5 Ocak 2019 Cumartesi

BİLGEHAN MURAT MİNİÇ'DEN BASIN AÇIKLAMASI VAR

Kıymetli Beykoz Yerel Basını, Muhterem Beykozlular;

Dün Süper haber tv adlı İnternet haber sitesinde şahsımla alakalı çıkan bazı asılsız, çirkin ve alçakça ithamlar üzerine bir açıklama yapmak icap etti.

YAŞLI BAKIM KURSİYERLERİ SERTİFİKALARINI ALDI

Beykoz Belediyesi ve Beykoz Üniversitesi işbirliğiyle açılan “Yaşlı ve Yaşlı Hasta Bakım Sertifika Programı”nı başarıyla tamamlayan 76 kursiyere sertifikaları törenle verildi.

SOSYAL MARKETTEN 400 ÇOCUĞA KIŞLIK GİYSİ DAĞITILDI

Beykoz Belediyesi kışın sert yüzünü göstermesiyle Sosyal Market’e kayıtlı 400 yetim ve öksüz çocuğa mont, kaban ve bot hediye etti.

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ " BEYAZ HÜZÜN " İLE ANILDI

Sarıkamış Harekâtı’nın 104. yılı dolayısıyla, Allahüekber Dağları’nda donarak şehit olan 90 bin askerimiz “Beyaz Hüzün” tiyatro oyunuyla anıldı.

KANLICASPOR KIZLARI ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR

İstanbul Mahalli Voleybol Liglerinde Beykoz İlçesini temsil eden takımlarımızdan olan Kanlıcaspor, Yıldız Kızlar İstanbul Ligi 1.Bölge B Grubunda çıktığı dördüncü karşılaşmasından da galibiyetle ayrıldı.

3 Ocak 2019 Perşembe

SARIKAMIŞ İÇİN GERİYE SAYIM BAŞLADI

Beykozlular Sarıkamış Harekâtı’nın 104. Yılında “Şehitler Anısına Beyaz Adımlar” sloganıyla Kars-Sarıkamış’a yola çıkacak, harekâtta donarak şehit olan 90 bin askerimizi minnet ve dualarla anacak.

CHP ADAY ADAYI COŞKUN TOSUN'DAN AÇIKLAMA VAR

Değerli Beykozlular,

2 Ocak 2019 Çarşamba

KANLICA'NIN BEYFENDİSİ FUTBOL TERÖRÜ MAĞDURU


Futbol Teröristleri yılın son gününde de fazla mesaide idi? Türk Futbolunun kanayan yaralarından olan Futbolda Şiddet olayının son muhatabı ise Kanlıca Spor Kulübünün emektarı Ahmet Karaman oldu.

KANLICA GÜVERCİNLERE KALDI !


Beykoz İlçesinin Yaz Aylarında dolup, taşan mekanlarını barındıran Kanlıca Mahallesi her Kış döneminde olduğu gibi bu Kışı da sakin mi sakin geçirmekte.

ÇOKTİN DÖVİZ&ALTIN A.Ş. HAYIRLI AKŞAMLAR DİLER


BEYKOZ BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ VAR


ÇAVUŞBAŞISPOR'DAN ALİYEV'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ VAR

İstanbul 1.Amatör Lig 17.Grubundaki iki Beykoz Takımından biri konumunda olan Çavuşbaşıspor’dan kendilerine katkıda bulunan kişi ve kurumlara teşekkür ziyaretleri devam ediyor.

AK PARTİ ADAYI MURAT AYDIN, ÇELİKBİLEK'İN MAKAMINDA İDİ

Zeytinburnu Belediye Başkanı ve Beykoz Belediyesi AK Parti  Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti.

1 Ocak 2019 Salı

BEDRİ GÜNTAY, " MUTLU BİR YIL DİLERİM..."


MEHMET AKİF VEFATININ 82.YILINDA TORUNUNUN DİLİNDEN ANLATILDI

İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy, 82. vefat yıldönümünde torunu Selma Argon’un katılımıyla “Torununun Dilinden Mehmet Akif Ersoy” söyleşisiyle Beykoz’da anıldı.

YÜCEL ÇELİKBİLEK, " BARIŞ, KARDEŞLİK VE ESENLİK DOLU YARINLAR DİLERİM "


TALİP ERCAN'DAN 2018 DEĞERLENDİRMESİ

Miladi 2018 Yılını geride bırakırken 2019 yılının Tüm Dünya insanlığı için sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum…tabii ki bu dileğim içinde istisna olan insanlar da yok değil…dünya insanları ile kedinin fare ile oynadığı gibi oynama düşüncesindeki devletler var…isim de verecek olursak Amerika…ve yandaşı mı desek, o ülkenin gerçekte yönetenleri mi desek katil İsrail…

BİLGİ AĞACI ANAOKULU MUTLU BİR YIL DİLER


ÇOKTİN DÖVİZ VE ALTIN A.Ş. MUTLU BİR YIL DİLER


BEYKOZ KAYMAKAMI KATIRCI MÜDÜRLERİ İLE BULUŞTU

Beykoz İlçesinde bu güne kadar kendisine bağlı resmi kurum müdürleri ile en iyi diyalog kuran ilçe Kaymakamı olarak nitelendirilen Ahmet Katırcı, 2018 Yılının son çalışma gününde çalışma arkadaşlarını makamında kabul etti.