29 Haziran 2019 Cumartesi

28 Haziran 2019 Cuma

26 Haziran 2019 Çarşamba

BEYKOZ BELEDİYESİ SÜNNET KAYITLARI BAŞLADI

Beykoz Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına sünnet sevinci yaşatacak.

25 Haziran 2019 Salı

BEYKOZ'UN ÇÖP KONTEYNERLERİ....

Beykoz Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda yer alan çöp konteynerlerini kötü kokudan arındırmak ve hijyenik bir ortam sağlamak için düzenli olarak temizleniyor.

MEHMET AKİF ERSOY ŞİİR MÜZESİNDE " MÜZE ÖZENDİRME ÖDÜLÜ "

İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un adını yaşatan Mehmet Akif Ersoy Şiir Müzesi, Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından düzenlenen “Müze Özendirme Yarışması”nda ödül aldı.

23 Haziran 2019 Pazar

15 TEMMUZ KUPASI İLK HAFTA MAÇLARI İLE BAŞLADI


15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVASI BAŞLADI

Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Beykoz Masterler SK ile Beykoz Kulüpler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği turnuvaya Cumartesi günü 4 grupta toplam 8 maç ile başladı.

KARLITEPE MESİRE ALANI YAKINDA AÇILIYOR

İstanbul’un eşsiz manzarasının en yüksekten izlenebileceği, seyir terasları, piknik, gezinti ve spor alanları, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla Beykoz’da yapımı tamamlanan Karlıtepe Mesire Alanı yakında açılıyor.

RİVA YAZ'A HAZIR...

İstanbul’un yakın tatil rotalarından Riva keyifli bir yaz için, yenilenen plajları ve mesireleriyle yaza hazır. Beykoz Belediyesi, ilçe sakinleri ile yerli ve yabancı turistlerin güzel bir tatil geçirmesi için Riva Merkez ve Elmasburnu Plajları’nda yaz çalışmalarını tamamladı. 

GÖKSU KAPALI PAZAR YERİNDE YENİ KURALAR ÇEKİLDİ

Beykoz Göksu Kapalı Pazarı ile ilgili müracaat eden nace kodunda tekstil ürünleriyle iştigal eden 11.05.2018 tarihinde kuraya giren pazarcı esnaflarının mahkeme kararıyla iptal olan işlemine karşın tekrar kura çekilerek asil ve yedek pazarcı esnafına ait listeler belli oldu.