1 Ekim 2020 Perşembe

BEYKOZ 1908 ÖMER FARUK KILIÇ İLE ANLAŞMAYA VARDI

 


2020-21 Sezonu için Transfer çalışmalarına devam eden Beykoz 1908 A.Ş. Takımında bir tanıdık isim daha kadroya dahil edildi.

BEYKOZ 1908 VOLKAN DİNÇ İLE DEVAM DEDİ...

 


Beykoz 1908 AŞ Futbol Takımı 2020-21 Sezonu kapsamında geçen sezon da takımda görev yapan Volkan Dinç ile yeniden anlaşmaya vardı. Tecrübeli isim daha önce de defalarca Bölgesel Amatör Ligde Forma giymiş idi.

29 Eylül 2020 Salı

AMATÖRLEREVİNDE BAL TAKIM TEMSİLCİLERİ İLE ALİ DÜŞMEZ'İN TOPLANTISI VARDI


Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının oynanıp oynanmayacağı yönünde kamuoyunda bir cevap beklenirken, geçen günlerde Ekim Ayı sonunda karar verileceği bir kez daha teyit edildi.

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI ASIM ÖZDEMİR'DEN AYAK TENİSİ TURNUVASINA TAKİP VAR !


Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Beykoz İlçesinde devam etmekte olan 3 Turnuvadan biri konumunda olan Gümüşsuyuspor Ayak Tenisi Turnuvasını takipte idi.

AHMET NARİNÇ'TEN GÜMÜŞSUYUSPOR FUTBOL AKADEMİSİNE MALZEME YARDIMI VAR

 


Bazı dostluklar, arkadaşlıklar vardır ki ömür boyu sürer, hep bir birlerinin en iyi ve en kötü anlarında yanlarında olunur...

28 Eylül 2020 Pazartesi

BEYKOZ 1908 BAŞKANI ZEKİ AKSU'NUN ÖZEL BİR İSTEĞİ VAR !


Beykoz Spor Kulübü 113.Kuruluş Yıldönümü için Beykoz Stadında özel bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda ana tema Beykoz Spor Kulübünün uzun yıllardır kullanmakta olduğu ilçe merkezi girişindeki Tarihi Kulüp Binasının durumu idi.

ARDA PET SHOP-MURAT ARDA - BEYKOZ SPOR KULÜBÜNÜN 113.YILI KUTLU OLSUN

 


BEYKOZ'DA AVRUPA SPOR HAFTASI DOLU, DOLU GEÇİYOR


Beykoz İlçesi Avrupa Spor Haftası etkinliklerinde dikkatleri çekmeye devam ediyor. Etkinliklerin İstanbul Açılış Programına Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Hizmetleri

MURAT ARDA - SAĞLIK-HUZUR VE MUTLULUK DOLU BİR HAFTA DİLERİZ

 


27 Eylül 2020 Pazar

PAŞABAHÇE 80 MASTERLER, İSTANBUL 1453 VETERANLAR MAÇINDA GOL YAĞMURU VARDI...5-4


Ortaçeşme Stadında başlayan "
Beykoz Mini Dostluk Turnuvası " açılış maçında Paşabahçe 80 Masterler Takımı ile İstanbul 1453 Veteranlar müsabakasında büyük bir heyecan ve çekişme vardı. Tam 9 golün çıktığı karşılaşmadan 5-4 galibiyetle ayrılan Beykoz temsilcisi maç sonunda sevincini neşe ile yaşadı.

BEYKOZ DOSTLUK TURNUVASINDA, ORTAÇEŞME MASTERLER, AĞASAR MASTERLER GALİBİYETİYLE BAŞLADI 2-1


4 Takımın katılımı ile Ortaçeşme Stadında başlayan " Beykoz Dostluk Futbol Turnuvasında " Ortaçeşme Masterler Takımı Ağasar 1461 Takımını 2-1 mağlup ederek, Turnuvaya 3 puan ile başladı.

ESENLER YAVUZ SELİM MASTERLER, ARK BOYU KARŞISINDA GOL ŞOV YAPTI...9-2


Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında haftanın en gollü maçlarından biri Esenler Yavuz Selim Masterler-Ark Boyu Masterler arasında oynandı. Rakibi karşısında mükemmel bir görüntü çizen Yavuz Selim Masterler bu güzel oyununu 9 golle süsledi. Maçın yıldızlaşan ismi ise kaydettiği 4 gol ile Ferdi Kocakök idi.

KOZYATAĞI İLE ANADOLUHİSARI BİRER PUANI PAY ETTİ ...2-2


Kelle İbrahim Turnuvasında iddialı iki takımın mücadelesinde futbol adına her şey vardı...mücadele, hırs, gerilim. Kozyatağı Masterler Takımı ile Anadoluhisarı Masterler Takımının maçında karşılıklı ikişer gol ile birer puan pay edildi 2-2

KELLE İBRAHİM'DE BEYKOZ MASTERLER KARDEŞ TAKIM ÖRNEKKÖY'Ü MAĞLUP ETTİ 5-0Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 4.Hafta maçlarının kapanışı Beykoz Masterler ile Örnekköy arasında oynandı.

BEYKOZ KENT KONSEYİNDEN, KAYMAKAM ÇİÇEKLİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ VARDI


Beykoz Kent Konseyi Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu kısa süre önce ilçede göreve başlayan Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  

BEYKOZ'DA KANO KEYFİ BAŞLADI...KANOLAR SUYA İNDİ


İstanbul’un su sporları merkezi Beykoz’da spor, eğlence ve eşsiz manzarayı buluşturan kano keyfi başladı.

ARDA PET SHOP-MURAT ARDA - 27 EYLÜL PAZAR BEYKOZ NÖBETÇİ ECZANELER LİSTESİNİ SUNAR