26 Haziran 2021 Cumartesi

KANLICASPOR'DA YENİ BAŞKAN REMZİ ALİŞAN OLDU


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden Kanlıca Spor Kulübünde yapılan Genel Kurul sonrasında yeni Başkan Remzi Alişan oldu.

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN YKS VE TYT SINAVINA GİRENLERİN YANINDA İDİ


Beykoz’da binlerce öğrencinin geleceği adına büyük öneme sahip olan YKS sınavının yapıldığı bölgelerde çeşitli ikramlıklar dağıtan AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, öğrenci ve velilerin heyecanına ortak oldu. 

RÜZGARLIBAHÇESPOR KONGRESİ SONUNDA FATMA TAŞKIRANLAR İLE DEVAM KARARI ÇIKTI


Beykoz İlçesinde Genel Kurul Sürecini tamamlayan kulüplerden birisi de Rüzgarlıbahçespor idi. Beykoz Ekibinde yapılan Genel Kurul sonrasında Fatma Taşkıranlar Başkanlığındaki yeni yönetim belli oldu.
 

KILIÇLI MAHALLESİNİN ÇOCUK VE GENÇLERİ SPOR TESİSİ İSTİYOR


Beykoz İlçesinin en dış mahallelerinden birisi orası...merkeze uzak olmanın dezavantajını fazlası ile de hissetmiyor değil...Şile İlçesine yakın bir yer olması nedeni ile de hatırı sayılı gelir geçeni de olmakta.

25 Haziran 2021 Cuma

YEŞİLAY BEYKOZ, İLÇE MEDYASINA KENDİNİ TANITTI

 

Yeşilay Beykoz Şubesi tarafından, ilçe Medyası ve bazı muhtarların buluştuğu bir organizasyon ile faaliyetleri hakkında bilgi aktarımında bulunuldu. 

24 Haziran 2021 Perşembe

23 Haziran 2021 Çarşamba

BAĞCILAR MAÇINDA SANTRAFORSUZ ÇIKAN BEYKOZ'DA GÖREV TALHA ÇETİN'DE İDİ


Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Bağcılarspor maçı öncesinde santrafor mevki için birçok isim gündeme gelirken Teknik Kadro tercihini Talha Çetin'den yana kullandı. 

BEYKOZ 1908'DE BAĞCILARSPOR MAÇINDA TAKIMI ESER ÖKTEM YÖNETTİ


Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Geçen Pazar günü Cevizli Anadoluspor karşılaşması sonrasında görevinden istifa eden Ergun Ortakçı Yönetimindeki teknik kadronun yerine Bağcılarspor maçında Eser Öktem görev yaptı.

İYİ NİYETLE BİR YERE KADAR....SON BİR MAÇ KALDI...


TFF Bölgesel Amatör Lig Marmara 1.Bölge 1.Grupta son iki maça girilirken Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı evinde konuk ettiği Bağcılarspor'a tek golle mağlup oldu.

KAVACIKSPOR'UN MİLLİ GURURU AZAD DEMİR


Kavacıkspor bünyesinden çıkan yeteneklerinin fark edilmesi ile Beşiktaş Altyapısına dahil edilen Cemal Azad Demir, başarı basamaklarını emin adımlar ile çıkıyor.

OSMAN GÜNAÇTI HOCA " DAN " KOMİSYONUNA 3.KEZ ATANDI


Beykoz İlçemizde Taekwondo Spor denilince akla ilk gelen isimlerden olan Osman Günaçtı Hocamıza yeni bir görev verildi....

BEYKOZ 1908 A.Ş. - BAĞCILARSPOR, BAL LİGİ MAÇININ HAKEMLERİ BELLİ OLDU


Bugün ( Çarşamba ) Beykoz Stadında oynanacak olan TFF Bölgesel Amatör Lig Marmara 1.Bölge 1.Grup karşılaşması olan Beykoz 1908 A.Ş.-Bağcılarspor maçının Hakemleri belli oldu.

22 Haziran 2021 Salı

ÖRNEKKÖYSPOR'DA YENİ TEKNİK KADRO İLE YAZ DÖNEMİ ANTRENMANLARI BAŞLADI

 

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden Örneköyspor'da da yeni dönem antrenmanları, çalışmaları başladı.

GÜMÜŞSUYUSPOR'DA FUTBOL HEYECANI GERİ GELDİ !


Beykoz ilçesinde Altyapı Çalışmalarına önem veren kulüplerden olan Gümüşsuyuspor'da Yaz Dönemi Futbol Okulu çalışmaları neşe içinde geçmekte.

BEYKOZ'DA SAKATLIKLARI DEVAM EDEN FUTBOLCULAR İLE YOLLAR AYRILDI


TFF Bölgesel Amatör Lig Marmara 1.Bölge 1.Grubunda iddiası kalmayan ve sezonun son iki maçına çıkma mecburiyeti olan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında sakatlıkları nedeni ile forma giyme şansı olmayan isimler antrenmanlara dahil edilmeyerek yollar ayrıldı.

BEŞİKTAŞ BEYKOZ FUTBOL OKULUNDA YENİ YILDIZLAR ORTAYA ÇIKARMAK İÇİ KOLLAR SIVANDI


Halı Sahaların açılması ile birlikte hummalı bir antrenman programının, çalışmanın gerçekleştiği Spor Okullarından olan Çubuklu Dedeoğlu'ndaki Beşiktaş Beykoz Futbol Okulunda yeni yıldız adaylarını keşfetmek için ciddi bir çalışma programı uygulanmakta.

ÇAVUŞBAŞISPOR TESİSLERİNDE YENİLEME-TADİLAT BAŞLADI


Pandemi sürecinde zor günler yaşayan Beykoz İlçesi Spor Kulüpleri kısıtlama günlerinin esnetilmesi ve ardından dün itibarı ile yapılan açıklama ile 1 Temmuz tarihinden sonra sokağa çıkış ve hafta sonu yasaklarının tamamen kalkması sonrasında hummalı bir faaliyete girdiler.

ASIM ÖZDEMİR - CENK NUR VE YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLERİZ