5 Eylül 2020 Cumartesi

KAYNARCA KÖYÜ, YARKİM MASTERLER KARŞISINDA GOL ŞOV YAPTI...7-1Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasının açılış gününde ikinci karşılaşma Kaynarca Köyü ile Yarkim Masterler arasında oynanırken, Kaynarca Köyü Ali Akdoğan'ın kaydettiği goller ile turnuvaya galibiyetle başlayanlar kervanında yerini aldı.

ALMANYA MASTERLER, YENİ NESİL'İ 4-2 MAĞLUP ETTİ


8.Geleneksel Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında açılış gününün son karşılaşması Almanya Masterler ile Yeni Nesil Masterler arasında oynandı. Oldukça tempolu geçen maçı Almanya Masterler Takımı 4-2 kazanarak turnuvaya iyi bir başlangıç yapmış oldu.

KELLE İBRAHİM TURNUVASI AÇILIŞ MAÇINDA PAŞALİMANI, BEYKOZ ŞÖHRETLERİ 4 GOLLE GEÇTİ

Geleneksel Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında açılış karşılaşması Paşalimanı Masterler ile Beykoz Şöhretler Takımları arasında oynandı. Müsabakayı Paşalimanı Masterler Takımı 4-1 galibiyetler kapattı.

ARDA PET SHOP-MURAT ARDA - KELLE İBRAHİM TURNUVASI GÜNÜN MAÇ LİSTESİNİ SUNAR

 


BEYKOZ SPOR KULÜBÜ " ÜYELİK " KAMPANYASI BAŞLATTI
1908 Yılında Gazeteci-Romancı Ahmet Mithad Efendi ve arkadaşları tarafından kurulan Beykoz Spor Kulübü bu güne değin değişik branşlarda Türk Sporuna birçok ismi hediye eden, kazandıran yapısı ile bilinmekte idi. 

MURAT ARDA - GÜZEL BİR HAFTASONU GEÇİRMENİZİ DİLERİM

 


3 Eylül 2020 Perşembe

ARDA PET SHOP-MURAT ARDA-3 AĞUSTOS PERŞEMBE BEYKOZ NÖBETÇİ ECZANELER LİSTESİNİ SUNAR

 
ASIM BAŞKAN'DAN KAVACIKSPOR FUTBOL OKULUNA ZİYARET VAR

 


Beykoz Amatör Spor Kulpleri Destekleme Derneği ( BİSK ) Başkanı Asım Özdemir Kavacıkspor Tesislerine bir ziyaret gerçekleştirerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

VE BEYKOZ KESTANE BALI PAZARA HAZIR...

 


KIŞ AYLARININ KALKANI “BEYKOZ KESTANE BALI” PAZARA HAZIR

İstanbul’un en çok kestane balı üretilen ilçesi Beykoz’da özgün tadını ilçenin ormanlarındaki kestane ağaçlarının çiçeklerinden alan  “Beykoz Kestane Balı” yaklaşan kış aylarında damaklara lezzet bünyeye kuvvet vermek üzere tüketicilerini bekliyor.   

2 Eylül 2020 Çarşamba

ARDA PET SHOP-MURAT ARDA - 2 AĞUSTOS ÇARŞAMBA BEYKOZ NÖBETÇİ ECZANELER LİSTESİNİ SUNAR

 


BEYKOZ MASTERLER YENİ SEZON HAZIRLIKLARINA 2 GALİBİYETLE BAŞLADI

 


Türkiye Masterler-Veteranlar Liglerinin en deneyimli takımlarından olan Beykoz Masterler Spor Kulübü Takımında 2020-21 Sezonu hazırlıkları devam ediyor.

8.GELENEKSEL KELLE İBRAHİM VETERANLAR-MASTERLER FUTBOL TURNUVASINDA KURALAR ÇEKİLİYOR


Pandemi Sürecinde yapılıp-yapılmayacağı yönünde gündemde olan Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasında net takvim yarın belli olacak...

BEYKOZ BELEDİYESPOR BİR MİLLİ OYUNCUYU DAHA KAPTI ! ...SALİH ULUDAĞ BOĞAZİÇİ EKİBİNDE

 

THF Erkekler Hentbol Süper Liginin iddialı takımlarından olan Beykoz Belediyespor Kadrosuna bir Milli Oyuncuyu daha dahil etti...en son Antalyaspor Takımında Forma giyen Salih Uludağ, Boğaziçi Ekibine Transfer oldu.

30 Ağustos 2020 Pazar

BEYKOZ PROTOKOLÜ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İÇİN BULUŞTU30 Ağustos Zafer Bayramı bu sene Pandemi Sürecinde kutlandı. Beykoz Protokolüne dahil isimler başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlar ile Siyasi Partilerden 15 Temmuz Şehitler Meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenklerini koydu.

TALİP ERCAN - 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

 


BEYKOZ 1908 TRANSFER KOMİTESİ VE TEKNİK KADROYU YENİ HAFTADA OLUŞTURACAK

 


Bölgesel Amatör Ligin yeni takımlarından olan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında, 2020-21 Sezonu için çalışmalar resmen başlayacak.