23 Ekim 2020 Cuma

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK HENTBOL TAKIMINDA 2 COVİDLİ İSİM ÇIKTI


Yarın ( Cumartesi ) THF Erkekler Hentbol Süper Lig 5.hafta karşılaşmaları kapsamında Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Ankara Temsilcisi Spor Toto SK ile karşı karşıya gelmeye hazırlanan Beykoz Belediyesi Hentbol Takımında Covid-19 Şoku yaşanıyor.

DEVAM EDEN PROFESYONEL LİG MAÇLARI DIŞINDA TÜM FUTBOL KARŞILAŞMALARINA YASAK GELDİ

İçişleri Bakanlığı TFF tarafından organizasyonu gerçekleşmeyen tüm futbol organizasyonlarına Pandemi süreci bitene kadar yasak getirdi. 

22 Ekim 2020 Perşembe

BEYKOZ'UN NOSTALJİK EVLERİNİN ADRESİ ŞAHİNKAYA YOKUŞU...

 


Beykoz İlçemizde içinde bulunduğumuz Sonbahar Mevsiminde gezilip-görülecek o kadar güzel mekanlar var ki...özellikle fotoğraf sanatçıları için geze, gece bitirilemeyecek yerlerin olması Beykoz İlçemiz tanıtımı için de bir artı değer oluşturmakta.

21 Ekim 2020 Çarşamba

DERNEKLERİN 2019 DERNEK BEYANNAMELERİ İÇİN SON TARİH 30 EKİM


Önemli duyuru 2019 yılına ait Dernek beyanı Derbis üzerinden verilmesi son tarihi 30 Ekim 2020 tarihidir Dernek beyannamelerini vermeyenlerin dikkatine Bilgilerinize

BEYKOZ BELEDİYESİ İZCİLİK KAYITLARI BAŞLADI


 İzcilik kayıtlarımız başlıyor!

BEYKOZ'DAN MİLLİ TAKIMA 5 SPORCU DAVETİ VAR


THF (
Türkiye Hentbol Federasyonu ) Erkekler Hentbol Süper Liginin Lideri olan Beykoz Belediyesi GSK Takımında yapılan milli davet heyecanla karşılandı.

MURAT AYDIN - DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

 


20 Ekim 2020 Salı

BEYKOZ 1908 A.Ş. TAKIMINDAN TRANSFERDE 3 İMZA DAHA GELDİ


TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmeye hazırlanan ve bunun için de lig takviminin biran önce açıklanması için sabırsızlık yaşayan Beykoz 1908 A.Ş. Takımında transfer harekatı devam etmekte.

BEYKOZ KUNDURA ÖZEL FİLM SEÇKİSİNİ ÇEVRİMİÇİ PLATFORMUNA TAŞIYOR


Geçtiğimiz iki yıl içerisinde sinema tarihine iz bırakmış filmlerle birlikte, yeni keşifleri güncel temalar etrafında sinemaseverlerle buluşturan Kundura Sinema,
ikinci yılını kutladığı yeni sezonda özel film seçkisini www.kultur.beykozkundura.com blog sayfası üzerinden Kinescope iş birliğiyle çevrimiçi platformuna taşıyor. 

19 Ekim 2020 Pazartesi

ARDA PET SHOP - MURAT ARDA - THF ERKEKLER HENTBOL SÜPER LİG PUAN DURUMUNU SUNAR


İBB'NİN SPOR KULÜPLERİNE YARDIM DAĞITIMINDA SIRA BEYKOZ'DA İDİ

 


İstanbul Büyükşehir Belediyesinin İstanbul Genelinde Spor Kulüplerine yapmış olduğu spor malzemeleri dağıtım günlerinde ilk sıra Beykoz İlçesinde idi. 

ASIM ÖZDEMİR - BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞ - 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

 


KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU


Bu sene 8.düzenlenen Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında hafta sonunda Yarı Final karşılaşmalarının heyecanı vardı. 

18 Ekim 2020 Pazar

BEYKOZ'A A BAYANLAR KATEGORİSİNDE VOLEYBOL HEYECANI GERİ DÖNÜYOR


Beykoz İlçesinde yıllardır A Bayanlar Kategorisinde Voleybol sporunda takımımız yokken Beykoz Belediyesi GSK bu anlamda lig maçlarına hazırlanmakta.

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK GENÇ ERKEKLER HENTBOLDA YALOVA İLE 2.KEZ KARŞILAŞTI


Hafta sonunda Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yine bir hentbol heyecanı vardı. Bölgesel Hentbol Ligi hazırlıklarına devam eden Yalova Zirve SK A Takımı ile gerçekleşen karşılaşma ilk maçtan daha da farklı bir heyecana sahne oldu. 

MUZAFFER BAŞ ÖZEL KUPA FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU...ARK BOYU VE KOZYATAĞI MASTERLER


Kelle İbrahim Turnuvasında geçen hafta sonunda tamamlanan grup maçları sonunda gruplarından çıkamayan takımların devam ettiği ve Merhum Muzaffer Baş adının verildiği Kupa Mücadelesinde finale kalan takımlar belli oldu.

ORTAÇEŞMESPOR - ZİNNET KORKMAZ TAZİYE-BAŞSAĞLIĞI MESAJI

 

Tokatköy Spor Kulübünün değerli başkanı Uğur Korkmaz'ın Babaannesini kaybettiği haberini üzüntü ile almış bulunmaktayım. 

Merhume Zinnet Korkmaz Annemize Yüce Allah'tan Rahmet başta Uğur Başkanımız olmak üzere ailesine, sevenlerine baş sağlığı dileklerimizi iletiriz.

SERKAN ÇANUR / MAZLUM ÇOKTİN-ORTAÇEŞME SPOR KULÜBÜ


KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA ÇEYREK FİNAL MAÇLARI OYNANACAK...ARDA PET SHOP GÜNÜN MAÇLARINI SUNAR