22 Mayıs 2021 Cumartesi

BEYKOZ BOKS TAKIMI VE MİLLİ MASÖR ENİS GÖZÜMOĞLU


Spor camiasında belki ön planda değiller ancak yaptıkları iş ile vazgeçilmezler arasında onlar...işte onlardan birisi de Takım Masörlüğü...

MİRAY HOCANIN SPORCULARI BAŞARILAR DOYMUYOR !


Beykoz İlçesinde Atletizm Spor denince şu sıralarda ilk akla gelecek, ismi zikredilecek isim Miray Gür olsa gerek...

BEYKOZ BELEDİYESİ BEYKOZ'DA İKAMET EDEN 80 TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALACAK


Beykoz Belediyesi Zabıta Memuru alım paylaşımı sonrasında bir alım haberini de Temizlik İşleri Bünyesi için yaptı. Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre 80 kişilik

KANLICA'DAKİ HEYELAN NOKTASINDA BEYKOZ BELEDİYESİ TEMİZLİĞE BAŞLADI


Beykoz'da dün sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak nedeniyle Kanlıca Mahallesinde istinat duvarı çökerken 3 binada hasar oluşmuş idi.

20 Mayıs 2021 Perşembe

BEYKOZ BELEDİYESİ 55 ZABITA ALIMI YAPACAK


Beykoz Belediyesi, yayınladığı ilanda 50 erkek, 5 kadın olmak üzere 657 sayılı devlet memuru kanunu kapsamında istihdam edilecek zabıta memuru alımı yapacak.

BEYKOZ 1908 ANTRENMANINDA FUTBOLCULARA SU YETİŞMEDİ !


Bölgesel Amatör Lig müsabakalarına ilk günden beri katılım kararı alan ve 3 aylık süreçte antrenmanlarına devam eden Beykoz 1908 A.Ş. Takımında antrenmanlar devam ediyor.

19 Mayıs 2021 Çarşamba

HÜSEYİN CAHİT DERMAN - BEYKOZ YAĞLIBOYA TABLOSU

 


VE BEYKOZ TFF YE BAL LİGİ KATILIM DİLEKÇESİNİ İMZALAYIP GÖNDERDİ


TFF tarafından yapılan açıklama doğrultusunda 1 HAZİRAN 2021 tarihinden itibaren HIZLANDIRILMIŞ BAL oynayacak kulüplerin lige katılım dilekçelerini vermesi gerekiyordu.

BEYKOZ'U İÇEREN EN GÜZEL TABLOLARDAN BİRİSİ

 


1961 YILI - POYRAZKÖY YAĞLI BOYA TABLOSU-YÜZBAŞI HİDAYET

 

1955 YILI BEYKOZ-CİTNA ( BULGARİSTAN ) ÖZEL MAÇI BİLETİ


 

MUAMMER ERCAN YAZDI, KONU BEYKOZ BELEDİYE MECLİSİNE TAŞINDI...BUZ BEYKOZ SK


ERHA Beykoz
Genel Yayın Yönetmeni Muammer Ercan geçtiğimiz hafta bir konuyu gündeme taşımış ve Buz Beykoz Spor Kulübü ile ilgili birtakım düşüncelerini paylaşmış idi.

BEYKOZ SK TARİHİNİN GURURU ATATÜRK KUPASI RİVA MEYDANINDA PARLIYOR...


Beykoz Spor Kulübü tarihinin en önemli övünç, gurur vesilesi olan " Atatürk Kupası " nın bir mermer kabartması Riva Meydanında konulduğu yerde sergilenmeye başlandı.

BEYKOZ 1908'E SÜRPRİZ DESTEK EMEL MÜFTÜOĞLU'NDAN GELDİ...25 BİN LİRA YARDIMDA BULUNDU


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı TFF Bölgesel Amatör Lig hazırlıklarına devam ederken diğer yandan Sarı-Siyahlı Yöneticiler takıma maddi kaynak arayışları için adeta bir seferberlik başlatmış durumdalar.

BEYKOZ 1908 DE GERİYE SAYIM BAŞLADI...

 


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında Bölgesel Amatör Lig maçları hazırlıkları devam ediyor. Her zaman olduğu gibi Saat 11.00'de Beykoz Stadında antrenmana çıkan futbolcularda artık iyiden iyiye sabırsızlık gözlemleniyor.

18 Mayıs 2021 Salı

BEYKOZ KÖY PAZARI KAPILARINI AÇTI


İstanbul’un doğal ve organik tarım bahçelerine ev sahipliği yapan Beykoz’da köy ürünlerinin aracısız, taze ve güvenilir olarak satışa sunulacağı “Beykoz Köy Pazarı” kapılarını açtı.

17 Mayıs 2021 Pazartesi

ÜMİT YILMAZ YAZIYOR...." ELEKTRİK VE SUYUMUZUN KIYMETİNİ BİLELİM !!! "


Bakım onarım çalışmaları nedeniyle yaklaşık iki saattir elektrik yok mahallemizde.
İşte insanoğlu bu kadar çaresiz bu kadar aciz bir varlık. Televizyonu açayım diyorsun elektrik yok. Bilgisayarı açayım diyorsun elektrik yok.

BEYKOZ BELEDİYESPOR HENTBOL'DA SEZONU 3.KAPATTI


Türkiye Hentbol Federasyonu ( THF ) Erkekler Hentbol Süper liginde sezon hafta sonu yapılan son hafta müsabakalarının ardından sona erdi. Bursa deplasmanında Nilüfer Belediyespor karşısında aldığı galibiyeti ardından Ankara Temsilcisi Spor Toto Spor Kulübü Şampiyonluk ipini göğüsleyen taraf oldu.