25 Temmuz 2020 Cumartesi

YENİMAHALLE DR.ÖMER BESİM PAŞA CADDESİ PRESTİJE KAVUŞUYORBeykoz Belediyesi ilçedeki üst yapı yatırımları kapsamında Yenimahalle’nin en işlek ve büyük caddesi olan Dr. Ömer Besim Paşa Caddesi’nde prestij yol çalışması başlatıyor.  

BEYKOZ SK BAŞKANI ZEKİ AKSU'DAN CAMİAYA MESAJ VAR, " HEP BERABER BAŞARACAĞIZ "

HESAP BASİT

Ben Zeki Aksu, Beykoz Spor Kulübü Başkanı…
Hep başaracağız diyorum.
Ne zaman diye soruyorlar.

NOSTALJİK HABER- SALİH KIRTORUN " DERİ KUNDURA FABRİKASI FAİZ KURBANI " 3O.01.1995-GÜNDÜZ


TALİP ERCAN, " BİR HÜZÜNLÜ EMANET AYASOFYA " 19.06.1995 / GÜNDÜZ


86 Yıl sonrasında yeniden ibadete açılan, ezan seslerinin minarelerden yankılandığı Ayasofya Cami için geçmiş yıllarda yazı yazdığımız gazetelerde değişik tarihlerde haberler yapmış idik...bundan tam 25 sene önce Gündüz

24 Temmuz 2020 Cuma

İASKF ADAYI FİKRET SİVRİ, ALİ DÜŞMEZ'E CANLI YAYINA ÇIKMA ÖNERİSİ GETİRDİ

Fikret Sivri: İstanbullular iki adayı da dinlesin

TFF İstanbul Futbol İl Temsilciliğine giderek 17. Olağan Genel Kurul için İstanbul ASKF Başkanlığı’na adaylık dilekçesini veren Başkan Adayı Fikret Sivri, rakibi Ali Düşmez’e ortak yayında projelerini İstanbullulara anlatma teklifi yaptı.

İSTANBUL AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU GENEL KURUL TARİHİ BELLİ OLDU

İASKF Olağan Genel Kurulu HALİÇ KONGRE MERKEZİ'nde

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF) daha önce 8 Ağustos Cumartesi günü yapılacağını açıkladığı 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın yerini de belirledi.

23 Temmuz 2020 Perşembe

İSTANBUL'UN EN GÜZEL ŞEHİR ORMANI BEYKOZ'DA AÇILDI

İstanbul’un en güzel ve en büyük mesire alanı Kanuni Sultan Süleyman Şehir Ormanı yaz aylarıyla birlikte şenlenmeye başladı. Beykoz-Ümraniye yolu üzerinde yer alan ve şehrin 5 farklı noktasından kolayca ulaşılan mesire merkezi konumuyla ailelerin yeni gözdesi olacak.  

BEYKOZ BELEDİYESİNDEN SİVRİSİNEKLERLE YENİ NESİL İLAÇLARLA MÜCADELE VAR

Beykoz’da huzurlu bir yaz için sivrisinek ve uçkun mücadelesi gece ve gündüz yeni nesil ilaçlar ve son teknolojik yöntemlerle yürütülüyor. Uzmanlara göre yeşil ve sulak alanların bol olduğu ilçede vatandaşların bahçe ve balkonlarındaki su kaynaklarını kurutması da büyük önem taşıyor.

ALİ DÜŞMEZ , KONGRE ÖNCESİ ZİYARETLERİNE ÜSKÜDAR İLE DEVAM ETTİ

Ağustos Ayı içinde yapılacak olan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Seçimleri öncesinde mevcut Başkan ve önümüzdeki seçimde de aday olan Ali Düşmez, Üsküdar Kulüpler Birliğinin Kahvaltı programında idi.

22 Temmuz 2020 Çarşamba

BEYKOZ BELEDİYESİNDEN, BİR KİTAP DAHA...." BEYKOZ'UN KUŞLARI VE TABİAT ALANLARI "

KUŞ CIVILTILARIYLA DOLU “BEYKOZ’UN KUŞLARI VE TABİAT ALANLARI” KİTABI ÇIKTI

Beykoz’un kuş varlığını ve doğal alanlarını gözler önüne seren, sayfalarından ilçeye özgü kuşların  sesleri yükselen “Beykoz’un Kuşları ve Tabiat Alanları” kitabı yayımlandı.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNDEN ADAYLARA ONLINE DESTEK VAR


ÖSYM'nin 28 Temmuz'da YKS sınav sonuçlarını açıklamasının ardından adayları yoğun bir tercih süreci bekliyor. Üniversite tercihleri için heyecanlı bir bekleyişe

İL VE İLÇE SPOR MÜDÜRLÜKLERİ YAZ SPOR OKULLARINA KURBAN BAYRAMI ARASI VAR

İl Spor Müdürlüğümüz kapsamında açmış olduğumuz yaz spor okulları kapsamında içeriği yoğun, oldukça verimli yaz kurslarımıza Kurban Bayramı dolayısıyla ara veriyoruz. Bayramdan sonra kaldığımız yerden tüm enerjimizle devam edeceğiz. Şimdiden yavrularımıza iyi bayramlar, iyi tatiller dilerim.

BEYKOZ BELEDİYESİNDEN ELMASBURNU'NDAKİ BAYRAK KRİZİNDE NELER YAŞANDI AÇIKLAMASI VAR

Elmasburnu’ndaki Bayrak Krizinde Aslında Neler Yaşandı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Instagram sayfasında Elmasburnu’nda yaşanan bayrak krizi ile alakalı yanlış bilgiler sunulmuştur. Yayınlanan bir hikayede, Beykoz Belediyesi ekiplerinin İBB flamasını indirip kendi flamasını

BEYKOZ KAYMAKAMI AHMET KATIRCI'DAN VEDA MESAJI VAR...33 Yıllık Devlet Memurluğu ve Kaymakamlık görevim sonunda 10 yıl daha çalışma imkanım varken 21 Temmuz 2020 tarihi itibariyle, bu güzel memlekete hizmet bayrağını gurur kaynağım, güzel oğlum Mehmet Buğra'ya devretmiş olmanın da gönül rahatlığı ile kendi isteğimle emekliye ayrıldım.

TALİP ERCAN YAZIYOR..."ALIŞMAK SEVMEKTEN DAHA ZOR GELİYOR "Beykoz'umuzu da seviyorum, Beykoz Spor Kulübümüzü de ...bir zamanlar 3 büyükler ile maçlarını oynayan hatta küme düştüğü sezonda bile şampiyonu yenmiş bir takımdan söz ediyoruz...nereden nereye...hey gidi koca Beykoz...

21 Temmuz 2020 Salı

PAŞABAHÇESPOR'DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU...

Geçtiğimiz günlerde paylaşımını yaptığımız Dernekler Kanununa göre Pandemi Sürecinde Genel Kurullarını yapmamış, yapamamış olan Spor Kulüpleri Ağustos Ayı içinde Kongrelerini yapma zorunluluğuna tabi olmuş idi.

FİKRET SİVRİ, İSTANBUL AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLADIAğustos Ayı içinde gerçekleşecek olan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Kurulu öncesinde Adaylığını açıklayan isimlerden olan Fikret Sivri, İstanbul Genelinde yayın yapan Spor Medyasının Temsilcileri ile buluşup süreci resmen başlatmış oldu. 

20 Temmuz 2020 Pazartesi

ULUSAL VETERANLAR MASTERLER KONFEDERASYONU'NDAN KARADENİZ ÇIKARMASI VAR


Türkiye'de Masterler-Veteranlar Futbol Liglerinde yaptığı atılım ile adından fazlası ile söz ettirmeye başlayan Ulusal Veteranlar-Masterler Ligi, Konfederasyon olma yolunda son adımlarını da atmak üzere.

ERHA BEYKOZ-BEYKOZ KAYMAKAMLIĞI GÖREV DEĞİŞİMİ MESAJIBeykoz İlçemizde  5 yıllık görev süresince yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile gönüllerde taht kuran, 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi karşısında verilen mücadelede Beykoz'da en ön saflarda yer alan, değerli Kaymakamımız