5 Mart 2020 Perşembe

BEYKOZ'DA HER OKUL BİR GERİ DÖNÜŞÜM MERKEZİ OLUYORBeykoz’da çevreci nesiler yetiştiren “Yeşil Okul Projesi” kapsamında bu yıl ilçedeki 70 ilk ve ortaokulda toplam 16 bin öğrenciye atık yönetimi eğitimi verildi, geri dönüşüm bilinciyle kuşanan öğrenciler kompost üretimine dört elle sarıldı.

İŞİTME ENGELLİ HAVVA VE MÜNEVVER İLK KEZ NET DUYACAKBeykoz’da doğanın korunması, ihtiyaç sahibi engelli çocukların işitme cihazına kavuşması amacıyla hazırlanan “Sen De Bir Kulak Ver” Projesi’yle Havva Yıldız (11) ve Münevver Bozkurt (13) ilk kez anne ve babalarının sesini net duyacak.

MUHARREM KAŞITOĞLU'NUN " BEYOĞLU MASALI KİTABI " ÇIKTI


İstanbul’un kadim ilçelerini anlatma ve sevdirme amacıyla Beykoz Masalı kitabı ile başlayan yolculukta yeni istasyon Beyoğlu oldu. Kaşıtoğlu’nun, fabl tarzında yazdığı ilk çocuk kitabı olan Beykoz Masalı’nda kahramanlar martılar olmuştu.

BEYKOZ'DA ADIM,ADIM KORONOVİRÜS ÖNELEMLERİÇin’den dünya yayılan yeni tip koronavirüs (Covid-19) için yapılan hazırlıklar kapsamında  Beykoz’da vatandaşlar ve belediye personeline yönelik bir dizi çalışma başlatıldı.

ÇOKTİN DÖVİZ-ALTIN A.Ş. RÜZGARLIBAHÇESPOR MAÇINI SUNAR


ULUSAL GÜVENLİK KAVACIKSPOR MAÇINI SUNAR


SESA GROUP BEYKOZ 1908 MAÇINI SUNAR


3 Mart 2020 Salı

BEYKOZ BELEDİYESPOR KUPA DA BEŞİKTAŞ AYGAZ İLE FİNAL MAÇINA ÇIKACAK

THF Erkekler Hentbol Türkiye Kupasında Yarı Final Rövanş karşılaşmasının adresi Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Salonu idi. İstanbul’da Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapılan ilk karşılaşma 32-32 beraberlikle bitmiş idi. Bursa’daki rövanş maçından galibiyetle ayrılan taraf Finalde Beşiktaş Aygaz’ın rakibi olacaktı.

BEYKOZ BELEDİYESPOR'DA KUPA RÖVANŞI HEYECANI VAR...BURSA'DA TUR KOVALANACAK


1 Mart 2020 Pazar

TÜRK OCAKLARI BEYKOZ ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA VAR

Büyük Türk Milleti!
Irak’ın kuzeyinden Doğu Akdeniz ve Libya’ya uzanan hatta Türkiye’ye, Türk Milletine kurulan tuzağa, alınmak istendiğimiz emperyalist kıskaca karşı vatanın bütünlüğü ve muhafazası için Suriye’nin İdlib bölgesinde görev yapmakta olan Mehmetçiklerimize karşı dün menfur ve alçakça bir saldırı

BEYKOZ ÜLKÜ OCAKLARINDA SEMİNERLER DEVAM EDİYOR


Ülkü Ocakları Beykoz İlçe Başkanlığında seminerler devam etmekte. Kavacık'daki İlçe Merkezinde yapılan etkinlikte konu başlığı " Türk Milliyetçiliği Fikriyatı ve Aydınlarımız " idi.

BİLGİ AĞACI ANAOKULU ÇİĞDEMSPOR MAÇINI SUNAR


ÇOKTİN DÖVİZ-ALTIN A.Ş. HAFTANIN MAÇINI SUNAR