Beykoz Belediye Meclisi Üyesi olan Gülay Demirel çalışmalarda son aşamaya geçildiği bilgisini iletti. Demirel Beykoz Merkez'de yapılan ilk asfaltlama çalışmasının videosunu da paylaştı. İşte Demirel'in paylaşımı...

Sevgili Beykozlular yıllardır çözülemeyen hatta çözülemez denilen Beykoz meydanı atık su kanal imalatını bitirmiş bulunmaktayız.

Çalışmalarımız esnasında gördük ki temiz su borularının da değişmesi gerekiyor. O işe de el attık. İmalat planlamamız biraz uzadı ama yapılması da gerekiyordu.

Bu süreçte hem siz Beykoz halkımıza hem de esnafımıza biraz sıkıntılar verdik. An itibarı ile imalatı biten bölümün geçici asfalt kaplamasını yaparak tozdan çamurdan arındırdık.

Tüm imalatımız bitip bağlantılarımızı yapınca bir yüzyıl daha ne atık su kanalı nede temiz su hattı sorunuyla karşılaşmayacağız inşallah.

Geçici asfaltlama yapıldıktan sonra çökmeler olursa düzeltilecektir. Çalışmalar sırasında oluşan sıkıntılara göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
İstanbul Boğazının bir eski haline bakın, bir de şimdi ki haline. Artık suyun dibini görüyoruz. Pırıl pırıl oldu. Her şey çok güzel olacak


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder