4 Eylül 2021 Cumartesi

UĞUR SAKALOĞLU TUNUVASINDA ŞAMPİYON İSTANBUL 1453 VETERANLAR OLDU


Beykoz İlçesi Eğitim ve Spor Camiasının tanınmış simalarından olan ve Pandemi Sürecinde hayata veda eden Uğur Sakaloğlu adına Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında düzenlenen Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında şampiyon İstanbul 1453 Veteranlar Takımı oldu.

BEYKOZ DENİZ ŞENLİKLERİNDE RENKLİ ANLAR YAŞANDI

 


Beykoz Belediyesinin Gümüşsuyu Sahilinde gerçekleşen " Beykoz Deniz Şenlikleri " renkli görüntüleri de beraberinde getirdi.

PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDE COŞKUN OKUR BİR KEZ DAHA GÜVEN TAZELEDİ


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden olan Paşabahçe Spor Kulübünde gerçekleşen Genel Kurul sonrasında Coşkun Okur güven tazeleyerek bir kez daha Kulüp Başkanlığına seçildi.

2 Eylül 2021 Perşembe

MAHMUT ŞEVKET PAŞA PRESTİJ CADDE DÜZENLEMESİ BAŞLADI


B
eykoz’un doğal tarım ve süt ürünleriyle meşhur yerleşimi Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, kent ihtiyaçlarına uygun hazırlanan prestij cadde düzenlemesiyle bakımlı yollar ve yeni bir meydana kavuşuyor.  

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR OKULLARININ KAPANIŞ TÖRENİ REKOR KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ


Beykoz Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplam 12 ayrı spor branşında eğitimin verildiği Yaz spor Okulları Beykoz Stadında rekor sayıda katılım ile gerçekleşti.

1 Eylül 2021 Çarşamba

BALIKÇILAR BEYKOZ'DA " VİRA BİSMİLLAH " DEDİ.


Av yasağının sona ermesiyle birlikte Beykozlu balıkçılar “ Vira Bismillah” diyerek denize açıldı.

BEYKOZ BELEDİYESPOR'DA YARI MARATON İKİNCİLİK SEVİNCİ VAR


Ülke genelinde düzenlenen müsabakalarda her gün yeni başarılara imza atan Beykoz Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye Yarı Maratonu’nda 2. oldu. 

PLAJ FUTBOL KARŞILAŞMALARI HEYECANLI MI HEYECANLI GEÇİYOR

 

Beykoz Belediyesinin çeşitli branşlarda düzenlediği " Su Sporları Festivali " kapsamında Riva Plajında devam eden Plaj Futbolu Turnuvası heyecanlı müsabakalara sahne olmuş idi. 

YENİ SEZON İÇİN BİR SİFTAH DA ÇUBUKLUSPOR'DAN GELDİ...


İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Beykoz İlçemiz temsilcilerinden Çubukluspor'da antrenmanlar başladı. Sezonun ilk çalışmasında genç futbolcular ağırlıklı bir zaman dilimi yaşandı.

KAVACIKSPOR BAL LİGİ İÇİN SEZONUN İLK ANTRENMANINA ÇIKTI

 

Beykoz İlçesini Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Kavacıkspor 2021-22 Sezonu için ilk antrenmanına çıktı. 

30 Ağustos 2021 Pazartesi

ANADOLUHİSARLI KÜREKÇİLER BİR TURNUVAYI DAHA BOŞ GEÇMEDİ...TEBRİKLER


Beykoz İlçesinde Su Sporlarında gelecek başarı haberlerini beklerken bu anlamda şanlı bir maziye sahip olan ve son süreçte Anadoluhisarı Kürek Kulübü olarak yola devam eden A.Hisarlı Kürekçiler yüzleri güldürmeye devam ediyor.