5 Eylül 2019 Perşembe

A.HİSARI İDMANYURDU SK'DA U16 TAKIMI SEÇMELERİ BAŞLIYOR


Altyapı U-16 Futbol Takımımızın seçmeleri başlıyor! (2004 ve 2005 Doğumlular)

MODERN ÖYKÜ BULUŞMASINDA TEMA " 1980 KUŞAĞI ÖYKÜLERİ "


ANADOLU YAKASI BELEDİYE BAŞKANLARININ BU KEZ ADRESİ BEYKOZ İDİ

Anadolu Yakası Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı Beykoz Belediyesi ev sahipliğinde yapıldı.

KAVACIK'DAKİ OTELE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINCAK


MEHMET BİLİR BEYKOZ 1908 KOMBİNE KART SATIŞLARINA DEVAM EDİYOR


Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bilir, 28 Eylül'de başlayacak olan ligler öncesi kombine satışlarını sürdürmeye devam ediyor. 4 ay önce yapılan kongre sonucu Zeki Aksu yönetiminden yer alan Bilir, Beykoz Spor Kulübü'nün başlatmış olduğu kombine satışlarını devam ettiriyor. 

KELLE İBRAHİM TURNUVASI 3.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI

7 EYLÜL 2019 CUMARTESİ
19.30 DENİZ YILDIZI-YENİMAHALLE :

4 Eylül 2019 Çarşamba

GEZİCİ SAĞLIK OTOBÜSÜ'YLE SAĞLIK ARTIK KAPINIZDABeykoz Belediyesi’nin koruyucu sağlık hizmetleri kapsamında başlattığı “Gezici Sağlık Otobüsü” uygulamasıyla ilçenin farklı noktalarında ücretsiz sağlık hizmeti verilecek.

TARİHİ KÜÇÜKSU ÇAYIRINDA MISIR FESTİVALİ VAR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beykoz’u ziyaretinde ihyası ve mısır kazanlarının kaynatıldığı geçmişteki günleri hatırlatması üzerine talimat verdiği Tarihi Küçüksu Çayırı yeniden canlı günlerine kavuştu.

3 Eylül 2019 Salı

BEYKOZLU 500 ÇOCUK SÜNNET HEYECANI YAŞADIBeykoz Belediyesi’nin yaz boyunca modern şartlarda sünnet ettirdiği 500 çocuk Hz. Yuşa Tepesi’nde buluştu. Çocuklar için dua edilen programda hediyeler ve ikramlar yer aldı.

SOSYAL MARKET'LE İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜ GÜLÜYORBeykoz Belediyesinin toplumsal dayanışma ve yardımlaşmaya yönelik kurduğu Sosyal Market, ihtiyaç sahibi ailelere yenilikçi sosyal yardım modeliyle ücretsiz gıda ve giyim

KAMYON ŞOFÖRÜ ARANIYOR !


BEYKOZ BLD.SPOR'UN TÜRKİYE KUPASI RAKİPLERİ BELLİ OLDU

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor'da Kupa Kurası heyecanı vardı.

TALİP ERCAN SON KÖŞE YAZISI " FARKINDA MISINIZ?"

Bilmem farkında mısınız ancak hayat öylesine hızlı akıp geçiyor ki...60'lı yıllarda doğanlar olarak ülkemizdeki değişim sürecini yakından görme fırsatı bulduk. Bizler için müthiş bir deneyim olan yıllar artık geride kaldı...hemen her gün sosyal medya hesabından, ya da cami hopörlerinden bir vefat haberi duyulmakta, duyurulmakta.

BEYKOZ BELEDİYE MECLİSİNDE TATİL BİTTİ...YENİ DÖNEM İLK TOPLANTISI YAPILDIBeykoz Belediyesi Meclisi resmi tatilin ardından eylül ayının ilk toplantısıyla çalışmalarına yeniden başladı.

PAŞABAHÇE STADINDA HAZIRLIK MAÇI VAR


BEYKOZ SAHİLLERİNDE BİSİKLETLİ ZABITALAR İŞ BAŞINDAİstanbul’un en uzun sahil şeridine sahip ilçesi Beykoz’da denetim artık bisikletli zabıta ekipleriyle sağlanıyor. Bisikletli zabıta ekipleri sahil boyu yollarda, parklarda, mesire alanlarında vatandaşın huzuru için çalışıyor.

ÖNERBAY AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN...


ŞİİR BULUŞMALARINDA " İSMET ÖZEL " ŞİİRLERİ KONUŞULACAK


1 Eylül 2019 Pazar

DENİZLERDE AVLANMA SEZONU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN DA KATILIMI İLE BAŞLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Poyrazköy’de Su Ürünleri Av Sezonu Açılış Töreni’ndeki konuşmasına, “İnşallah bu geceden itibaren balıkçılarımız ‘Vira bismillah’ diyerek denizlere açılacak, önümüzdeki 7,5 ay boyunca rızklarını arayacak. Tüm balıkçı kardeşlerimize mevladan bereketli ve başarılı bir sezon diliyorum. Ağlarınızın hep dolu olmasını, dolu gelmesini temenni ediyorum.” diyerek başladı.