11 Temmuz 2020 Cumartesi

BEYKOZ KİRAZINDA HASAT ZAMANI


İstanbul’un doğal sebze ve meyve bahçesi Beykoz’da kiraz hasadı telaşı sürüyor. Dalından her sabah taze taze toplanan kirazlar şehrin birçok noktasında market ve pazarları süslerken Beykoz Belediyesi’nin alım garantisi verdiği ürün ilçedeki ihtiyaçlar sahiplerinin sofralarına da ulaşıyor.   

10 Temmuz 2020 Cuma

BEYKOZ BELEDİYESİ 2019 FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ
Beykoz Belediyesi Meclisi 2019 Yılı Faaliyet Raporu’nu görüşerek oy çokluğuyla kabul etti. 

Beykoz Belediyesi Meclisi I. Başkan Vekili Gaye Zayıf’ın başkanlığında bir araya gelen Beykoz Belediyesi Meclisi, kurumun ilçenin refahı için hayata geçirdiği hizmet, yatırım ve çalışmaları detaylı şekilde ele alan 2019 Yılı İdare Faaliyet Raporu’nu görüşerek oy çokluğuyla kabul etti. 

9 Temmuz 2020 Perşembe

BEYKOZ BELEDİYE MECLİSİNDE 3 AYLIK ARADAN SONRA ÇALIŞMALAR BAŞLADI


Beykoz Belediyesi Meclisi Kovid-19 salgını dolayısıyla uygulanan üç aylık aranın ardından Temmuz Ayı toplantılarıyla çalışmalarına yeniden başladı.

BEYKOZ BELEDİYESİNİN KARLITEPE KONSERLERİ BAŞLADI


Beykoz Belediyesi tarafından ilçenin kültürel rengini ve zenginliğini yansıtmak amacıyla 6-20 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen konser programları yeni normale uygun olarak Beykoz Belediyesi’nin Youtube ve Facebook hesabı üzerinden yayınlanacak.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ'NDEN GASTRONOMİ BÖLÜMÜ İÇİN MESAJ VARMutfaktan yaşama açılan kapı: Gastronomi

Gençlerin üniversitede tercih ettiği popüler alanlardan biri gastronomi… İyi bir şef ya da aşçı olmak için gastronomiye ilgi duyan gençlerin birçoğu, bölüme girdikten sonra gastronominin,

8 Temmuz 2020 Çarşamba

BEYKOZ BHP MTA LİSESİNDEN ÖRNEK OLACAK BİR DAVRANIŞ GELDİ


Beykoz İlçemizin yüz akı okullardan olan ve bu güne değin özellikle denizlerde görev yapan birçok Kaptan ve diğer sektör elemanına ev sahipliği yapan Barbaros Hayretin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi geride kalan eğitim

BEYKOZ BELEDİYESİ İLAÇLAMA ŞEMASINI PAYLAŞTIİlaçlama çalışmalarımız kış aylarından bu yana devam ediyor.👍

Sineksiz bir yaz için yardımınıza ihtiyacımız var.

 Saksı, oluk, eski lastikler, mama kapları, süs ve plastik havuzlarını temiz tutalım.

 Bidonların ağızlarının kapalı olması da çok önemli.

BEYKOZ BELEDİYESİ " ONLINE SPOR " ETKİNLİĞİNE ARA VERDİSpora Kısa Bir Ara!
Beykozlu kadınların çok sevdiği online spor etkinliğine kısa bir ara veriyoruz.
Merak etmeyin, çok yakında yeniden başlayacağız!

İBB İSTANBUL'UN SESİ " BULUŞMA " PROJESİ MÜZİKSEVERLERLE BULUŞUYOR

İBB, İstanbul’un çok kültürlülüğünü ve çok sesliliğini müziğin birleştirici diliyle anlatan projesini hayata geçiriyor. Birçok alanda olduğu gibi Türk müziğinin de kalbi İstanbul’a ait şarkılar, İstanbul’un Sesi “Buluşma” müzikal projesi ile müzikseverlerle buluşuyor.

MÜCAHİT AK'IN " ŞİLE AKTÜEL" İ ÇIKTI....HAYIRLI OLSUN

Aktüel Medya Grubu bünyesindeki Şile Aktüel Haber, haber sitesi ve ilk gazetesi ile yayın hayatına başladı. Beykoz Aktüel olarak da İlçemizde yayını olan Mücahit Ak Kardeşimize çıkmış olduğu yeni yolda başarılar dileriz.

BEYKOZ İLÇESİ SPOR KULÜPLERİNDE KONGRE ZAMANI....ÇUBUKLUSPOR VE SOĞUKSUSPOR'DA TAKVİM BELLİ OLDU

Beykoz İlçesinde kurulu bulunan ve Dernekler Kanununa tabi olan Spor Kulüplerinde Kongre süreci devam etmekte...bu kapsamda takvimlerini netleştiren iki kulüp kongrelerini yapmaya hazırlanıyor.

7 Temmuz 2020 Salı

KENT KONSEYİNİN YENİ YERİNDE "BEYKOZ'UN ŞİİR HALİ " ÖDÜL TÖRENİ VARDI


Beykoz Kent Konseyi Beykoz Hobi Bahçesi olarak bilinen yerde bulunan binadaki yeni yerine taşındı. Açılış töreni ile birlikte Pandemi sürecinde düzenlenen etkinliklerden olan " Beykoz'un Şiir Hali " Adlı Beykoz Kent Konseyi Şiir Yarışmasında derece alan şiir sahiplerine ödülleri taktim edildi.

5 Temmuz 2020 Pazar

BEYKOZ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU GÜÇLENDİRME-YENİLEME İÇİN GEÇİÇİ OLARAK TAŞINIYOR


PAŞABAHÇE İSKELESİ PAŞABAHÇE OTELİ İÇİN BÜYÜTÜLECEK Mİ?

Beykoz’da bulunan tarihi Tekel Fabrikası yıkılarak yerine yapılacak otel projesi kapsamında Paşabahçe İskelesi de revize ediliyor. 2 bin 800 metrekarelik iskele büyütülerek 3 bin 900 metrekareye çıkarılacak. Paşabahçe İskelesi ve rıhtım yeni yapılan otele hizmet verecek.