30 Temmuz 2020 Perşembe

4 AĞUSTOS'DAN İTİBAREN RESMİ İZİN İLE AÇILACAK HALI SAHA KAYITLARIMIZ BAŞLADI-GÜMÜŞSUYUSPOR


SOĞUKSU MEYDANI YENİ YÜZÜ İLE PARLAYACAK

 


Beykoz Belediyesi, ilçe sakinlerine bakımlı ve kullanışlı alanlar kazandırmak amacıyla hazırladığı üst yapı yatırımları kapsamında “Soğuksu Meydan Düzenleme Projesi”ni hayata geçiriyor.

BEYKOZ KİRAZINDAN SONRA BEYKOZ MANTARI DA MARKALAŞMA YOLUNDA

Beykoz Kirazı’ndan Sonra Mantarda Yüzler Güldü

İstanbul’da ilk olarak Beykoz’daki çiftçilerin yüzünü güldüren “Adil Sözleşmeli Tarım Projesi’ni hayata geçiren Beykoz Belediyesi kirazın ardından istiridye mantarı üreticisini de sevindirdi.

“Adil Sözleşmeli Tarım Projesi” kapsamında ilçede üretilen mantarların 5 tonu alım sözleşmesi yapan işletme tarafından çiftçisinden alınarak pazar ve marketlerde tüketiciyle buluştu.

Beykoz’da tarımı teşvik etmek, yerel ve markalı ürünlerle ekonomik kalkınmayı sağlamak amacıyla başlatılan proje kapsamında ilk etapta 180 bin m2 arazi üzerinde alım garantili tarım yapacak 21 çiftçiyle sözleşme imzalandı.

Alım sözleşmesi karpuzdan kiraza, mantardan domatese geniş bir yelpazede yıl boyu tarımı yapılan ve pazar talebi olan birçok ürünü kapsıyor.

Beykoz Köy Pazarı Yakında Açılıyor

Beykoz Belediyesi bir yandan ilçedeki çiftçileri sözleşmeli alım projesiyle desteklerken ilçede yetişen köy ürünlerinin aracısız, taze ve güvenilir olarak satışa sunulacağı “Beykoz Köy Pazarı”nı hazırlıyor.

Cumhuriyetköy’de kurulan pazarın raflarında kestane, bal, ceviz, ıhlamur ve karpuz gibi Beykoz markalı ürünlerin yanı sıra süt ve süt ürünleri de yer alacak.

Beykoz’da toprağa bereket çiftçinin alın terine değer katacak köy pazarı çok yakında hizmete açılacak.

 


BEYKOZ'DA HUZURLU BİR BAYRAM İÇİN ÖNLEMLER ALINDI


Beykoz’da huzurlu bir Kurban Bayramı için Covid-19 tedbirleri kapsamında, vatandaşların kurban ibadetlerini sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak yapabilmeleri için önlemler alındı.  

BEYKOZ FUTBOL TAKIMI 1980-81 SEZONU KADROSU-ERHA BEYKOZ SK ARŞİVİ


TALİP-MUAMMER ERCAN BEYKOZ SK ARŞİVİ

HAYDİ HAYIRLISI...4 AĞUSTOS'DA SAHALAR AÇILIYOR...ANTRENMANLAR BAŞLIYOR


29 Temmuz 2020 Çarşamba

BEYKOZ BELEDİYE BŞK.YRD FATİH SAĞLAM KULÜP ZİYARETLERİNE GÜMÜŞSUYUSPOR İLE BAŞLADI

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılarından olan ve Spordan Sorumlu isim olan Fatih Sağlam Beykoz İlçesi Spor Kulüplerine ziyaretlere Gümüşsuyuspor ile başladı.

FUTBOL SAHALARININ AÇILMASI BAYRAM SONRASINA KALDI

Bilindiği üzere, pandemi sürecinde devletimiz tarafından alınan önlemler kapsamında sahalarımız kapatılmış ve zorunlu olan bu durum kulüplerimiz ve antrenörlerimiz açısından birçok zorluğu da beraberinde getirmiştir. 

BEYKOZ'UN GURUR ABİDESİ ATATÜRK KUPASI SONUNDA ANIT OLUYOR
1908’de kurulan ve bir dönem fırtınalar estiren Beykozspor’un 1957’de kazandığı Atatürk Kupası Riva’da anıt oluyor. Üzerinde Atatürk ve Türk sporcularının yer aldığı bu özel kupa Türkiye’de tek ve sadece Beykoz’da bulunuyor.

28 Temmuz 2020 Salı

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ DE " ALİ DÜŞMEZ'LEYİZ " DEDİ

ALİ DÜŞMEZ’E TAM DESTEK VERİYORUZ

Ali Düşmez futbolun hemen her kademesinde hem sporcu hem de yönetici olarak çalışmış, başarılarla dolu, şaibesiz ve lekesiz kariyeriyle tam bir futbol adamıdır.

SEYMEN GENÇTÜRK, " AMATÖRLERDE LİSANS PARALARI BİZİM SAYEMİZDE DÜŞTÜ "İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na iki dönem aday olan iki seçimi de gerçek olmayan delegeler sebebiyle mahkemeye taşıyan Seymen Gençtürk, Arnavutköy’de bir açıklama yaptı.

ALİBAHADIR MESİRE ALANI YENİ YÜZÜ İÇİN GÜN SAYIYOR


Beykoz Belediyesi Alibahadır Mesire Alanı yeni düzenlemeler ve tesisiyle kapılarını açmaya hazırlanıyor. Misafirlerinin, doğası ve temiz ortamında huzur bulacağı mesire hem şehirden uzaklaşmak hem de spor yapmak isteyenlere hitap edecek.

27 Temmuz 2020 Pazartesi

İASKF BAŞKAN ADAYI FİKRET SİVRİ'DEN SEÇİMLER ERTELENDİ PAYLAŞIMI VAR


TOKAKÖYSPOR BAŞKANI UĞUR KORKMAZ, " PROFESYONELLERİN DEĞİL AMATÖRLERİN HAKKINI ARAYAN BAŞKAN İSTİYORUZ " "

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Kurulu öncesinde Beykoz İlçesi Spor Kulüplri düşüncelerini paylaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda açıklamada bulunanlar kervanına Tokatköy Spor Kulübü Başkanı Uğur Korkmaz'da katıldı. Korkmaz yaptığı açıklama ile seçimlerde Fikre Sivri'yi desteklediklerinin mesajını verdi...Korkmaz'ın yaptığı açıklamadaki kullandığı ifadeler şöyle idi...

YUSUF DİNÇ, " ALİ DÜŞMEZ'İN YAPTIKLARINI GÖRMEYENLERE DİYECEK SÖZÜMÜZ YOK "

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Kurulu için geri sayım başlarken, Kongrenin Ekim Ayında yapılma durumu karşısında İASKF nezdinde vaktinde yapılması için girişimde bulunulmuş durumda.

İSTANBUL AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU SEÇİMİ ERTELENDİ

İASKF SEÇİMLERİ ERTELENDİ

İaskf seçimleri, içişleri Bakanlığının son genelgesine göre 31.10.2020 tarihine kadar ertelenmiştir.
Seçimler 01.11.2020/30.11.2020 tarihleri arasında belirlenen tarihte yapılacaktır.

ORTAÇEŞMESPOR'DAN " ALİ DÜŞMEZ'İ DESTEKLİYORUZ " AÇIKLAMASI VAR

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( İASFK ) Seçimleri öncesinde görüşlerini beyan eden Beykoz İlçesi Kulüplerinden birisi de Ortaçeşmespor idi...

PAŞABAHÇESPOR BAŞKANI COŞKUN OKUR, " ARTIK DEĞİŞİMİN VAKTİ GELMİŞTİR..."

Ağustos Ayında gerçekleşecek olan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Seçimleri öncesinde iki başkan adayı yani mevcut Başkan Ali Düşmez ile Adaylığını açıklayan Fikret Sivri çalışmalarına devam etmekte.