6 Temmuz 2019 Cumartesi

OĞUZHAN ASLAN İLE FURKAN TAŞBAŞ DA ORTAÇEŞMESPORDAYIZ DEDİ

Bir süredir transfer döneminde suskunluk yaşayan Ortaçeşmespor bir döndü pir döndü! Çetin Nalbantoğlu Yönetiminde müthiş bir kadro oluşturan Bordo-Beyazlı ekipte kamuoyuna duyurulan son transferler ise Oğuzhan Aslan ile Furkan Taşbaş oldu.

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA VAR


Beykoz Belediyesi son günlerde yaşanan tartışmalara ilişkin çok önemli bir açıklama yaptı. Açıklamada, imar sorunu, yıkımlar ve planlarla ilgili mevzulara açıklık getirildi. Beykoz Belediyesi İletişim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada 10 madde yer aldı… Söz konusu açıklamada şöyle denildi:

5 Temmuz 2019 Cuma

BEYKOZ PAZARLARI ZABITA GÜVENCESİNDEBeykoz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlar ve esnafın daha rahat alışveriş yapması için pazar yerlerinde denetimlerini sürdürüyor.

BEYKOZ'DA SİVRİSİNEKLERE RAHAT YOKBeykoz’da sivrisinek ilaçlama çalışmaları 45 mahallede, 4 ayrı ekiple gece ve gündüz kesintisiz sürüyor. Sivrisinek ve uçan kanatlılarla etkili mücadele için muhtarlar da ekiplerle mesai yapıyor.

BEYKOZ BELEDİYE MECLİSİ RESMİ TATİLİNE BAŞLADI
Beykoz Belediyesi Meclisi ilçe ve belediye yatırımlarıyla ilgili kararların alındığı Temmuz Ayı’nın son toplantısının ardından resmi tatile girdi.

MEHMET AKİF ERSOY ŞİİR MÜZESİNDE ” YAZ PROGRAMLARI ” BAŞLIYOR


Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından düzenlenen Müze Özendirme Yarışması’nda ödül alan İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un adını yaşatan Mehmet Akif Ersoy Şiir Müzesi, şiir ve edebiyatseverleri kucaklayarak dopdolu bir yaz geçirecek.

İSMAİL ALBAYRAK İLE BAŞLADI ERSAN ORAL İLE YENİDEN GÜNDEMDE...ATATÜRK KUPASI

Beykoz'da yeni bir heyecan yaşamakta...Beykozlular Asırlık Çınarları olan Spor Kulüplerinin medarı iftiharı olan Atatürk Kupasının İlçe Merkezindeki Meydana konulması için harekete geçmiş durumda.

4 Temmuz 2019 Perşembe

BEYKOZ MASTERLER GÜZEL OYUNUNU 5 GOLLE SÜSLEDİ


Bu sene 3.Düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Masterler Futbol Turnuvasında gruplarında ilk iki sırayı paylaşan iki namağlup takımın mücadelesinden 5-1’lik skor ile galip ayrılan taraf Beykoz Masterler SK Takımı oldu.

İSTANBUL MESUDİYESPOR A TAKIMI İÇİN SEÇME YAPACAK


VE HATADAN DÖNÜLDÜ...MEYDANDAKİ ÇÖP KONTEYNLERİ KALDIRILDI


Beykoz Meydanında ana yolu her iki yönden ayıran kaldırımlar ortasına yerleştirilen çöp konteynleri bir günlük misafirliğin ardından meydanı terk etti!

3 Temmuz 2019 Çarşamba

BEYKOZ ÜNV. " MASALLAR VE FELSEFE " SERTİFİKA PROGRAMI DÜZENLEYECEK

Yaz tatilinde de etkinliklerine ara vermeden devam eden Beykoz Üniversitesi, 'Masallar ve Felsefe Atölyesi' düzenliyor. 'Şehrazad'ın Sırları' adlı kitabın da

GÖKHAN KARAGÖZ SPOR KULÜP YÖNETİCİLİĞİNE NOKTA KOYDU

Beykoz İlçesi camiasına son yıllarda en fazla renk katan ve maddi manevi verdiği destekler ile her türlü övgüye mazhar olan Gökhan Karagöz, yayınladığı bir mesaj ile ilçe spor camiasındaki yöneticilik dönemine son verdi.

BEYKOZ MEYDANI BU GÖRÜNTÜYÜ HAK ETMİYOR

Şu sıralar Beykoz Meydanından geçenler gördükleri manzara karşısında tepkilerini yüksek perdeden dile getirmekte…İlçenin en göz alıcı merkezine iki yol arasına konulan Çöp Konteynlerine Beykozlular pek de iyi bakmamakta.

İBO İLE BAŞKAN MURAT AYDIN BEYKOZ'DA KUCAKLAŞTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın manevi oğlu, down sendromlu İbrahim Ertepe (İbo) Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

1 Temmuz 2019 Pazartesi

BEYKOZ BELEDİYE MECLİSİ TEMMUZ AYI ÇALIŞMALARI BAŞLADIBeykoz Belediyesi 8. Dönem Meclisi Temmuz ayı çalışmalarına başladı. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın başkanlığında yapılan ilk toplantıda ilçenin geleceğine dair konular görüşüldü.

İSTANBUL'UN EN HIZLI SÜPERİ ORTAÇEŞMESPOR OLDU !

İstanbul Süper Amatör Liginde 1 sezonluk aranın ardından dönüş yapan Beykoz Temsilcisi Ortaçeşmespor 2019-20 Sezonu için ilk adımını attı ve Sakatlık Analiz Testi ile futbolcularda taramalara başladı.

BEYKOZ'UN YOLLARI ASFALT ÇALIŞMALARIYLA GÜZELLEŞİYOR


Beykoz Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarıyla yollar ve sokaklar
güzel bir görünüme kavuşuyor.

MAZLUM ÇOKTİN - 1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI KUTLU OLSUN


50 YAŞINDA BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ BİRİNCİLİKLE BİTİRDİ


  Hıdiv Kasrı'nda düzenlenen Beykoz Üniversitesi 2018 - 2019 Mezuniyet Töreni'nde mezun öğrenciler ve aileleri mezuniyet coşkusu yaşadı. Rektör Prof. Dr. Mehmet Durman öğrencilere, "Kendi yolunuzu belirleyin ve bir an bile

HATİCE-YUSUF AVŞAR ÇİFTİNE BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİZ


KARLITEPE MESİRESİ İLÇE SAKİNLERİ İLE TURİSTLERİN ZİYARETİNE AÇILDI


Beykoz’un Cennet Köşelerinden Karlıtepe Mesiresi Açıldı
İstanbul’un eşsiz manzarasının en yüksekten izlendiği, seyir terasları, piknik, gezinti ve spor alanları, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla Beykoz’da yapımı tamamlanan Karlıtepe Mesire Alanı açıldı.

15 TEMMUZ KUPASINDA 2.HAFTADAN 41 GOL ÇIKTI
Beykoz Kaymakamlığı-Beykoz Belediyesi-Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü-Beykoz Kulüpler Birliği ve Beykoz Masterler Spor Kulübünün ortaklaşa düzenlediği ve bu sene 3.yapılan 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Masterler Futbol Turnuvasında 2.hafta maçları tamamlandı.