17 Nisan 2021 Cumartesi

BİR COVİD-19 POZİTİF HABERİ BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN VE EŞİNDEN GELDİ...GEÇMİŞ OLSUN


Beykoz İlçesinde Artan Covid-19 Pozitif Vakalarına bir yenisi daha İlçe Belediye Başkanımız Murat Aydın ve Eşi Bedriye Aydın ile geldi...Başkan Aydın Sosyal Medya Hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi....

TALİP ERCAN YAZIYOR..." SAĞLIK OLMADIKÇA BAL NEYE YARAR! "


Bu yazım öncesinde çok düşündüm, konunun artı ve eksilerini kafamda çarpıştırdım…nedeni yanlış bir sonuca varmamak idi…tabii ki yazıyı okuduktan sonra kızanlar da olacak, hak verenler de …biz doğru bildiğimizi, en azından öyle gördüğümüzü yazıya dökmek zorundayız, gerisi okuyuculara kalmış.

16 Nisan 2021 Cuma

KAVACIKSPOR'UN ÜMİT MEMİŞ'İNDEN MESAJ VAR !


TFF Bölgesel Amatör Lig müsabakaları için hazırlıklarına devam eden Kavacıkspor'da defansın hırslı mı hırslı ismi Ümit Memiş ile bir görüşme gerçekleştirdik.

BEYKOZ 1908 A.Ş., AFRİKA KARMASI MAÇLARINA ABONE OLDU ....4-0


Bölgesel Amatör Lig müsabakalarına hazırlanan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı, antrenman maçlarına da devam ediyor. Sarı-Siyahlı Takım bugün yapmayı planladığı maçı gerçekleşmeyince hazırda olan Afrika Karması ile bir kez daha karşı karşıya geldi.

15 Nisan 2021 Perşembe

ERDAL ÖZTÜRK, " BEYKOZ MECLİS ÜYELERİ DERNEĞİ " BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI


Uzun süredir faaliyetlerine ara verilen Beykoz Meclis Üyeleri Derneği yeniden aktifleşiyor. 

RAMAZAN SEVİNCİ BEYKOZ'U SARACAK...


Rahmet ve bereketiyle toplumu kuşatan Ramazan Ayı Beykoz’da her yıl olduğu gibi on bir ayın sultanına yaraşır sosyal dayanışma çalışmalarıyla birlik ve beraberlik içinde idrak edilecek.

BEYKOZ 1908 A.Ş. DEN BİR TRANSFER DAHA GELDİ...ÖNDER ALDEMİR

 


Bölgesel Amatör Lig hazırlıklarına Beykoz Stadında yaptığı antrenmanlar ile devam eden Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı diğer yandan kadrosuna takviyeler yapmaya devam ediyor.

14 Nisan 2021 Çarşamba

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ SPORCULARI AVRUPA KUPASINDAN MADALYALAR İLE DÖNDÜ


Beykoz Spor Kulübü futbol dışındaki diğer branşlarda da yoğun bir faaliyette bulunurken bireysel spor dallarında başarı haberleri de gelmeye devam ediyor.

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ BİNASINDA NELER OLUYOR ?


Beykoz Spor Kulübünün uzun yıllar kullandığı ve sonrasında Zeki Aksu Başkanlığındaki Yönetim zamanında yıkılan yeni binanın yerine çelik konstrüksiyonlu yeni bir binanın yapımına başlanmıştı. Odalar bölmeler yapılıp sıvası hatta ince sıvası da biten yeni binada açılma anı beklenirken Gençlik Spor Bakanlığının yapıya el koyması ile farklı neticelenmişti konu.

BEYKOZ 1908 BAŞKANI ZEKİ AKSU, " BAL LİGİ MAYIS AYININ İKİNCİ HAFTASINA ÇEKİLEBİLİR "


Beykoz 1908’in Başkanı Zeki Aksu, yaptığı açıklamada, Bölgesel Amatör Ligin Mayıs ayının birinci veya ikinci haftası itibariyle başlaması gerektiğini söyledi.

BEYKOZ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS HAFTASINI ÖZEL ETKİNLİKLERLE KUTLADI

 


Her sene değişi etkinlikler ile kutlanan ancak son iki dönem yaşanan Pandemi Süreci ile daha sınırlı etkinliklere sahne olan Polis Haftası, Beykoz İlçemizde de çeşitli programlara sahne oldu.

BEYKOZ BELEDİYESİ, MUHTARLIK BİNALARINDA TADİLAT VE YENİLEMEYE BAŞLADI


Beykoz Belediyesi ilçe sakinlerinin mahallelerdeki ilk hizmet başvuru noktası olan muhtarlık binalarını yeniliyor, vatandaşlar işlemlerini bakımlı ve nezih ortamlarda yapıyor.

13 Nisan 2021 Salı

BEYKOZ SPOR KULÜBÜNDEN TARAFTAR HATIRA KARTLARININ SATIŞI BAŞLADI

 

TFF Bölgesel Amatör Lig hazırlıkların devam eden Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Mayıs Ayın ertelenen lig nedeni ile de boş durmuyor.

ŞAHİNKAYALI ŞENOL AİLESİNİN İKİNCİ ACISI...AK PARTİ TEŞKİLATINDAN MÜNEVVER ŞENOL VEFAT ETTİ

 


Adalet ve Kalkına Partisi Beykoz İlçe Teşkilatının Mahalle Birimlerinde, Kadın Kollarında çalışan emektarlarından Münevver Şenol Koronovirüs illetine yenilenler kervanına dahil oldu.

AK KADINLAR VE BEYKOZ ESNAFI İYİLİK İÇİN EL ELE VERDİ


AK Parti Beykoz Kadın Kolları ve Beykoz esnafı “Paylaş ki çoğalsın iyilik Beykoz’u kuşatsın” diyerek ramazan ayına özel farklı bir projeye imza attı.

YENİ SEZON " ADİL SÖZLEŞMELİ TARIM PROJESİ " HAZIRLIKLARI BAŞLADI


Beykoz’da yerel tarım ürünleriyle ekonomik kalkınmayı sağlamak üzere geçen yıl hayata geçirilen “Adil Sözleşmeli Tarım” Projesi kapsamında ilçedeki çiftçilerin yüzünü güldürecek yeni sezon hazırlıkları başladı.

12 Nisan 2021 Pazartesi

RAMAZAN AYININ İLK ÖZEL PİDELERİ ŞEREF BAŞKAN'DAN GELDİ !

 


Mübarek Ramazan Ayı arifesinde ilk pideyi çıkaranlar birisi de Gümüşsuyu Mahallesinin yılların fırıncısı Şeref Kurtuluş idi. 

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ SPOR KULÜPLERİNDE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE RAMAZAN KOLİSİ DAĞITTI


Rahmet ve Bereket ayı olarak da bilinen Ramazan Ayı dolayısı ile çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan Kolisi ve Alışveriş Çekleri dağıtılmakta idi.

TALİP ERCAN, " NE MUTLU Kİ MÜBAREK RAMAZAN AYINA KAVUŞTUK..."


Gerçekten de ne mutlu bizlere, Yüce Allah'ımıza sonsuz şükürler olsun...bir Mübarek Ramazan Ayına daha bizleri ulaştırdı....

11 Nisan 2021 Pazar

BAHAR HANIMDAN RİCAM, " ŞU BUZ BEYKOZ SK HAKKINDA DA BİR SORUN BAKAYIM "


Beykoz Belediyesinin Beykoz 1908 A.Ş. Yönetimi ile arası limoni bunu gizlemeye saklamaya gerek yok herkes bilmekte...

BEYKOZ RİZELİLER DERNEĞİNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK


Geçtiğimiz günlerde Kızılay’ın desteğinde Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı tarafından gerçekleştirilen, Kan Bağışı Kampanyası’na Beykoz Rizeliler Derneği kalabalık bir grupla destek verdi.

BEYKOZ 1908 A.Ş. ERTELEN BAL MAÇLARI İÇİN HAZIRLIKLARA DEVAM DEDİ...


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında Bölgesel Amatör Lig maçları için erteleme kararı alınsa da Mayıs Ayı son haftasında başlayacak olan heyecan için takımlar antrenmanlarına devam edecek.