20 Mart 2021 Cumartesi

SAĞLIKLI VE MUTLU BİR BEYKOZ İÇİN HİZMET ALANI GENİŞLETİLDİ


Beykoz Belediyesi daha sağlıklı bir ilçe için ücretsiz verdiği hizmetlerle ilçe sakinlerinin sağlığına sağlık hayatına kolaylık ve mutluluk katıyor.

BEYKOZ 1908'DE HAZIRLIK MAÇLARI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BAŞLAYACAK


Bölgesel Amatör Lig takımları hazırlık maçlarına üst üste yaptıkları müsabakalar ile başlarken Beykoz 1908 A.Ş. Takımında önümüzdeki hafta içinden itibaren karşılaşmalara çıkacak.

BEYKOZ'UN YÜCEL ABİSİ 167 HATİM İLE YAD EDİLDİ


AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, merhum Yücel Çelikbileki, vefatının birinci yıldönümünde 45 mahallenin merkez camileri ile Hazreti Yuşa Camii’nde hatim duaları ile andı.

BEYKOZ'UN PAZAR ATIKLARI TARIMLA SOFRALARA DÖNÜYOR


Beykoz’da temiz ve sürdürülebilir çevre için pazarlardan ve işletmelerden toplanan organik atıklar tarımda toprak iyileştirici kompost ve solucan gübresi olarak doğaya, ardından sağlıklı gıdalara dönüşüp sofralara dönüyor.

KAVACIKSPOR, BEŞYÜZEVLERSPOR'U KONUK ETTİ


Bölgesel Amatör Lig hazırlıklarını devam ettiren Kavacıkspor, 4.Hazırlık maçında Beşyüzevlerspor'u konuk etti.

18 Mart 2021 Perşembe

BEYKOZ SAHİLİ ADIM, ADIM GÜZELLEŞİYOR


Beykoz merkez sahilini güzel bir görünüme kavuşturan, ilçeye yaraşır sosyal ve etkinlik alanları kazandıran Beykoz Belediyesi, sahil bakım ve yenileme çalışmasına Kelle İbrahim Caddesi’nde devam ediyor.

BEYTAŞ YEMEK ÜRETİM-DAĞITIM MERKEZİ MUTFAĞI FAALİYETE GİRDİ


Beykoz Belediyesi tarafından ilçedeki belediyeye ait restoranların yiyecek ve içecek ihtiyacını karşılamak üzere kurulan mutfak üretime başladı.

BEYKOZ 1908'DE KEREM YILMAZ BÖLGESEL LİG İÇİN " BEN DE VARIM " DEDİ

 

Beykoz 1908 A.Ş. Takımında kadro şekillenmeye başladı. Sarı-Siyahlı Ekipte Süper Amatör Ligde Mücadele eden kadroda yer alan Kerem Yılmaz, bu kez Bölgesel Amatör Ligde Şampiyonluk için ben de varım mesajı verdi...

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 106.YILI BEYKOZ'DA ÖZEL BİR ETKİNLİK İLE KUTLANDI

 


Çanakkale Zaferinin 106.Yılı tüm ülkede olduğu gibi Beykoz ilçesinde özel törenle kutlandı. Gümüşsuyu Sahili Etkinlik Alanındaki Programa ilçe protokolünün yanı sıra vatandaşlardan da katılım vardı.

17 Mart 2021 Çarşamba

KAVACIKSPOR, İSTANBUL SİNOPSPOR İLE 2-2 BERABERE KALDI

 


Bölgesel Amatör Lig hazırlıklarına devam eden Kavacıkspor üçüncü hazırlık maçında iddialı takımlardan İstanbul Sinopspor'u 15 Temmuz Şehitler Stadında konuk etti.

KAVACIKSPOR KULÜP BİNASI ÇATISI İÇİN YARDIM İSTİYOR


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden olan ve 2020-21 Sezonunda Beykoz İlçemizi Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek 3 takımdan biri konumundaki Kavacıkspor'da hazırlıklar devam ediyor.

16 Mart 2021 Salı

LODOS BEYKOZ'DA SANDAL VE TEKNE SAHİPLERİNİ KORKUTTU

 


İstanbul'da Lodos etkisi dolayısı ile sandal ve tekneler denize açılamazken, kıyı şeridinde yüksek dalgalar dikkatlerden kaçmadı. 

BEYKOZ 1908'DE TRANSFER BEKLENTİSİ VE MERAKI VAR

 


Beykoz 1908 A.Ş. Takımında önümüzdeki günler hareketli geçecek gibi. Beykoz Stadında antrenmanlar devam ederken, gözler yeni transfer edilecek futbolculara çevrilmiş durumda. 

MURAT ULU YEŞİLKÖYSPOR İLE ANLAŞTI


Beykoz İlçesinin son yıllarda yetiştirdiği en başarılı futbolcular arasında gösterilen Murat Ulu 2020-21 Sezonu için Bölgesel Amatör Liginin İstanbul temsilcilerinden Yeşilköyspor ile anlaşmaya vardı.

TÜRK KIZILAY'I BEYKOZ ŞUBESİNDEN İLÇE KAYMAKAMI KORKMAZ'A ZİYARET VAR


Mart ayı başında Türk Kızılayı Beykoz Şube Başkanlığına atanan Mustafa Gürkan ve şube yöneticileri ilk ziyaretlerini gerçekleştirdi.

14 Mart 2021 Pazar

MUAMMER ERCAN " BEYKOZ TREKKİNG'İN BÜYÜKADA ÇIKARMASI "


Beykoz Trekking  yürüyüş etkinliği, Cumartesi günü Büyükada’da gerçekleşti. Böylelikle Pandemi sonrası yasakların kalkması ile yapılan ilk Cumartesi etkinliği dün yapılmış oldu. Gruba katılım her zaman olduğu gibi farklı semtlerdendi.