21 Haziran 2019 Cuma

AK PARTİ BEYKOZ GENÇLİĞİ BİNALİ YILDIRIM İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Binali YILDIRIM'a destek olmak amacıyla bisiklet turu düzenledi.
Beykoz İlçe Gençlik Kolları Yaklaşık 150 bisikletli katı
lımcıyla İBB adayı Binali YILDIRIM'a destek olmak için Tokatköy sonduraktan Paşabahçe Sahili'ne kadar pedal çevirdi.

TALİP ERCAN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


MURAT AYDIN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


AMMET KATIRCI - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


MAZLUM ÇOKTİN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


MASTERLER TAKIMLARI 15 TEMMUZ KUPASI İÇİN SAHAYA İNİYOR


İlki geçen sene yapılan 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Turnuvasının ikincisi hafta sonunda oynanacak müsabakalar ile başlıyor.

20 Haziran 2019 Perşembe

BEYKOZ'DA BİSİKLETLİ ULAŞIM DÖNEMİ BAŞLADI

Boğaziçi’nin en uzun sahil şeridine sahip ilçesi Beykoz’da ISBIKE paylaşımlı bisiklet dönemi başlıyor.İBB, İSPARK ve Beykoz Belediyesi işbirliğiyle, ISBIKE çatısı altında hayata geçen Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi’yle Beykoz’da bisikletler trafiğe iniyor. Beykoz’da ulaşım artık çok daha kolay hale geliyor.

YAZ ŞENLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Beykoz’da yaz tatilini renklendiren “Yaz Şenliği” (15-21 Haziran) çocuk ve ailelere yönelik eğlenceli etkinlikler, tiyatro oyunları, yarışmalar ve konserlerle sürüyor.

KARDEŞ BELEDİYE KKTC-İSKELE'DEN ZİYARET VAR

Beykoz’un kardeş şehirlerinden İskele (KKTC) Belediye meclis üyeleri Eray Göksan, Halil Dericioğlu, İsmail Osum ve İsmail Yusuf Osum Beykoz Belediyesi’ni ziyaret etti.

BEYKOZ'DA SİVRİSİNEK İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Beykoz’da ilçe sakinlerinin huzurlu bir yaz mevsimi geçirmesi için sinek ilaçlama çalışmaları 45 mahallede gece ve gündüz ekipleriyle sürüyor.

18 Haziran 2019 Salı

ÇUBUKLUSPOR'UN TÜRKİYE ŞAMPİYONU GURURU YAT GEZİSİNDE BULUŞTU


Beykoz İlçesinde altyapı takımlar düzeyinde en büyük başarıyı getiren Çubukluspor U17 Yaş Grubu Futbol Takımı Türkiye Şampiyonluğunu özel bir yat gezisi ile kutlarken, sezonun da yorgunluğunu atmış oldu.

17 Haziran 2019 Pazartesi

ÇOKTİN DÖVİZ ALTIN A.Ş. MUTLU BİR HAFTA DİLER


BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ'NDE MEZUNİYET COŞKUSU VAR

Beykoz Üniversitesi’nde eğitim – öğretimlerini tamamlayan 560 öğrenci mezuniyet coşkusu yaşayacak. Beykoz Üniversitesi öğrencileri 27 Haziran Perşembe günü Hidiv Kasrı’nda yapılacak törende keplerini havaya atacak.

NUMAN KURTULMUŞ VE HASAN SERT SEÇİM ÇALIŞMALARINDA BULUNDU
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile 26. Dönem Ak Parti İstanbul Milletvekili Dr. Hasan Sert Beykoz’da seçim çalışmalarında bulundu.

TARİHİ BEYKOZ ÇAYIRINDA YAZ ŞENLİĞİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE BAŞLADI


Beykoz’da birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle tatil sevincinin doyasıya yaşanacağı “Yaz Şenliği” (15-21 Haziran) başladı.

16 Haziran 2019 Pazar

AYYILDIZ MASTERLER AİLESİ PİKNİKTE BULUŞTU


Beykoz İlçesinde Masterler Futbol Camiasında özel bir yeri olan başarılı takımlardan Ayyıldızspor, Antalya'da katıldığı Turnuvadan gelen 3. Cumartesi-Pazar Günleri iki özel etkinlik ile kutladı.

TARİHİ BEYKOZ ÇAYIRINDA 20. UÇURTMA ŞENLİĞİ VARDI


İstanbul Yerel Medyasının en renkli simalarından biri iken 10 sene önce hayata gözlerini yuman Gazeteci Fahri Ormanlı tarafından 20 yıl önce başlatılan Uçurtma Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.