2 Ocak 2021 Cumartesi

MUAMMER ERCAN " ASKIDA EKMEK..."


Bir çoğunuzun bildiği gibi uzun yıllardır Şişli’de oturuyorum. Yaklaşık bir yıldır gerek ülkemiz, gerekse dünyada birçok ülke zorlu bir süreçten geçiyor. Tabii ki her şeyden önemli olanı, sağlığımız söz konusudur. Bu işin birde ekonomik boyutunun olduğu herkesçe bilinmektedir. 

1 Ocak 2021 Cuma

BEYKOZ 1908 KÖRFEZ BLD.SPORU YENİNCE GEÇMİŞ MAÇLARDA KAÇAN PUANLARA YANAR !

 


2021 YILININ İLK NOSTALJİK HABER PAYLAŞIMIMIZ...2000-2001 SEZONUNDAN

 


BEYKOZ'DA KISITLAMA GÜNLERİNİN İLK CUMASINDA İLGİ BÜYÜKTÜ


İçişleri Bakanlığı tarafından alınan ve uygulamaya konulan 80 Saatlik kısıtlama günlerine ve de 2021 yılının da ilk gününe denk gelen Cuma Namazı tüm yurtta olduğu gibi Beykoz İlçemizin camilerinde de eda edildi. 

ÇUBUKLU-KANLICA YOLU ASFALTLAMA ÇALIŞMASI NEDENİYLE 3 GÜN TRAFİĞE KAPANDI

 


31 Aralık 2020 Perşembe

30 Aralık 2020 Çarşamba

ARDA PET SHOP'DAN BİR ŞUBE DE BALIKESİR-BURHANİYE-ÖREN'E GELDİ....

 


Beykoz Kavacık Merkezli bir firma olan Arda Pet Shop, 3.Şubesini de Balıkesir İlinde açtı. Daha önce Edremit'te bir şube açan Arda Pet Shop'un Burhaniye Ören-Öğretmenler Şubesinin açılışı gerçekleşirken bölgede yaşayanlara hizmet verilmeye başlandı.

İBB YAŞAM KÜLTÜR DERGİSİNDE - KELLE İBRAHİM - HABERİ VAR...

 


Adı Beykoz Spor Kulübü ile özdeşleşmiş bir Efsane Karakter olan Kelle İbrahim bu kez de İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 3 ayda bir yayımladığı -İstanbul ve İstanbulluya Dair / İSTANBUL " dergisine konu oldu.

BEYKOZ’UN DAĞ BİSİKLETİ ŞAMPİYONU DUR-DURAK BİLMİYOR !


Beykoz İlçesi değişik spor dallarında başarılı, şampiyon takım ve sporcuları ile dikkatleri çekmeye devam ederken bu konuda kendi dalında ilk şampiyon isim olan Türkiye Dağ Bisikleti Şampiyonu Oğuz Özçelik Pandemi sürecinde de antrenmanlarına devam etmekte.

29 Aralık 2020 Salı

BEYKOZ MERKEZ'DE VATANDAŞLAR SORUYOR..." ONÇEŞMELERİN SUYU NİYE YENİDEN KESİLDİ?"

 


Beykoz'un tarihi öneme sahip köşelerinden olan Onçeşmelerin suyu yine kesildi. Geçen Cuma gününden beri 10 lülesinden de suların akmadığı Onçeşmeler ile ilgili Beykoz Merkez sakinleri gün boyu kafalarındakileri dillerine dökerek yorum yapmakta olsalar da işin işinden çıkamıyorlar...

28 Aralık 2020 Pazartesi

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN'IN ANNESİ BULANCAK-BOZAT'TA TOPRAĞA VERİLDİ

 


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın vefat eden annesi Meliha Aydın, Giresun’un Bulancak İlçesi Bozat Köyünde kılınan cenaze namazının ardından Köy Mezarlığında defnolundu.

AK PARTİ BEYKOZ İSTİKLAL ŞAİRİNİ İSTİKLAL MARŞI İLE ANDI


AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, istiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u vefatının yıldönümünde anlamlı bir etkinlikle andı.

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN'IN ANNESİ , MELİHA AYDIN VEFAT ETTİ


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın Annesi Meliha Aydın Hakkın Rahmetine kavuştu. Merhume bir süredir memleketi Giresun'da Covid-19 tedavisi görmekte idi. 
Meliha Aydın Giresun-Bulancak ilçesi Bozat'tan son yolculuğuna uğurlanacak...