18 Mart 2020 Çarşamba

BEYKOZ BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MTAL'DE DEZENFEKTAN ÜRETİMİ BAŞLADI

Ülke genelindeki Mesleki okullarda başlayan dezenfektan üretimlerine ilçemiz okullarından da katkı gelmeye başladı. İlk etapta Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü tarafından çalışmalar başlatıldı.

17 Mart 2020 Salı

BEYKOZ'DA CAFELER, ÇAY BAHÇELERİ KORONOVİRÜS SESSİZLİĞİNE BÜRÜNDÜ

İlke olarak tüm dünyada yaşana Koronovirüs salgını dolayısı ile her geçen gün yeni yeni önlemeler alınırken, dün itibarı ile başlayan Cafe, eğlence mekanları, çay bahçeleri, kahvehanelerin kapatılma kararı sonrasında Beykoz'da da bu kararın uygulanmasına başladı.

16 Mart 2020 Pazartesi

BEYKOZ MERKEZ UFUK TAKSİ'DE CORONOVİRÜS ÖNLEMLERİ ALINDI

Beykoz İlçe genelinde değişik kurum ve kuruluşlarca yürütülen Coronovirüs ile mücadele önlemler kapsamında bir örnek de Beykoz Merkez'de hizmet veren Ufuk Taksi'den geldi. Durak kapsamında

BJK BEYKOZ FUTBOL OKULU ANTRENMANLARINA ARA VERDİ


Coronovirüs salgını nedeni ile Beşiktaş Spor Kulübünün ülke gelenindeki tüm spor okullarında eğitime ara verilirken, Çubuklu Dedeoğlu'nda bulunan  BJK Beykoz Futbol Okulunda da karar uygulanmaya başlandı.

TÜRK OCAKLARINDAN BİR KONFERANS DAHA VARDI


Türk Ocakları Beykoz Şubesinde Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof.Dr. İbrahim ÖZTEK tarafından “Büyük Ortadoğu Projesi ve Son Gelişmeler” konulu bir konferans gerçekleştirildi.