26 Mart 2021 Cuma

ÖZER GÜNEŞ BEYKOZ SPOR KULÜBÜNE ÜYE OLDU


Beykoz Spor Kulübü Derneğine son aylarda birçok tanınmış isim üye olmuş idi. Bu isimlere bir ekleme de Beykoz İlçe Siyasetinin tanınmış simalarından olan Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe

OFD BEYKOZ'DA SANİYE EFE, YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

 


Beykoz İlçesinin en etkili ve en aktif Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Türkiye Omurilik Felçlileri Beykoz Şubesinde Kongre gerçekleşti.

İŞTE TFF.3.LİGİNE ÇIKMA YOLUNDA STATÜ


Beykoz 1908 A.Ş. Bölgesel Amatör Lig 5.Grubunda mücadeleye çıkacak iken gruptaki bir diğer Beykoz takımı olan Kavacıkspor'un da bulunması ilçe kamuoyunda biraz şaşkınlık ile de karşılanmadı da değil. 

BEYKOZ 1908 A.Ş. FORVETE BİR TAKVİYE DE ONUR KANDÖKEN İLE GELDİ


TFF Bölgesel Amatör Lig 5.Grubunda mücadele etmeye hazırlanan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında transfer dönemi hareketli geçmeye devam ediyor. 

BEYKOZ 1908 A.Ş. DE BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUBU BELLİ OLDU


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında 2020-21 Sezonu Bölgesel Amatör Lig Grubu ve rakipler belli oldu.

25 Mart 2021 Perşembe

BEYKOZ 1908'DE KALECİLER HEYECANLI MI HEYECANLI


Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Bölgesel Amatör Lig hazırlıkları devam ederken, bu sezon kalede yeni isimler dikkatleri çekiyor.

BEYKOZ 1908 DE CUMARTESİ GÜNKÜ HAZIRLIK MAÇI RAKİBİ BELLİ OLDU


Bölgesel Lig hazırlıklarına devam eden Beykoz 1908 A.Ş. Takımında 27 Mart Cumartesi günü Beykoz Stadında oynanacak hazırlık maçı rakibi belli oldu.

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİNDEN YAŞLILAR HAFTASINA ÖZEL BİR ZİYARET VARDI


18-24 Mart Tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası nedeni ile ilçemizde değişik etkinliklere imza atılmakta. İşte bu kapsamda çalışma yapan Sivil Toplum Kuruluşlarından birisi de Beykoz Kulüpler Birliği idi.

SOĞUKSU YÜCEL ÇELİKBİLEK GENÇLİK MERKEZİ HİZMETE HAZIR


Beykoz’da modern eğitim sınıfları, kişisel gelişim ve hobi atölyeleri, sosyal alanları, kütüphaneleri, kültür-sanat ve spor etkinlikleriyle gençlerin gözdesi olacak Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi hizmete hazır.

24 Mart 2021 Çarşamba

14 YIL SONRA BEYKOZ'A DÖNEN GÖKHAN KILINÇ TFF 3.LİGİ SEVİNCİ YAŞATMA NİYETİNDE


Beykoz Futbol Takımına uzun yılar önce yani 2004-2005 sezonunda Ümraniye Doğuşspor'dan transfer edilen ve ilk profesyonelliği Sarı-Siyahlı ekipte yaşayan tecrübeli forvet Gökhan Kılınç, yeniden Beykoz 1908 takımına dönmekten mutlu.

MUAMMER ERCAN, " BEYAZ BİR KAYIK..."


Yaşam her ne kadar acısıyla tatlısıyla diye başlamış olsa da... Bu hayatta birçoğumuz  kendince güzel şeyler  de yaşamışızdır. Kazanımlarımız her ne olursa olsun, geçmişi özlemle anarız. Bir şeylere sahip olduğumuzda ise mutlu olacağımızı sanırız. 

NİHAT AKBAY VEFATININ 1.YILINDA SEVENLERİ TARAFINDAN UNUTULMADI

 


Beykoz, Galatasaray ve Milli Takımımızın eski Kalecilerinden Merhum Nihat Akbay, vefatının 1.Yılında sevenleri tarafından anıldı.

YETENEKLİ FORVET ERDEM YILMAZ BEYKOZ 1908 İLE ANLAŞTI...

 


Ve Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Sürpriz transferlerin açıklanma süreci başladı. Bu kapsamda İstanbul Amatör liglerinin üst düzey forvetlerinden, Paşabahçe SK Altyapısından

ACARKENT SAKİNLERİNDEN İŞ İNSANI AYSEL YILMAZ BEYKOZ YÖNETİMİNE GİRİYOR...

 


Ve Beykoz Spor Kulübü Yönetimine Acarkent Sakinlerinden İş İnsanı Aysel Yılmaz da dahil oluyor...

KAVACIKSPOR ÜZGÜN MÜ ÜZGÜN...


Beykoz İlçesini Bölgesel Amatör Ligde temsil etmeye hazırlanan Kavacıkspor'da tesislerdeki eksiklikler sağlıklı bir ortama engel olmakta. 

23 Mart 2021 Salı

22 Mart 2021 Pazartesi

BEYKOZ 1908'DE TEKNİK DİREKTÖR ERGUN ORTAKÇI DERTLİ Mİ DERTLİ !


Bölgesel Amatör Lig maçları için antrenmanlarına devam eden Beykoz 1908 A.Ş. Takımında haftanın ilk antrenmanı öncesinde Teknik Direktör Ergun Ortakçı ile bir söyleşi gerçekleştirdik.

BEYKOZ ELMALISPOR'DA YUSUF DİNÇ YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ


Beykoz İlçemizin Amatör Spor Kulüplerinden olan Beykoz Elmalıspor'da Olağan Genel Kurul gerçekleşti. Pandemi Kurallarının açıklanması sonrasında Derneklerde belirlenen kriterler doğrultusunda peş peşe Genel Kurul Haberleri gelmişti.

21 Mart 2021 Pazar

ZEKİ AKSU, " SÜRÜNE SÜRÜNE DE OLSA , YIKILA YIKILA DA OLSA HEDEFE ULAŞILIR "


Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Kulüp Sosyal Medya Hesabından yaptığı paylaşım ile son gelişmelere ilişkin açıklamalarda bulundu...işte mesajın tamamı...

KAVACIKSPOR'DA KAPTAN HASAN GÜNDOĞDU DA EVLİLER KERVANINA DAHİL OLDU

 


Bölgesel Amatör Liginde Beykoz İlçemizi temsil etmeye hazırlanan Kavacıkspor'da mutlu mu mutlu bir an vardı...

ÜMİT YILMAZ YAZIYOR..." SABIR VE ŞÜKÜR "


Hepimiz etten, kemikten yaratılmış varlıklarız dostlar. Duygularımız var. Kaygılarımız var. Sevinçlerimiz var. Hüzünlerimiz, üzüntülerimiz var. Birde tepkilerimiz var.

M.HANEFİ DİLMAÇ, " DOWN SENDROMLU BİREYLERE VE AİLELERİNE HUZURLU VE MUTLU BİR HAYAT DİLERİM "