14 Haziran 2019 Cuma

BEYKOZ 1908 GENÇLERİ HARMANLIKSPOR'U 4-1 İLE GEÇTİ


U16 Yaş Türkiye Futbol Şampiyonası 1.Kademe 2.maçında Sakarya Harmanlıkspor ile karşı karşıya gelen Beykoz 1908 A.Ş., güzel bir oyun neticesinde sahadan 4-1 galibiyetle ayrılarak, Yarın ( Cumartesi ) Grup Final maçı oynamaya hak kazandı.

ERHA BEYKOZ BAŞARILAR DİLER


YKS SINAVINA GİRECEKLERE BAŞARILAR DİLERİZ-ÇOKTİN DÖVİZ & ALTIN A.Ş.


ÇEVRE FESTİVALİNDE EĞLENCE SÜRÜYOR


Tarihi Küçüksu Çayırı’nda düzenlenen “Çevre Festivali” (12-14 Haziran) çocuklara yönelik renkli ve eğlence dolu etkinliklerle sürüyor.

TALİP ERCAN, " BEYKOZ TURİZMDE BAŞARABİLİR Mİ? "

TALİP ERCAN, ” BEYKOZ’A AİT DÜŞÜNCELER…”

Bir Eğitim-Öğretim Dönemi daha sona erdi…öğrenciler ve öğretmenler tatili başladı…sokaklar bu nedenle hareketli mi hareketli…mezuniyet günleri, veda günleri peş, peşe yapıldı. İşte bu genel tabloya baktığımda ilçemizde müthiş bir genç nüfus sayısı dikkatlerden kaçmıyor.

ERCAN ACAR - TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE İYİ TATİLLER DİLERİM


CV OFFİCE CONCEPT & PREMİUM İYİ TATİLLER DİLER


ÇOKTİN DÖVİZ-ALTIN A.Ş. İYİ TATİLLER DİLER


13 Haziran 2019 Perşembe

İHH ÇOCUK ŞENLİĞİ KAYMAKDONDURAN'DA YAPILDI


Dünyanın dört bir yanına iyilik kervanını götüren İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Şubesi, “Cennetin Çocukları” şenliğinin 4.’sünü düzenledi.

BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN TOPLANTILARINA BAŞLADI

Beykoz Belediye Meclisi 8. Dönem Haziran Ayı çalışmalarına başladı.Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda açılış ve yoklamanın ardından öncelikle 08 Mayıs 2019 tarihli tutanak oylanarak oybirliğiyle kabul edildi.

SOKAK HAYVANLARINA " VETBÜS " ŞEFKATİ


İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Vetbüs uygulaması kapsamında, Kavacık Mezarlık yanında sokak hayvanlarına sağlık kontrolü yapıldı.

12 Haziran 2019 Çarşamba

BEYKOZ 1908 U16'DA KÜTAHYA EKİBİNİ 4 GOLLE GEÇTİ


Beykoz 1908 A.Ş. U16 Yaş Grubu Takımı, yaşadığı Grup Şampiyonluğunun ardından bu kez Türkiye Şampiyonası 1.Etap karşılaşmaları için gittiği Kocaeli’nde ilk maçından mutlu ayrıldı.

TARİHİ KÜÇÜKSU ÇAYIRINDA EĞLENCE DOLU " ÇEVRE FESTİVALİ " VARDI

Boğaziçi kıyısındaki Tarihi Küçüksu Çayırı’nda çocuklar için çevre bilinci ve eğlence dolu “Çevre Festivali” (12-14 Haziran) başladı. Geleneksel yarışmalar, açık alan oyunları ve atölye çalışmalarının yer aldığı etkinliğin ilk gününde Yeşil Okullar ödüllerini aldı.

YAZ FESTİVALLERİ " ÇEVRE FESTİVALİ " İLE BAŞLIYOR


Beykoz’un Yeşil Okulları ve çevre gönüllüsü çocukları Tarihi Küçüksu Çayırı’nda düzenlenecek “Çevre Festivali”yle (12-14 Haziran) ödüllerine kavuşacak. İsmail Türüt’ün konseriyle renklenecek festivalde

11 Haziran 2019 Salı

İLÇE GENÇLİK HİZ. VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜNDE YAZ DÖNEMİ KURS KAYITLARI BAŞLADI


Beykoz'da Kültür, Sanat ve Spor Bir Arada.
Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak Yaz boyunca ilçemizde Step, Areobik,Halk Oyunları,

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ VE ÇEVRE KORUMA HAFTASI ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİ


Dünya Çevre Günü ve Çevre Koruma Haftası ilçe programı Kaymakamımız Sn. Ahmet KATIRCI'nın ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Kazım BOZBAY'ın katılımıyla Görele İlkokulu/Ortaokulumuzda gerçekleştirildi.

BEYKOZ SPOR KULÜBÜNDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI


Beykoz Spor Kulübü Derneği’nin 25 Mayıs 2019 tarihinde yaptığı olağan kongresinde seçilen Zeki Aksu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

10 Haziran 2019 Pazartesi

OSEL İLAÇ FABRİKASI PERSONEL ALIMI YAPACAK


ERHA BEYKOZ MUTLU BİR HAFTA DİLER


ÇOKTİN DÖVİZ & ALTIN A.Ş. MUTLU BİR HAFTA DİLER


MEHMET SEKMEN, BEYKOZ'UN ERZURUMLULARI İLE BULUŞTU

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin, "Binali Bey, tecrübeli, deneyimli, gönül adamıdır.

RAMAZAN BAYRAMININ ARDINDAN.....

Kardeşlik, paylaşma, rahmet ve yakınlaşmaya vesile olan Ramazan Bayramı Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği bayramlaşma töreniyle ilçe sakinlerini buluşturdu.

TÜRKİYE-İZLANDA MAÇI BEYKOZ MEYDANINDAN DEV EKRANDAN VERİLECEK


İŞTE BİNALİ YILDIRIMI PROJELERİ

AK Parti İstanbul Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın Beykoz ilçesi için düşündüğü projeler kamuoyu ile paylaşıldı. Değişik konuları içeren projelerin Beykoz açısından önemli bir dönüm noktası olması beklentisi hakim
BEYKOZ_BULTEN 300519_page-0001