29 Ağustos 2020 Cumartesi

TALİP ERCAN - ERHA BEYKOZ- BAŞIMIZ SAĞOLSUN TÜRKİYE'M

 

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde hain teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Uz.Çvş. İdris Şahin ve Uz.Çvş. Ceyhun Arslantürk'e Yüce Allah'tan Rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Başımız sağolsun

TALİP ERCAN-ERHA BEYKOZ

MURAT ARDA - ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM...BAŞIMIZ SAĞOLSUN TÜRKİYE'M

 

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde hain teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Uz.Çvş. İdris Şahin ve Uz.Çvş. Ceyhun Arslantürk'e Yüce Allah'tan Rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Başımız sağolsun

MURAT ARDA

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI


Başımız Sağolsun Türkiye'm...Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde hain teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Uz.Çvş. İdris Şahin ve Uz.Çvş. Ceyhun Arslantürk'e Yüce Allah'tan Rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Başımız sağolsun

ASIM ÖZDEMİR-BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ

MURAT ARDA - 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

 


27 Ağustos 2020 Perşembe

BEYKOZ KAYMAKAMI ÇİÇEKLİ, OSMAN TOPUZ'UN SHOWROOM'UNU GEZDİ

 


Son yıllarda ortay koyduğu başarılı çalışmalar ile dikkatleri fazlası ile çekmeyi başaran El Sanatları Sanatçısı Osman Kopuz'un Küçüksu'daki Showroom'una önemli bir isimden ziyaret vardı.

26 Ağustos 2020 Çarşamba

BJK BEYKOZ FUTBOL OKULUDA HASRET SONA ERDİ


 Beykoz İlçesinin en başarılı futbol okullarından biri konumunda olan Beşiktaş Beykoz Futbol Okulunda uzun süredir askıya alınan antrenmanlar kontrollü biçimde başladı.

BEYKOZ BELEDİYESPOR'DA KANO EĞİTİMLERİ BAŞLADI


Fatih Sağlam'ın Kulüp Başkanlığına seçildiği Beykoz Belediyespor'da Branşlarda arttırıma gidiliyor. Bu kapsamda Kürek-Kano Spor Okulu geçtiğimiz günlerde eğitimlerine başladı.

KELLE İBRAHİM TURNUVASI 5 EYLÜL'DE BAŞLAYACAK


7 yıldır aralıksız yapılmakta olan " Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvası " bu sene dünyada ve ülkemizde yaşanan Pandemi Süreci nedeni ile yapılamamıştı.

ASIM ÖZDEMİR-BİSK - MALAZGİRT ZAFERİNİN 949.YILI KUTLU OLSUN

 


VE BEYKOZ'DA BİR İLK GÜMÜŞSUYU SK AYAK TENİSİ TURNUVASI BAŞLIYOR

 


Dünyada ve ülkemizde yaşanan Pandemi süreci insanların değişik sportif aktiviteler ile buluşmasına neden olmakta. Özellikle bireysel sporlar anlamında gerek evlerde, gerekse yürüyüş alanlarında, sahillerde, ormanlık alanlarda yoğun bir dönem geçirilmekte.

25 Ağustos 2020 Salı

MURAT ARDA - MALAZGİRT ZAFERİNİN 949.YILI KUTLU OLSUN

 


ERHA BEYKOZ - MALAZGİRT ZAFERİNİN 949.YILI KUTLU OLSUN

 


GÜMÜŞSUYU CAFE RESTORAN AÇILDI

İstanbul Boğazı’nın en güzel sahilinde, eşsiz manzara, huzur ve maviliğin kıyısında modern ve ferah mimarisiyle göz dolduran Gümüşsuyu Cafe ve Restoran açıldı. 7/24 hizmet verecek mekân İstanbul’un en nezih restoranları arasında ilk sırada yer alacak.  

BAL'LI TAKIMLARDAN ALİ DÜŞMEZ'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ VARDI

 


TFF Başkanvekili, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez,kendisini ziyaret eden İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubunda mücadele ederken, Pandemi süreci sonrasında yarıda kalan maçların ardından alınan karar ile Bölgesel Amatör Lige alınan 16 Takım Başkan ve Temsilcilerini Amatörlerevinde konuk etti.