19 Haziran 2021 Cumartesi

BEYKOZ'UN EFSANE FUTBOLCULARI ORTAÇEŞME SAHASINDA AYAKTA ALKIŞLANDI

 
Ortaçeşme Stadında Merhum Halil İbrahim Soyer adına düzenlenen Veteranlar Futbol Turnuvası maçları açılış haftasında özel bir gösteri müsabakası vardı. 

ÇOTANAKLAR 28 MASTERLER, BEŞYÜZEVLER GALİBİYETİYLE BAŞLADI 2-1


Merhum Halil İbrahim Soyer anısına düzenlenen Veteranlar Futbol Turnuvasında Ortaçeşme Etabında günün ikinci maçında Çotanaklar 28 Masterler ile Beşyüzevler Masterler Takımları karşı karşıya geldiler.

MÜTHİŞ MAÇTAN PAŞABAHÇE MASTERLER 80'LER GALİP AYRILDI

 

Halil İbrahim Soyer Veteranlar Futbol Turnuvasında ilk hafta karşılaşmalarının açılışında Beykoz İlçesinin 2 güçlü ekibi Paşabahçe Masterler 80 ile Ortaçeşme Masterler Takımları karşı karşıya geldiler. 

ORTAÇEŞME STADINDA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI....


Beykoz İlçe Spor Camiasının tanınmış ve sevilen simalarından olan Lütfü Soyer birkaç ay ara ile iki oğlunu da kaybetmenin üzüntü ve acısını yaşamıştı.

18 Haziran 2021 Cuma

BEYKOZ'DA KADIN SPOR MERKEZLERİ YENİDEN HİZMET VERMEYE BAŞLADI


Beykoz’da dünyayı derinden etkileyen kovid-19 salgını dolayısıyla geçici olarak kapatılan kadın spor merkezleri kademeli normalleşme kurallarına uygun olarak yeniden hizmete açıldı.  

UMUT BEYKOZ'UN EKMEĞİ.....


Hak arasında bir cümle var ki yeri geldiği gerektiği yerde hep kullanılır durulur...Umut Garibin Ekmeği diye...aynı şeyleri u sıralar Beykoz 1908 için söylemek de mümkün.

ASIM BAŞKAN'DAN FUTBOL OKULUNDA KOLU KIRILAN TEVFİK'E ZİYARET VAR


Geçtiğimiz günlerde Beykoz Yenimahalle Spor Kulübünün Yaz Dönemi Futbol Okulunda talihsiz bir an yaşanmış ve Tevfik Yaşar İnançoğlu adlı sporcunun kolu kırılmıştı.

17 Haziran 2021 Perşembe

KANLICA MAHALLESİNİN HAFIZASI....AHMET KARAMAN


İstanbul'da mahalle kültürünün yaşandığı semtler, mahalleler , köşeler vardır...tabii ki bir de oraları ile özdeşleşen renkli simalar...

BEYKOZ YENİMAHALLESPOR NİHAYET SAHASINA KAVUŞTU


Beykoz Yenimahalle Spor Kulübünde neşeli günler yaşanıyor...nasıl olmasın ki çok ama çok uzun yıllar mücadelesi yapılan tesisleri tamamlandı ve hizmete açıldı...mahallenin çocuklarının sesleri yankılanmakta halı sahadan...

16 Haziran 2021 Çarşamba

ENGELLERİ UMUT VE GÜVENLE AŞMAK İÇİN BEYKOZ AKDEM HİZMETE HAZIR


Beykoz’da yaşayan dezavantajlı bireylerin günlük yaşam ve iletişim becerilerini geliştirecekleri, kendi kendilerine yetecek öz bakım becerileri
kazanacakları Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) kapılarını açtı.   

BEYKOZ 1908 ALİBEYKÖYSPOR DEPLASMANINDA UMDUĞUNU BULAMADI 0-2


TFF Bölgesel Amatör Lig Marmara Bölge 1.Grununda 3.Hafta karşılaşmalarından birinin adresi de Alibeyköy Stadı idi...

BEYKOZ'UN RESİM HALİ YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ


Beykoz’un doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin kadın ressamların gözünden tuvale yansıdığı “Beykoz’un Resim Hali Yarışması”nda dereceye girenler törenle ödüllerine kavuştu.

DEĞERLİ KARDEŞLERİM ALIN ŞU MAÇI DA AYAKLANDIRIN BU CAMİAYI


Başladı, başlayacak derken Bölgesel Amatör Ligde 3.Hafta müsabakalarına geldik bile...bugün Alibeyköyspor ile zorlu mu zorlu bir müsabakaya çıkılacak...

15 Haziran 2021 Salı

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR, İASKF SEÇİMLERİNDE TERCİHİNİ YAPTI...ALİ DÜŞMEZ


Bu ay sonunda yapılacak olan İASKF ( İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ) Genel kurulunda oy kullanacak olan Kulüplerimizden Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü tercihini netleştirdi.

BEYKOZ 1908'DE FORVET ONUR KANDÖKEN ALİBEYKÖYSPOR MAÇI KADROSUNA ALINIYOR MU?


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında kadroya bu sezon dahil edilen isimlerden Forvet Onur Kandöken, Alibeyköyspor ile oynanacak müsabakanın kadrosuna dahil edilecek gibi...

BEYKOZ 1908 A.Ş. TAKIMINDA ALİBEYKÖYSPOR MAÇININ HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI


TFF Bölgesel Amatör Lig Marmara Bölgesi 1.Grupta 3.Hafta karşılaşmaları Yarın ( Çarşamba ) günü oynanacak iken Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı son çalışmasını Beykoz Stadında gerçekleştirdi.

14 Haziran 2021 Pazartesi

BAL LİGİ MAÇLARI VE TRİBÜNLERDE ÇİFTE STANDART OLAYI


TFF Bölgesel Amatör Liglerinde 2020-21 Sezonu maçları başladı, hatta 2.maçlar da geride kaldı...ortaya çıkan tablo şu ki tribünlerde bazı illerde, ilçelerde bir hayli taraftar maçları izlerken medyada bunlara ait paylaşım ve fotoğrafları bulabilmek mümkün iken bazı il ve ilçelerde ise kılı kırk yaran önlemler alınmakta.

BEYKOZ ESKİ KALECİLERİNDEN NAYLON HALİL ( GEZMEN ) AMCAMIZI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK


Beykoz Futbol Takımı eski Kalecilerinden olan Naylon Halil Lakaplı Halil Gezmen son yolculuğuna uğurlandı. 

BEYKOZ'DA MİLLET SOFRASI KURULUYOR


Beykoz’da ihtiyaç sahibi ilçe sakinlerine günlük sıcak hizmeti sağlamak, olası afet durumlarında 200 bin kişinin acil yemek ihtiyacın karşılamak üzere geliştirilen “Millet Sofrası” Projesi hayata geçiyor.

TURKCELL GRANDFONDO HEYECANI BEYKOZ'DA YAŞANDI


Dünyaca ünlü yol bisiklet yarışı serilerinden Turkcell GranFondo heyecanı bu yıl ilk kez İstanbul’da yaşandı. 15 ülkeden bin sporcunun Beykoz’un eşsiz doğasında eğitim için pedal çevirdiği yarışlar rekabet ve centilmenlik dolu anlara sahne oldu.

13 Haziran 2021 Pazar

TALİP ERCAN," BENİM HALA UMUDUM VAR ! "


Hayatın çok farklı alanlarında kullanılan bir cümle..." Benim hala umudum var..." Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı bilindiği üzere bu sezon Bölgesel Amatör Ligde maçların oynanması için çok bastırdı... hatta bazı dostlar " Keşke bu sezon girmese idi " deyip durmadı da değil...

MAALESEF HALİL GEZMEN ABİMİZİ KAYBETTİK...BEYKOZ SPOR CAMİASININ BAŞI SAĞOLSUN


Beykoz Spor Kulübü Futbol Takımı eski Kalecilerinden Halil Gezmen'i maalesef kaybettik....Merhum bir süredir Özel bir hastanede tedavi altında idi...

BEYKOZ 1908 İKİNCİ MAÇINDAN BAĞCILAR DEPLASMANINDAN ELİ BOŞ DÖNDÜ 0-1


TFF Bölgesel Amatör Lig Marmara Bölgesi 1.Bölge 1.Grup 2.Hafta karşılaşmasında Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Bağcılarspor'a konuk oldu.