27 Ağustos 2021 Cuma

ÇAVUŞBAŞI YÜZME HAVUZUNA KAVUŞUYOR


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın spor yatırımları arasında ilçe sakinlerine söz verdiği, yarı olimpik “Çavuşbaşı Kapalı Yüzme Havuzu”nun yapımı çok yakında başlıyor.

25 Ağustos 2021 Çarşamba

AKBABA'NIN MEŞHUR ÇINARLI KÖY KAHVESİ YENİLENİYOR


İstanbul’un leziz kaynak suları, piknik alanları ve ceviziyle ünlü Tarihi Akbaba Mahallesi’ndeki  meşhur Çınarlı Köy Kahvesi aslına uygun hazırlanan projeyle yenileniyor.

24 Ağustos 2021 Salı

BEYKOZ SANAT ANLAMINDA İLK AKADEMİSİNE KAVUŞTU...BENGÜ EFSEN SANAT AKADEMİSİ


Beykoz İlçesi Sanat anlamında ilk Akademisine kavuştu...uzun yıllardır yaptığı çalışmalar ve projeleri ile bu anlamda büyük hizmeti olan Bengü Efsen  kendi adını taşıyan Sanat Akademisinin açılışına sayılı günler kala Beykoz İlçe Medyası ile bir tanıtım buluşması gerçekleştirdi.

PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜ FUTBOL OKULUNDAN YENİ YILDIZ ADAYLARI ÇIKMAYA BAŞLADI


Paşabahçe Spor Kulübü namı İstanbul dışına taşan Altyapısı ile bir zamanlar bu işte bir marka olmayı başarmış idi...yani altyapıda 

ÖRNEKKÖYSPOR FUTBOL AKADEMİSİNDE REKOR SAYIDA SPORCU VAR

 

Beykoz İlçesinin Amatör Spor Kulüplerinden Örnekköyspor'da yüzler gülmekte...

KAVACIKSPOR FUTBOL OKULUNDA HAZIRLIK MAÇLARI DEVAM EDİYOR


Beykoz İlçesinde Altyapı Takımlarına verdiği önem ile dikkatleri çeken kulüplerden olan Kavacıkspor Yaz Dönemini dolu, dolu geçirmekte. 

23 Ağustos 2021 Pazartesi

BEYKOZ KARPUZUNDA YENİ SEZON HASADI BAŞLADI


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçede karpuz hasadının başladığını ve 30 ton karpuzun satın alındığını duyurdu.

BEYKOZ'U DAĞ KOŞUCUSU MİLLİ TAKIMA SEÇİLDİ


Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Şehmus Sarıhan, Türkiye Dağ Koşusu Şampiyonası'nda 1.liği göğüsleyerek milli takıma seçildi.

BEYKOZ 1908 A.Ş.'DE TEKNİK DİREKTÖR HAKAN ÇOBANOĞLU İMZASINI ATTIBölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı 2021-22 Sezonu için Teknik Direktör Hakan Çobanoğlu ile anlaşma imzaladı. 

BEYKOZ İLÇESİ SPOR CAMİASI BÜLENT MÜDÜRÜNÜN NİKAH TÖRENİNDE İDİ


Beykoz İlçesinde görevde olduğu sürece başarılı çalışmaları ile iz bırakan bir kamu yöneticisi olan Beykoz İlçe Gençlik Spor Müdürü Bülent Küçük'ün Nikah töreninde Beykoz Spor Camiası da hazır bulundu.

PAŞABAHÇE ALTYAPILI 3 YILDIZ OYUNCU US GRUP MASTERLER TAKIMINDA BULUŞTU


Türk Futboluna birçok yıldız futbolcu kazandıran Paşabahçe Spor Kulübünden işte bu yıldızlardan üçü Veteran-Masterler Turnuvasında buluştular. 

22 Ağustos 2021 Pazar

US GRUP, ORTAÇEŞME MASTERLER PRESTİJ MAÇINI 3-1 KAZANDI


Uğur Sakaloğlu Turnuvasında son grup maçında gruptan çıkmaları bir önceki maçtan çıkan sonucun ardından mümkün olmayan iki takımın prestij maçından Us Grup Takımı 3-1 galibiyetle ayrıldı.

PAŞABAHÇE'NİN EFSANELERİ KULÜP GENEL KURULU ÖNCESİNDE BULUŞMA GERÇEKLEŞTİRDİ


Beykoz İlçesinin köklü Kulüplerinden olan Paşabahçe Spor Kulübünde Eylül Ayının ilk haftasında gerçekleşecek olan Genel Kurul öncesinde yönetime aday olan Hüseyin Ozansoy ve ekibi kulübün efsaneleşmiş isimleri başta olmak üzere camianın tanınmış simaları ile bir araya geldi.