6 Haziran 2020 Cumartesi

SUHULET CAFE-RESTAURANT ESKİ YOĞUNLUĞU YAŞAMAK İSTİYOR

Paşabahçelilerin İlkbaharYaz Döneminde en öncelikli sosyalleşme alanlarından olan İskele Sahilinde Covid-19 Salgını sonrasında normalleşme süreci yaşanmakta.

MEYVE VE SEBZELER NASIL YIKANMALI?Türkiye tuzlu suda bekletilen çileklerin içinden çıkan böcek ve kurtları tartışırken, meyve ve sebzelerin korona günlerinde doğru temizlenmesi çok önemli… Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Y. Birol Saygı,

BEYKOZ KAYMAKAMI AHMET KATIRCI, OĞLU İLE BÜYÜK BİR GURUR YAŞADI....

Göreve başladığı günden beri Beykozluların kalbinde özel bir yeri olan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı şu sıralar hayatının en mutlu anlarından birini yaşamakta...Kaymakam Katırcı'nın oğlu Mehmet Buğra Katırcı, Kaymakam Adayı olarak memleketi Niğde’ye atandı.

PAŞABAHÇE ATATÜRK PARKI GÜVERCİNLERE EMANET !


Her zaman dolu, dolu görmeye alıştığımız Paşabahçe Meydanında şu sıralar insan yüzüne hasret saatler yaşanmakta. Özellikle ilçe sakinlerinin bilindik buluşa noktalarından olan Paşabahçe Atatürk Parkı şu sıralar güvercinlerin kontrolünde....

PAŞABAHÇE TAKSİCİ ESNAFI DERTLİ Mİ DERTLİ !

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Salgınından en fazla etkilen kitleler arasında ulaşım siteminde hizmet verenler de ön sıralarda gelmekte. Otobüs, Minübüs ve Taksici esnafına şu sıralar bir dokunsanız bir ah işitmektesiniz.

SEDAT OKUR SEVENLERİNİN GÖZYAŞLARI ALTINDA DEFNEDİLDİ

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur'un abisi, Soğuksuspor Takımı eski futbolcularından Sedat Okur gözyaşları altında ebedi aleme uğurlandı.

5 Haziran 2020 Cuma

BEYKOZ'DA ESKİ NORMAL, YENİ NORMAL FARK ETMİYOR !


Beykoz'da yaşayanlar için olmazsa olmazlardandır sahil turları...her ne kadar belli yaş gruplarına haftanın belirli günlerinde izin hakkı verilirken, işte o yaş gruplarının dışarı çıkma anlarında ilçe genelinde yoğunluk belirgin biçimde hissedilmekte.

BEYKOZ'DA SOSYAL MESAFELİ 2.CUMA NAMAZI DA EDA EDİLDİ

Ülke genelinde geçen haftaki Cuma günü yeniden başlayan Cuma Namazlarında 2.Hafta da geride kaldı. Sosyal Mesafeye dikkat edilen Namazda bir aksaklık yaşanmaması için bu hafta da önlemler alındı.

MURAT ARDA - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM...


4 Haziran 2020 Perşembe

BEYKOZ 1908'DE COVID-19 TESTİ NEGATİF ÇIKTI

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
03 Haziran Çarşamba günü futbolcularımız, teknik, idari ekibimiz, personellerimiz ve ilgili yönetim kurulumuz ve şahsımın yapılan Covit 19 testlerinin sonucu negatif çıkmıştır.

BEYKOZ STADINDA COVID-19 TESTİ YAPILDI

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubu Takımlarından Beykoz 1908 Takımında maçların devam edip etmeyeceği yönünde resmi açıklamanın beklentisi hakimken, Sarı-Siyahlılar dün yoğun bir gün yaşadı.

3 Haziran 2020 Çarşamba

BEYKOZ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ’NİN KORUYUCU MASKE SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR


Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Aile Birliği Yönetimi işbirliği içeresinde, hızla devam eden “ Koruyucu Maske ” imalatı, aynı hız ile Beykozlular ile buluşturulmaya devam ediyor.

1 Haziran 2020 Pazartesi