2 Şubat 2019 Cumartesi

31 MART'IN 3 BAŞKAN ADAYI İLK KEZ AYNI FOTOĞRAF KARESİNDE İDİ


Beykoz İlçesinin 3 ayrı partiden belediye başkan adayı olan isimleri ilk kez İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grubunda namağlup şampiyon olan Kavacıkspor'un şampiyonluk maçında aynı karede buluştu. Kavacık Spor 15 Temmuz Şehitler Stadında oynanan ve 1-0 Kavacıkspor'un üstünlüğünde tamamlanan Kartaltepe karşılaşması

BARIŞ MANÇO VEFATININ 20.YIL DÖNÜMÜNDE KANLICA'DAKİ KABRİNDE ANILDAK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 20. ölüm yıldönümünde usta müzisyen Barış Manço'nun mezarını ziyaret etti 

SAADET PARTİSİ ADAYI KAŞITOĞU TV5 CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK


KAVACIKSPOR'DAN TÜM SPORSEVERLERE ÇAĞRI VAR.....


İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grubunda 2018-19 Sezonunda son maçına bugün çıkacak olan Kavacıkspor'dan tüm Beykoz İlçesi Sporseverlerine yaşayacakları mutlu gün için davet var.

MUHARREM KAŞITOĞLU - TÜM TAKIM VE SPORCULARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM


MURAT AYDIN - TÜM TAKIM VE SPORCULARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM


COŞKUN TOSUN " TÜM TAKIM VE SPORCULARA BAŞARILAR DİLERİM "


BEYKOZ KERKÜK EZGİLERİ İLE BULUŞUYOR.....


MUHARREM KAŞITOĞLU BİSK'E BİR ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ


Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, seçim dönemi çalışmaları kapsamında Beykoz Kulüpler Birliği Yönetim Kuruluna bir ziyaret gerçekleştirdi.

1 Şubat 2019 Cuma

AK PARTİ BAŞKANVEKİLİ KURTULMUŞ BEYKOZ İLÇE MERKEZİ ZİYARETİNDE İDİ


AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: “Seçim masa başında değil sahada kazanılır” AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partisinin Beykoz İlçe Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette, “Ne kadar güçlü olursanız olun, istediğiniz kadar da iktidar partisi olun, seçim masa başında değil sahada kazanılır” dedi.

SAADET PARTİSİ ADAYI MUHARREM KAŞITOĞLU PAŞABAHÇE PAZARINDA İDİ


Saadet Partisi Beykoz Belediye Başak Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, seçim dönemi çalışmalarını dolu, dolu geçirmekte. Kaşıtoğlu en son ziyaretlerinden birini ise Paşabahçe Semt Pazarı ve Paşabahçe Esnafına yaptı.

AK PARTİ BAŞKANVEKİLİ NUMAN KURTULMUŞ BEYKOZ STK'LARI İLE BİR ARAYA GELDİ


Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz İlçe Teşkilatının İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesislerinde ilçedeki Sivil Toplum Kuruluşlarını konuk ettiği toplantıda konuşan Parti Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, " Önceki dönemlerde Hizmet Belediyeciliği yaptık, şimdi sıra Gönül Belediyeciliğinde...vatandaşların gönüllerine girme yolunda mesai harcanmasını istiyoruz...milletin gönlüne girmeyenin milletin kalbinde de yeri olamaz  " diye konuştu.

SEDAT ALTUN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


ERHA BEYKOZ HAYIRLI CUMALAR DİLER


COŞKUN TOSUN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


MURAT AYDIN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİ


ÇOKTİN DÖVİZ VE ALTIN A.Ş. HAYIRLI CUMALAR DİLER


ULUSAL GÜVENLİK HAYIRLI CUMALAR DİLER


KURTULUŞ UNLU MAMÜLLERİ HAYIRLI CUMALAR DİLER


BİLGİ AĞACI ANAOKULU HAYIRLI CUMALAR DİLER


31 Ocak 2019 Perşembe

ERHA BEYKOZ KAVACIKSPOR'UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLAR


MURAT AYDIN AK PARTİ GÜMÜŞSUYU SEÇİM İRTİBAT BÜROSU ZİYARETİNDE İDİ

Murat Aydın:" İstanbul’un incisi Beykoz’u, turizmin cazibe merkezi haline getireceğiz"

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, partisinin Gümüşsuyu Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret ettti. Murat Aydın, “İstanbul’un incisi Beykoz’u turizmde bir marka, bir cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi. 

TALİP ERCAN, "DİLİMİZE YERLEŞEN NİCE HATALI CÜMLELER MEVCUT"


Toplumsal yaşantımızda, aile bireyleri arasında olsun, değişik ortamlarda olsun kulağımıza çalınan ya da bizzat kullandığımız öylesine yanlış cümleler var ki...işte bunlardan biri ile başlayayım yazıma dedim, ve fazla da araştırmadan aynı anda karşımdaki televizyon ekranındaki bir diziden yansıyan - Şeytanınız bol olsun!- cümlesi ile bir giriş yapayım dedim..

BİLGEHAN MURAT MİNİÇ 1 ŞUBAT CUMA RESMİ ADAYLIK AÇIKLAMA PROGRAMI YAPACAK

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç Adaylığının resmi açıklaması ve tanıtımının yapılacağı toplantı için Beykozlulara davette bulundu.

ÇOKTİN DÖVİZ-ALTIN A.Ş. MUTLU BİR GÜN DİLER


KURTULUŞ UNLU MAMULLERİ HAYIRLI BİR GÜN DİLER


BİLGİ AĞACI ANAOKULU MUTLU BİR GÜN DİLER


COŞKUN TOSUN'U BEYKOZLU CHP'LİLER BAĞIRLARINA BASTI...

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başka Adayı Coşkun Tosun, isminin resmen açıklanmasının ardından partisinin Beykoz İlçe Merkezinde partiler ile coşkulu bir akşam yaşadı.

30 Ocak 2019 Çarşamba

MURAT AYDIN MHP İLÇE TEŞKİLATININ ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Başkan adayı Aydın: “Cumhur İttifakı, ülkemizdeki barış ve huzur ortamına katkısı olan bir ittifaktır”
AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, MHP Beykoz İlçe Teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Aydın, “Cumhur İttifakı, ülkemizdeki barış ve huzur ortamına katkısı olan bir ittifaktır” dedi.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK LİSANS BAŞVURULARI 8 ŞUBAT'A KADAR UZATILDI

Lisans eğitimlerine olduğu kadar iş gücüne katılımı kolaylaştıran yüksek lisans eğitimlerine de ağırlık veren Beykoz Üniversitesi, yüksek lisans programlarına başvuruları 8 Şubat’a kadar uzattı. Kariyerinde sağlam 

PAŞALARIN BAHÇESİ....PAŞABAHÇE


BEYKOZ GENÇLERİ İZMİR'DE NİLÜFER BLD.SPOR İLE BAŞLIYOR


ULUSAL BEYKOZ İLÇESİ GÜVENLİK 5 GÜNLÜK HAVA DURUMUNU SUNAR


TMVFL +45 LİGİ BAŞLIYOR


MURAT AYDIN, " BİLİŞİM FİRMALARININ BEYKOZ'DA YER ALMASINI SAĞLAYACAĞIZ "AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Kavacık Seçim İrtibat Bürosu’nda yaptığı konuşmada, “Bilişim firmalarına burada mekanlar vermek lazım. Bu firmaların bilgisinden, vergisinden yararlanacağız. Buradaki yaşam kalitesini artıracağız” dedi. 

29 Ocak 2019 Salı

CHP ADAYI COŞKUN TOSUN, 18.00'DE CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDA OLACAK

Martın Sonu Bahar!
CUMHURİYET HALK PARTİSİ BEYKOZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ SN. COŞKUN TOSUN 30 OCAK 2019 ÇARŞAMBA(YARIN) SAAT 18.00’DA İLÇE BAŞKANLIĞIMIZDA SİZ DEĞERLİ ÖRGÜTÜMÜZ VE HALKIMIZ İLE BULUŞACAKTIR....TÜM BEYKOZ DAVETLİDİR!

İYİ PARTİ ADAYI BİLGEHAN MURAT MİNİÇ PROJELERİNİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYOR


Hiçbir projeyi masa başında, konunun muhatapları olmadan yapmayacağız. Engelliler için, engellilerle ve aileleri ile birlikte, sokak hayvanları için hayvanseverlerle birlikte, İmar için mahallelilerle birlikte, deniz için Denizcilerle birlikte masaya oturup, birlikte karar vereceğiz.

MURAT AYDIN, BOZHANE, KILIÇLI ÖĞÜMCE VE GÖLLÜ ZİYARETLERİNDE İDİ


AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Bozhane, Kılıçlı, Öğümce ve Göllü köylerini ziyaret ederek, esnafları dolaşıp vatandaşların sorunlarını dinledi. Başkan Aydın’ın ziyaret esnasında bir vatandaş ile arasında geçen “oy” sohbeti renkli görüntülere sahne oldu.

CHP BEYKOZ ADAYI COŞKUN TOSUN'A GENÇLERDEN MOTİVASYON ARTTIRICI BİR ZİYARET VAR


Cumhuriyet Halk Partisinin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun'a ismini açıklanmasından sonra tebrik telefonları, mesajları ve de bizzat Seçim Ofisine gelmek sureti ile destek mesajları devam ediyor.

MURAT AYDIN, " MAYIS'DAN EYLÜL'E KADAR HER HAFTA BİR FESTİVAL İLE İLÇEYİ TANITACAĞIZ "


Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, partisinin Beykoz Merkez Mahallesi Seçim İrtibat Bürosuna bir ziyaret gerçekleştirerek, burada partililer ve vatandaşlar ile buluştu.

BEYKOZ'DA ÖNCELİKLİ SORUN İŞSİZLİK...


Şu günlerde seçimler dolayısı ile o kadar yoğun günler yaşanmakta ki , yazımın başlığı okuyanlar içinde bunu seçim sonundaki sıralama tahminim olarak da algılayanlar fazlası ile olacaktır.

28 Ocak 2019 Pazartesi

İYİ PARTİ ADAYI BİLGEHAN MURAT MİNİÇ,PROJELERİNİ AÇIKLAMAYA BAŞLADI


COŞKUN TOSUN'U TANIYALIM...İŞTE AYRINTILI BİLGİLER

Coşkun Tosun Kimdir?
1959 Rize doğumlu. Kırk yıldır Beykoz da yaşıyor. Çiğdem Mahallesinde ikamet ediyor. Evli ve iki çocuk babası. İki yıllık meslek yüksek okulu sevk ve idari bölümü mezunu. Dört yıllık iktisat bölümü mezunu.

CHP ADAYI COŞKUN TOSUN ORDU ALTAŞ TV'YE RÖPORTAJ VERDİ

Bügün 18:30-19:00 ve 00:00 saatlerinde CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı COŞKUN TOSUN'un ORDU ALTAŞ TV'de röportajı yayınlanacaktır. Bilgilerinize...

RÜZGARLIBAHÇE MUHTARI SEDAT ALTUN, KENDİNDEN EMİN

Beykoz İlçesinde Mahalli İdareler seçimlerinde yarışa girecek muhtar adaylarından birisi de Rüzgarlıbahçe Mahallesinin Muhtarı Sedat Altun...Altun, Beykoz İlçesinde tabiri caizse adı-sanı

İŞTE CHP ADAYI COŞKUN TOSUN'UN SPOR AĞIRLIKLI VERDİĞİ MESAJLAR

Mart Ayında yapılacak Yerel Yönetimler Seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisinden Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan isimler arasında yer alan Coşkun Tosun, gerçekleştirdiği

CHP BEYKOZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI COŞKUN TOSUN OLDU

Ve Cumhuriyet Halk Partisi nihayet Beykoz Belediye Başkan Adayını açıkladı ve Coşkun Torsun Partisi adına yarışa dahil olan isim oldu. Tosun Çubukluspor Kulüp Başkanlığının yanı sıra uzun