5 Haziran 2021 Cumartesi

BU DEVİRDE BORÇSUZ BAŞKANLIĞI DEVREDEN BİR BAŞKAN DA GÖRDÜK YA...


Türkiye'de Spor Kulüplerinde Yönetimlerde olanlar için hele ki şu Pandemi Süreci de dikkate alındığında Başkanlığı Borcu bırakın kasada para ile bırakanları görmek sanki mucize olsa gerek.

ALİ DÜŞMEZ İASKF SEÇİMLERİ İÇİN YENİ STARTI VERDİ


İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Seçimi için yeni süreç resmen başladı. Pandemi döneminde ertelenen Genel Kurulların ardından bu hafta başlayan normalleşme döneminde Genel Kurullar yapılmaya başlanmış idi.

BEYKOZ 1908 SON HAZIRLIK MAÇINI FİLDİŞİ SAHİLİ TAKIMI İLE YAPTI


TFF Bölgesel Amatör Lig maçlarının başlamasına 4 gün kala Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı son hazırlık açında Beykoz Stadında Fildişi Sahili takımı ile yaptı.

GÜMÜŞSUYUSPOR'DA KULÜP BAŞKANI MUSTAFA KURTULUŞ OLDU


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden Gümüşsuyu Spor Kulübünde gerçekleşen Olağan Kongre sonunda Başkanlık el değiştirdi!

4 Haziran 2021 Cuma

BEYKOZ 1908 SON DAKİKA TRANSFERİ KALECİ BATUHAN POYRAZ OLDU


Beykoz 1908 A.Ş. Takımında son halini alan 2020-21 Sezonu Kadrosuna dahil edilen bir isim de Kaleci Batuhan Poyraz oldu.

KAVACIKSPOR'LU MAHMUT ÖZKAN CEVİZLİ ANADOLUSPOR'DA


9 Haziran Çarşamba Günü Bölgesel Amatör Lig 2020-21 Sezonu ilk karşılaşmasında Beykoz 1908 ile Beykoz Stadında müsabakaya çıkacak olan Cevizli Anadoluspor Takımı Beykoz ilçesi BAl Temsilcilerinden Kavacıkspor'dan orta sahanın çalışkan ismi Mahmut Özkan'ı kadrosuna dahil etti.

GÜMÜŞSUYUSPOR HALI SAHASI HİZMETE BAŞLADI

 

BEYKOZ 1908'DEN SON GÜN SON DAKİKALAR TRANSFERİ GELDİ

 

VEDAT ÇIKIN BÜYÜK BEYKOZ'A HAYIRLI OLSUN
Beykoz 1908 stoper arayışında mutlu sona ulaştı.

TALİP ERCAN " HAYDİ EYVALLAH..."

Öncelikle Eyvallah'ın ifade ettiği anlamları sizlere aktarayım istedim...Hakk'la kabul ettik, Hakk'tandır... Allahaısmarladık, hoşça kalın, teşekkür ederim, evet, öyle olsun gibi anlamlarda da kullanılır.

3 Haziran 2021 Perşembe

EFSANE GÜNGÖR SÜREL HOCAMIZ KANLICA MEZARLIĞINDA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Beykoz Spor Kulübü Tarihine adını altın harfler ile yazdıran biri o, bir efsane, bir marka, bir gönül adamı, hoş sohbet biri...işte bu tüm tanımlamaları bünyesinde barındıran Güngör Sürel Hocamızı Kanlıca Mezarlığında son yolculuğuna uğurladık.

2 Haziran 2021 Çarşamba

LEYLA ABLAMIZ ESKİ KALECİMİZ NAYLON HALİL İÇİN DUALARINIZI BEKLİYOR


Beykoz merkezde ikamet eden Gezmen çifti ile ilgili gerek Erha Beykoz Tv gerekse de Atv Kanalında özel röportajlar geçtiğimiz aylar içinde üst üste yayınlanmıştı.

BEYKOZ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ SEZON FİNALİNE HAZIR


Pandemi sürecini en az etkilenecek şekilde ve en verimli geçirmeye çalışan Beykoz Halk Eğitimi Merkezi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinasyonunda gerçekleşecek olan Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliklerine, üç kategoride katılacak.

BEYKOZ 1908'İN DEMİRBAŞ İKİLİSİ HERŞEYE RAĞMEN UMUTLU


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında 2020-21 Sezonunda en fazla mesai harcayan isimlerden ikisi de Teknik Direktör Ergun Ortakçı ve Sportif Direktör Mehmet Şahin idi.

BEYKOZ 1908'DE SEZONUN EN ŞANSSIZ İSMİ VOLKAN DİNÇ OKUTTURDU !


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında bu sezon hazırlık döneminde en şanssız futbolcu kimdi dense tartışmasız herkes Volkan Dinç diyecektir...

BEYKOZ 1908'DE SAKATLIKTAN ÇIKAN OYUNCULAR DÜZ KOŞU VE TEDAVİDE İDİ


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında sakatlıkları bulunan isimler günü düz koşu ve Takım Masörü Özhan Belge nezaretinde özel bir çalışmada geçirdiler.

SELÇUK KURT, İLK BEYKOZ FORMALI MAÇINDA HAZIR GÖRÜNDÜ


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımına transfer döneminin son haftasında dahil olan isimlerden Selçuk Kurt, Beykoz Stadındaki hazırlık maçında 2.yarı oyuna dahil olarak Sarı-Siyahlı forma ile siftahı yaptı.

MEHMET AYDIN, BEYKOZ 1908'DE GOLLE BAŞLADI


TFF Bölgesel Amatör Lig hazırlıklarına devam ederken son dakika transfer haberleri ile gündem olmayı başaran Beykoz 1908 A.Ş. Takımında hafta başında kadroya dahil edilen Mehmet Aydın ilk hazırlık maçında golle buluştu.

BEYKOZ 1908'DE ARTIK SON HAZIRLIK MAÇLARI OYNANIYOR....BUGÜN 4-1 GALİP GELİNDİ


TFF Bölgesel Amatör Lig maçları için artık sayılı günler kala Sarı-Siyahlılarda son hazırlık maçları yapılıyor.

1 Haziran 2021 Salı

ERHA BEYKOZ - GÜNGÖR SÜREL VEFAT TAZİYE MESAJI

 

ARAP GÜNGÖR VEFAT ETTİ

 
Türk Futbol Camiası bir efsane isminin daha hayata veda ettiği haberi ile hüzün yaşamakta. Beykoz Futbol Takımını 1985-86 Sezonunda TFF3.Lig 12.Grubunda Şampiyon yaparak TFF 2.Ligine çıkaran Teknik Direktör Güngör Sürel vefat etti.

HAYDİ HAYIRLISI HALI SAHALAR, SPOR SALONLARI AÇILDI


1 Haziran Tarihi ile normalleşme süreci başlarken, spor camiasını da ilgilendiren maddeler de son açıklamalar kapsamında yer aldı.

BEYKOZ YAPTI YİNE YAPACAĞINI...SIRA BEYKOZ'UN ÜNLÜ MARKALARINDA


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı çok enteresan ve incelemeye değer bir kulüp...eleştirenleri de çok kızanları da, bunun yanı sıra her şartta, her ortamda, her sıkıntıda yanında olan insanları ile farklı bir kimlik, bir marka.

BEYKOZ GSM SPORCULARI BURSA ATLETİZM FİNALLERİNE KALDI

 

Beykoz İlçesini Atletizm Sporunda temsil eden yeni nesil gençler başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

30 Mayıs 2021 Pazar

" TALİP ABİ BİZİM ŞANSIMIZ VAR MI? " DİYE SORANLARA CEVABIMDIR

 

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı bilindiği üzere Bölgesel Amatör Lige ilk günden itibaren katılma kararı aldı...

ÜMİT YILMAZ YAZIYOR, " BEYKOZ KULÜPLERİNE ÇAĞRIMDIR!! "


Büyük Beykoz'a bu satırlardan destek vermeye devam ediyoruz. Destek vermekte en tabii hakkımız. Eli kalem tutan birkaç kişiden biri olarak maddi olarak çok destek veremesek de manevi olarak yanında olmak bu ilçeye, bu semte, hayatımızı sürdürdüğümüz bu topraklara vefa borcu. Gönül borcu.