11 Eylül 2021 Cumartesi

10 Eylül 2021 Cuma

BEYKOZ BLD.SPOR HENTBOL TAKIM MENAJERİ CENGİZ HATIRNAZ YENİ SEZON AİT DÜŞÜNCELERİNİ AKTARDI


Beykoz Belediyesi GSK Hentbol Takımı Menajeri Cengiz Taşkın Hatırnaz ERHA Beykoz'a yeni sezona ait düşüncelerini aktardı.

VE PAŞABAHÇE SK DA YENİ ANTRENÖR TAYFUN UZUNKAYA OLDU


Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Paşabahçe spor Kulübünün A Takım Teknik Sorumlusu Tayfun Uzunkaya oldu.

BEYKOZ'UN BAŞARILI SPORCULARINA BEYKOZ BHPMTL'E ÖZEL ÖDÜL TÖRENİ VARDI

Beykoz İlçesinin başarılı sporcularına zaman ,zaman okudukları okullarda özel törenler ile onura edilme anları yaşanmakta idi.

HAFTA SONUNDA DÜNYANIN İLK KITALARARASI TRİATLON YARIŞI BEYKOZ'DA YAPILACAK


Sporseverlere şehrin en güzel manzaralı parkurlarını sunan Beykoz, 11-12 Eylül tarihlerinde Dünyanın ilk kıtalararası triatlon yarışı olan “İstanbul Oral B Boğaziçi Triatlonu”na ev sahipliği yapacak.  

AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI'NDA EKMEKLER ÇÖPTEN ÇIKIYOR


Beykoz’da temiz çevre için yürütülen “Ekmeğini Çöpten Çıkar” Projesi, “Avrupa Yerel Demokrasi Haftası” kapsamında yerel demokrasiye ve çevreye kaktı sağlayacak.

KAVACIKSPOR TEKNİK KADROSU İLE DİKKATLERİ ÇEKİYOR


Beykoz İlçesinde uzun zamandan beri Altyapıya verdiği önem ile bilinen Spor Kulüplerinden olan Kavacıkspor zengin Antrenör kadrosu ile de dikkatleri çekmekte.

GÜMÜŞSUYUSPOR'DA U18 YAŞ TAKIMI FATİH VE HAKAN HOCALARA EMANET


2021-22 Sezonunda İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş Grubunda da mücadeleye çıkacak olan Beykoz ilçe Temsilcilerinden Gümüşsuyuspor'da takım Fatih Yardım-Hakan Kuş ikilisine teslim edildi.

AHMETCAN BAYRAKTAR GEBZESPOR İLE KARİYERİNE İLK İSTANBUL DIŞI TAKIMI DAHİL ETTİ

 

Son olarak Beykoz 1908 A.Ş. Takımı ile 2020-21 Sezonu Bölgesel Amatör Ligde forma giyen genç yeteneklerden Ahmetcan Bayraktar Bölgesel Amatör Liginin Kocaeli temsilcilerinden olan Gebzespor ile anlaştı.

ARİF ARSLAN'I ALİBEYKÖYSPOR KAPTI !


Beykoz İlçesinden çıkan son yıllardaki başarılı isimlerden olan Arif Arslan 2021-22 Sezonu için Bölgesel Amatör Ligin İstanbul temsilcilerinden Alibeyköyspor ile anlaştı.

AMAN DİKKAT ! BEYKOZ'DA PAZAR GÜNÜ YOLDA OLACAKLAR İŞTE KAPANACAK YOLLAR


İstanbul Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre pazar günü Beykoz'da yapılacak Boğaziçi Triatlonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDE YÖNETİM GÖREV DAĞILIMI YAPILDI


Beykoz İlçesinin Amatör Spor Kulüplerinden olan Paşabahçe Spor Kulübünde geride kalan hafta sonunda yapılan Genel Kurul sonrasında Coşkun Okur bir kez daha Kulüp Başkanlığına seçilmiş idi.

8 Eylül 2021 Çarşamba

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNDEN BEYKOZ ÇIKARMASI VARDI


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ile İstanbul Milletvekilleri Hulusi Şentürk, Osman Boyraz ve Mustafa Ataş Beykoz’un 20 mahallesine çıkarma yaptı.

ÇUBUKLUSPOR'DA YENİ SEZON İÇİN UÇUŞA GEÇİLDİ!


Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör Ligde temsil edecek takımlardan olan Çubukluspor'da 2021-22 Sezonu Antrenmanları devam ediyor. 

RÜZGARLIBAHÇESPOR'DA ÖZKAN BAŞ HOCA İLE ANTLAŞMA YENİLENDİ


Beykoz İlçesinin yaptığı faaliyetler ile en özel spor kulüplerinden olan Rüzgarlıbahçespor'da Futbol Takımları Teknik Sorumluluğu bu sene  de Özkan Baş'a emanet edildi.

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİNDEN İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET VAR


Pandemi sürecinde İstanbul genelinde sportif faaliyetler açısından en aktif ilçelerin başında gelen Beykoz'da kurumlar arası diyaloglar da en üst seviyede tutulma gayretinde. 

YENİ SEZON İÇİN BİR SİFTAH DA KANLICASPOR'DAN GELDİ


2021-22 Sezonu için sahaya inen Beykoz Temsilcileri arasında Kanlıcaspor'da dahil oldu. 

PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDE KOLLAR SIVANDI


Geçen hafta sonunda gerçekleşen Genel Kurul sonrasında yeni dönme yönetim kurulunu seçen Paşabahçe Spor Kulübünde yeni sezona ilişkin hazırlıklar hızlandı.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI DİLMAÇ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN KİTABINI ÇEKİLİŞLE HEDİYE EDECEK


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaleme aldığı kitabı AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, çekilişle hediye edecek.

7 Eylül 2021 Salı

BEYKOZ 1908'DE YENİ TEKNİK DİREKTÖR ERDOĞAN ERYILMAZ OLDU

 
Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmeye hazırlanan Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Hakan Çobanoğlu'nun görevi bırakması sonrasında yeni teknik direktör olarak Erdoğan Eryılmaz açıklandı.

HAYDARPAŞA LİSESİ 88.YILINI YÜZ YÜZE EĞİTİM SEVİNCİ İLE KUTLADI


Ve Yüze yüze eğitim hasreti sona erdi okullara dönüldü...Pandemi Sürecinde uzaktan eğitim yöntemi ile devam eden eğitim-öğretim döneminde 2021-22 bölümünde nihayet yüz yüze eğitime geri dönüldü...

5 Eylül 2021 Pazar