18 Temmuz 2020 Cumartesi

BAŞKAN AKSU, İSTANBUL AMATÖR'E KONUŞTU, " ARADA TOST OLMAK İSTEMİYORUZ "

Beykoz 1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu liglerin oynatılmadan sonuçlandırılmasının  sıkıntı yaratabileceğini, sıkıntı olmaması için  de liglerin oynatılmasından  yana  olduklarını  söyledi.

16 Temmuz 2020 Perşembe

BEYKOZ ENGELSİZ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI OKUL KAYITLARI BAŞLADIMüzik ve okul zamanı geldi.
😊🎶🎵

Beykoz Engelsiz Müzik ve Gösteri Sanatları Okulumuz, kapılarını açıyor.

BEYKOZ BELEDİYESPOR HENTBOL ALTYAPI TAKIMLARINDA 15 TEMMUZ DUYARLILIĞI VARBeykoz Belediyesi 15 Temmuz Meydanında gerçekleşen 15 Temmuz Etkinliklerine Spor Kulüpleri bazında katılım sağlayan Beykoz Belediyespor Hentbol Altyapı Takımları ve Okulu göstermiş olduğu duyarlılık ile olumlu izlenim bıraktı.

14 Temmuz 2020 Salı

İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ " 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ " KAPSAMINDA SPORTİF ETKİNLİKLER DÜZENLEDİ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında yapılan etkinliklerden birisi de Beykoz İlçe Gençlik-Spor Müdürlüğü tarafından Kanlıca Tesislerinde gerçekleştirildi.

İlçe Spor Müdürü Sayın Bülent Küçük yaptığı etkinlikte yaptığı konuşmasında “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, ilçemizde inanç, dirayet, birlik ve beraberlik ruhuyla aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi andık.”  dedi.

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SATALOĞLU CAMİ VE OKUL WC TEMİZLİĞİ İHALE HAKKINDA YENİDEN AÇIKLAMADA BULUNDU

                                    

 Cemal Sataloğlu: “İsraf; haramdır, günahtır”

Beykoz Belediyesi Temmuz ayı meclisinde “faaliyet ve denetleme komisyonu raporları” okundu. Okunan raporlar içerisinde ise Beykoz Belediyesi’nin yapmış olduğu camilerin temizlik işi var.

BEYKOZ KAYMAKAMLIĞINA SAKARYA'DA ATAMA GELDİ...ESENGÜL KORKMAZ ÇİÇEKLİ

Bir süredir izinde olan ve Mesleki yaşantısını noktalamak için dilekçe verdiği bilinen Beykoz İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın yerine gelen isim belli oldu. Açıklanan son kararnamenin ardından Beykoz İlçesinin Yeni

13 Temmuz 2020 Pazartesi

OFD BEYKOZ'DAN BİR KONU HAKINDA BİLGİLENDİRME VAR !


Türkiye Omurilik Felçlileri Beykoz Şubesi bu güne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile gönüllerdeki yerini fazlası ile almış durumda. Saniye Efe Başkanlığında çalışkan bir yönetim kurulu ile birçok gönüllüsü

BEYKOZ TARİHİNİN EN KÜÇÜK YAŞ TRANSFERİ GERÇEKLEŞTİ !Beykoz İlçesinin sosyal etkinliklerde en başarılı örneklerinden biri konumunda olan Rüzgarlıbahçespor 6 Yaşındaki Hilal Dursun'a kapılarını ardına kadar açtı...Lacivert-Beyaz-Kırmızılı ekip geleceğin yıldızı olması beklenen Hilal Dursun ile sembolik bir sözleşme imzaladı !!!

RÜZGARLIBAHÇESPOR'DAN BEYKOZ BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR VAR


Beykoz Belediyesinin Pandemi sürecinde ilçedeki spor kulüplerinden çalışmalar gerçekleştirdiği bilinmekte. Özellikle ilaçlama işlemine birçok yerde rast gelindi. İşte bu çalışmalarda son adreslerden birisi de

İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜNDEN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA SPORTİF ETKİNLİKLERİ OLACAK

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce yaz spor okulları kapsamında öğrenciler ile 15 Temmuz

BEYKOZ BELEDİYESİNDEN AÇIKLAMA VAR

Beykoz’daki Tuvalet Temizliği Çarpıtmasına Cevap

“22 cami tuvaleti 26 kişi tarafından temizlendi” şeklinde kamuoyunun kışkırtılmaya çalışıldığı çalışmada “75 camii ve 77 okul tuvaleti temizliği” yapılmaktadır.

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ CEMAL SATALOĞLU, MECLİS KONUŞMASINI YEREL BASINLA PAYLAŞTI

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu Beykoz Belediye Meclisinin Temmuz Ayı 2.oturumunda  yaptığı konuşmada birçok konuyu gündeme getirdi. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile de kısa süren bir atışma yaşayan Sataloğlu'nun Beykoz'da yayın yapan  yerel basını organları ile paylaştığı konuşmasını altta aktarıyoruz.

12 Temmuz 2020 Pazar

KAVACIKSPOR AYAK TENİSİ TURNUVASI BAŞLIYOR


Pandemi sürecinde sizlerinde çok eğleneceğiniz aynı zamanda spor yapabilmeniz için muhteşem bir turnuva ile sizlerleyiz.

RİVA'DA DENİZ VE DOĞA MANZARALI KAHVALTININ ADRESİ.....LAGA LUGA LOUNGE

Beykoz Riva da, Deniz ve Doğa manzarası eşliğinde, muhteşem bir kahvaltıya ne dersiniz 
🦌.

ALİ DÜŞMEZ , BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİNİN KAHVALTISINDA İDİ

Beykoz Kulüpler Birliği yaşanan Pandemi süreci sonrasında ilk toplantısını Örnekköy'de yaptı. Örnekköy Spor Kulübünün ev sahipliğinde yapılan kahvaltı ve sonrasındaki toplantıya özel bir konuk da vardı ...Ali Düşmez