4 Eylül 2021 Cumartesi

UĞUR SAKALOĞLU TUNUVASINDA ŞAMPİYON İSTANBUL 1453 VETERANLAR OLDU


Beykoz İlçesi Eğitim ve Spor Camiasının tanınmış simalarından olan ve Pandemi Sürecinde hayata veda eden Uğur Sakaloğlu adına Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında düzenlenen Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında şampiyon İstanbul 1453 Veteranlar Takımı oldu.

BEYKOZ DENİZ ŞENLİKLERİNDE RENKLİ ANLAR YAŞANDI

 


Beykoz Belediyesinin Gümüşsuyu Sahilinde gerçekleşen " Beykoz Deniz Şenlikleri " renkli görüntüleri de beraberinde getirdi.

PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDE COŞKUN OKUR BİR KEZ DAHA GÜVEN TAZELEDİ


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden olan Paşabahçe Spor Kulübünde gerçekleşen Genel Kurul sonrasında Coşkun Okur güven tazeleyerek bir kez daha Kulüp Başkanlığına seçildi.

2 Eylül 2021 Perşembe

KELLE İBRAHİM TURNUVASI -2021 İÇİN KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİ

 

Beykoz İlçesinin en eski maziye sahip Futbol Turnuvalarından olan ve son 8 yıldır Masterler-Veteranlar Turnuvası olarak gerçekleşen Kelle İbrahim Turnuvası hafta sonunda oynanacak müsabakalar ile başlıyor.

MAHMUT ŞEVKET PAŞA PRESTİJ CADDE DÜZENLEMESİ BAŞLADI


B
eykoz’un doğal tarım ve süt ürünleriyle meşhur yerleşimi Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, kent ihtiyaçlarına uygun hazırlanan prestij cadde düzenlemesiyle bakımlı yollar ve yeni bir meydana kavuşuyor.  

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR OKULLARININ KAPANIŞ TÖRENİ REKOR KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ


Beykoz Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplam 12 ayrı spor branşında eğitimin verildiği Yaz spor Okulları Beykoz Stadında rekor sayıda katılım ile gerçekleşti.

NİHAT AKBAY TURNUVASINDA 2.HAFTANIN KAPANIŞINI BOSPHORUS MASTERLER 3 GOLLÜ GALİBİYET İLE YAPTI


Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında gerçekleşen Merhum Nihat Akbay Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında ikinci haftanın kapanış maçında Bosphorus Masterler takımı Çekmeköy Masterler Takımını 3-0'lık net skor ile mağlup etti.

NİHAT AKBAY TURNUVASINDA YARKİM İSTİNYE'Yİ 2-1 İLE GEÇTİ


Merhum Nihat Akbay Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 2.Haftanın kapanış maçlarından ilkinde Yarkim Masterler ile İstinye Masterler takımları karşı karşıya geldiler.

1 Eylül 2021 Çarşamba

BALIKÇILAR BEYKOZ'DA " VİRA BİSMİLLAH " DEDİ.


Av yasağının sona ermesiyle birlikte Beykozlu balıkçılar “ Vira Bismillah” diyerek denize açıldı.

BEYKOZ BELEDİYESPOR'DA YARI MARATON İKİNCİLİK SEVİNCİ VAR


Ülke genelinde düzenlenen müsabakalarda her gün yeni başarılara imza atan Beykoz Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye Yarı Maratonu’nda 2. oldu. 

PLAJ FUTBOL KARŞILAŞMALARI HEYECANLI MI HEYECANLI GEÇİYOR

 

Beykoz Belediyesinin çeşitli branşlarda düzenlediği " Su Sporları Festivali " kapsamında Riva Plajında devam eden Plaj Futbolu Turnuvası heyecanlı müsabakalara sahne olmuş idi. 

YENİ SEZON İÇİN BİR SİFTAH DA ÇUBUKLUSPOR'DAN GELDİ...


İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Beykoz İlçemiz temsilcilerinden Çubukluspor'da antrenmanlar başladı. Sezonun ilk çalışmasında genç futbolcular ağırlıklı bir zaman dilimi yaşandı.

KAVACIKSPOR BAL LİGİ İÇİN SEZONUN İLK ANTRENMANINA ÇIKTI

 

Beykoz İlçesini Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Kavacıkspor 2021-22 Sezonu için ilk antrenmanına çıktı. 

30 Ağustos 2021 Pazartesi

ANADOLUHİSARLI KÜREKÇİLER BİR TURNUVAYI DAHA BOŞ GEÇMEDİ...TEBRİKLER


Beykoz İlçesinde Su Sporlarında gelecek başarı haberlerini beklerken bu anlamda şanlı bir maziye sahip olan ve son süreçte Anadoluhisarı Kürek Kulübü olarak yola devam eden A.Hisarlı Kürekçiler yüzleri güldürmeye devam ediyor.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK TÖRENİ İLE KUTLANMAYA BAŞLANDI


30 Ağustos Zafer Bayramı Beykoz İlçe kutlamaları sabah saatlerinde Beykoz Belediyesi Atatürk Anıtına resmi kurumların çelenk koyma töreni ile başladı. 

29 Ağustos 2021 Pazar

NİHAT AKBAY TURNUVASINDA İKİNCİ HAFTANIN İLK MAÇINDAN GOL SESİ ÇIKMADI 0-0


Beykoz ve Galatasaray Takımlarının eski Milli Kalecilerinden olan Nihat Akbay anısına düzenlenen Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 2.Hafta müsabakaları başladı.

ALİ DÜŞMEZ'E TÜRKİYE KİCK BOKS FED.BŞK.SALİM KAYICI'DAN ZİYARET VAR


Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, TFF Başkan Vekili TASKK ve İASKF Genel Başkanımız Ali Düşmez'i makamında ziyaret etti.

UĞUR SAKALOĞU TURNUVASINDAN ÜZÜNTÜ VERİCİ BİR HABER VAR...CAVİT AKCAN'IN AYAĞI KIRILDI


Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında gerçekleşen Uğur Sakaloğlu Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında üzüntü verici bir sakatlık anı yaşandı. 

ZEYTİNBURNU MASTERLER, KAVACIK MASTERLER'I 3-0 İLEGEÇİP ADINI FİNALE YAZDIRDI


Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında gerçekleşen Uğur Sakaloğlu Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Yarı Finalin ikinci maçında Kavacık Masterler ile Zeytinburnu Masterler Takımları karşı karşıya geldiler.

UĞUR SAKALOĞLU TURNUVASINDA İLK YARI FİNALİST İSTANBUL 1453 VETERANLAR OLDU


Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında gerçekleşen Uğur Sakaloğlu Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Yarı Finalin ilk maçında Paşabahçe Masterler 80 ile İstanbul 1453 Veteranlar Takımları karşı karşıya geldiler.