15 Ağustos 2020 Cumartesi

OSMAN GÜNAÇTI, POOMSE ŞAMPİYONASINDA İKİNCİLİĞİ KAPTI

 


İstanbul Poomse Şampiyonası 13-14-15-16/Ağustos/2020 tarihleri arasında Mustafa Yener Sarıyer Kapalı Spor Salonu da yapıldı. Müthiş bir heyecanın yaşandığı müsabakalara

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI ZEKİ AKSU, “ÖNÜMÜZDEKİ ENGELLERİ AŞACAĞIZ”

 


Beykoz 1908 A.Ş. takımının Bölgesel Amatör Lig’e yükselme haberinin resmi olarak da açıklanması sonrasında ilçede heyecanlı günler yaşanmakta. 2019-2020 Sezonuna Bölgesel Amatör Lig hedefi ile başlayan Sarı-Siyahlılarda yakalanan başarı sonrasında gelecek sezonun çalışmaları da hummalı bir şekilde başlamış durumda.

VE KELLE İBRAHİM VETERANLAR-MASTERLER FUTBOL TURNUVASI İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

 


14 Ağustos 2020 Cuma

BÖLGESEL AMATÖR LİGE YÜKSELEN TAKIMLARIMIZI KUTLARIM

 


VE BEYKOZ 1908, KAVACIK VE TED BAL LİGİNDE

 

RESMİ YAZI YAYINLADI, BEYKOZ 1908 A.Ş., KAVACIKSPOR VE TED İSTANBUL KOLEJİ SK BAL LİGİNDE

İSTANBUL TAKIMLARI BİR GRUPTA OYNAYACAK...İSTANBUL YEREL BAL LİGİ ADI İLE TANIMLANACAK, MAÇLARIN TAMAMI İSTANBUL'DA ÇİFT DEVRELİ OYNANACAK....ŞU ANDA İSTANBUL'UN GEÇEN

13 Ağustos 2020 Perşembe

ZEKİ AKSU'DAN İBB -İETT GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET VAR

 

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki birimlerde görevlere atanan Beykoz Spor Kulübü üyelerine ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda son ziyaretlerden birisini

" BEYKOZKART " BAŞVURULARI 17 AĞUSTOS'DA BAŞLIYOR

 

Beykozlular için sosyal, kültürel, sportif alanlarda avantajlar taşıyan, ilçenin güzelliklerini paylaşma ve belediye hizmetlerinden indirimli yararlanma imkânı sunan “BeykozKart” başvuruları 17 Ağustos’tan itibaren başlıyor.

BEYKOZ BELEDİYESİ 2.FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR

Beykoz’un binlerce yıllık doğal ve tarihi güzellikleri ile köklü medeniyet mirasını fotoğraf sanatı aracılığıyla gözler önüne serecek, amatör ve profesyonel yüzlerce fotoğrafçıyı buluşturacak “Beykoz Belediyesi 2. Fotoğraf Yarışması” başlıyor.

BEYKOZ KONSEYİ ENGELSİZ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI OKULU AÇILIYOR

Beykoz’da yaşayan engelli bireylerin müzik yoluyla sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimlerini destekleyecek, yeteneklerini geliştirecek  “Beykoz Konseyi Engelsiz Müzik ve Gösteri Sanatları Okulu” için kayıtlar başladı.

12 Ağustos 2020 Çarşamba

İBB SPOR MÜDÜRÜ İLKER ÖZTÜRK, İASKF YÖNETİMİ VE İLÇE KULÜPLER BİRLİĞİ TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU

 


İstanbul İstinye'de  bulunan Orhan Saka Amatörlerevinde önemli bir konuk ağırlandı. Bugüne kadar değişik İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürlerinin ziyaretine ev sahipliği yapan Amatörlerevinde ilk kez bir İBB Spor Müdürü İlçe Kulüpleri temsilcileri ile geniş kapsamlı bir buluşması yaşandı.

ALİ DÜŞMEZ BAL LİGİ İÇİN SER VERİP SIR VERMEDİ !

TFF Başkanvekili, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubu Takımlarının Bölgesel Amatör Lige Yükselme umudu ile ilgili beklenen açıklamasını yapmadı..

10 Ağustos 2020 Pazartesi

BEYKOZ KARPUZUNDA HASAT DÖNEMİ YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR

Osmanlı’dan bu yana meşhur olarak bilinen Beykoz Karpuzu meyve tezgahlarında yerini almaya başladı.

MUAMMER ERCAN..." BU İŞİN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ "

Kısa süre önce, yoksul zengine yardım ediyor diye, bir yazıyı kaleme almıştım. Bazen insan öyle şeyler yazmak istiyor ki, fakat her seferinde erteliyorum. Bilindiği gibi dünyada birçok ülke, virüs hadisesi sebebiyle, ekonomik anlamda sıkıntı yaşamaktadır. Fakat buna rağmen kulüplerimiz, bol keseden harcama yapmaya devam ediyor. Üstelik spor kulüplerimizin bir çoğunun  borç batağında olduğunu hepimiz bilmekteyiz. 

BEYKOZ BELEDİYESPOR HENTBOLDA SALON ÇALIŞMALARININ BAŞLAMASINI BEKLİYOR

 

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginin başarılı temsilcilerinden olan Beykoz Belediyespor'da 2020-21 Sezonu Antrenmanları başladı.

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ "PANDEMİ " NEDENİ İLE " DÜNYA BEYKOZLULAR GÜNÜ " KUTLAMASI YAPMAYACAK

 

BEYKOZ KAMUOYUNA

DÜNYA BEYKOZLULAR GÜNÜ


Beykoz Spor Kulübü’nün kuruluş tarihiyle ilişkilendirilerek belirlenmiş olan 19 Ağustos Dünya Beykozlular Günü; kentimizin değerleri arasındaki haklı ve önemli yerini almıştır.

MURAT ARDA - ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM

 

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde zırhlı polis aracının devrilmesi sonucu meydana gelen kazada şehit

 olan polis memurları Adnan Kısa (52) ve Osman Gül (27) 'a Yüce Allah'tan 

Rahmet Diliyorum, mekanları cennet olsun, Türkiye'mizin başı sağ olsun