22 Temmuz 2023 Cumartesi

BEYKOZLU GÖLMENTLİLER GELENEKSEL KURAN PROGRAMINDA BOZKURT'TA BULUŞTU


Uzun yıllardır geleneksel hale gelen etkinliğe sahne olan Kastamonu İli Bozkurt İlçesi Gölment Köyü ( Köseali-Alantepe ) Kuran programının 2023 yılı etkinliği geniş bir katılımla gerçekleşti.

20 Temmuz 2023 Perşembe

BOĞAZ’IN MAVİLİĞİNE AÇILAN “BEYKOZ SU SPORLARI FESTİVALİ” BAŞLIYOR


Boğaz’ın en mavi ve en uzun sahiline sahip ilçelerinden Beykoz’da kürekten kanoya, yağlı direkten yüzmeye halka açık ödüllü yarışmalar, eğlence ve konserlerin yer aldığı “Beykoz Su Sporları Festivali” (29-30 Temmuz) başlıyor.

19 Temmuz 2023 Çarşamba

BEYKOZ'DA OLAĞANÜSTÜ KONGRENİN ADRESİ İSTİNYE AMATÖRLEREVİ OLDU


Beykoz Spor Kulübü Olağanüstü Kongresinin yapılacağı adres değişti ve Kongre yeri Kavacık'tan Sarıyer İstinye'ye alındı.

İLYAS AKYILDIZ ORTAÇEŞME'DEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Ortaçeşme Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Eser Gökhan Akyıldız'ın yine eski dönemlerde Kulüpte yöneticilik vazifesi de ifa etmiş olan isimlerden İlyas Akyıldız Ortaçeşme'den son yolculuğuna uğurlandı.

18 Temmuz 2023 Salı

BEYKOZ ÇAVUŞBAŞISPOR KAMİL ÇOLAK İLE ANLAŞTI


Geçtiğimiz hafta prensipte anlaşılan Kamil Çolak ile resmi anlaşmaya da varan Beykoz Çavuşbaşıspor yeni sezondan umutlu.

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR TRANSFERDE GAZA BASTI !


İstanbul Süper Amatör Ligi temsilcilerinden olan Anadoluhisarı İdmayurduspor transfer dönemini hareketli mi hareketli geçirmekte.

TARİHİ 15 TEMMUZ ZAFERİ DEMOKRASİ NÖBETİ VE MİNNETLE ANILDI


Türk demokrasi tarihinin en şanlı kahramanlık destanın yazıldığı  “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Beykoz’da, Kur’an-ı Kerim tilaveti, Ozan Manas konseri, dualar ve demokrasi nöbetinin yer aldığı minnet dolu bir programla anıldı.  

ORTAÇEŞMESPOR - İLYAS AKYILDIZ VEFAT TAZİYE MESAJI

 

16 Temmuz 2023 Pazar

ERENER AİLESİNİN ACI GÜNÜ ...ADEM ERENER SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Sümerbank Deri Kundura Fabrikasının eski işçilerinden, Beykoz Belediye Meclisi geçmiş dönem üyelerinden Şenol Erener'in kardeşi, Beykoz tribünlerinden Barış Erener'in Babası, Paşabahçe Altyapı Takımlar Futbolcularından Eren Erener'in dedesi Adem Erener hayata gözlerini yumdu.

BEYKOZ 1908 ALTYAPI TAKIMI FUTBOLCUSU ABD'DE VOLEYBOL MİLLİ TAKIMA DESTEK İÇİN TRİBÜNDE İDİ


2023 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi'nde ev sahibi ABD'yi 3-1'lik skorla mağlup ederek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımının maçını izleyenler arasında Beykoz'dan da isimler vardı...