7 Kasım 2020 Cumartesi

BOĞAZIN İNCİLERİ ATEŞ SÖNDÜRDÜ ! 3-2

 


TVF Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi maçları için hazırlıklarına devam eden Beykoz Belediyesi GSK A Bayan Voleybol Takımı hazırlık maçlarına devam ediyor. 

BEYKOZ'UN KIZLARINDA RAKİP ATEŞSPOR...

 


ÖZLEM KASAP-ŞARKÜTERİ - MUTLU BİR HAFTASONU DİLER

 


ELİTA TUR - DOĞAN ŞENOL - MUTLU BİR HAFTA SONU DİLER

 


ARDA PET SHOP-MURAT ARDA - MUTLU BİR HAFTA SONU DİLER

 


SEHER'İN MUTFAĞI-ANIL BEBEK - MUTLU BİR HAFTA SONU DİLER

 


6 Kasım 2020 Cuma

VE BEYKOZ KİVİSİ PAZARA İNDİ...


Lezzet ve şifa küpü “Beykoz Kivisi” bahçelerde istenen olgunluğa ulaşmasının ardından tezgâhlarda yerini almaya başladı.  İlçenin köylerinde toplam 44 dönümlük verimli arazilerde doğal yöntemlerle yetiştirilerek pazara gönderilen “Beykoz Kivisi” kış boyunca sofraları süsleyecek.

BEYKOZLU KADINLARIN YENİ ADRESİ....BEYSEM


Beykoz’da hobi edinmek, yeteneklerini nitelikli kültür- sanat eğitimleriyle geliştirmek isteyen ilçe sakinleri usta öğreticilerin görev yaptığı Beykoz Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezi (BEYSEM)’de buluşuyor.

ASIM ÖZDEMİR BİSK- MUHAMMED YILMAZ TAZIYE MESAJI

 


Beykoz İlçemizin yetenekli futbolcularından olan Aliş Yılmaz'ın Babası Muhammed Yılmaz vefat etti...Merhuma Yüce Allah'tan Rahmet, başta Aliş Yılmaz Kardeşimiz olmak üzere ailesine sevenlerine sabırlar dileriz...

ASIM ÖZDEMİR - BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ

ALİŞ YILMAZ'IN BABASI MUHAMMED YILMAZ VEFAT ETTİ

 


Beykoz İlçemizin yetenekli futbolcularından olan Aliş Yılmaz'ın Babası Muhammed Yılmaz vefat etti...Merhuma Yüce Allah'tan Rahmet, başta Aliş Yılmaz Kardeşimiz olmak üzere ailesine sevenlerine sabırlar dileriz...
ERHA BEYKOZ-TALİP ERCAN

BEYKOZ'UN KIZLARI ATEŞSPOR SINAVINDA....

 


SEHER'İN MUTFAĞI-ANIL BEBEK - HAYIRLI CUMALAR DİLER

 


5 Kasım 2020 Perşembe

ARDA PET SHOP - MURAT ARDA HAYIRLI CUMALAR DİLER

 


ELİTA TUR-DOĞAN ŞENOL HAYIRLI CUMALAR DİLER

 


ÖZLEM KASAP-ŞARKÜTERİ HAYIRLI CUMALAR DİLER

 


TALİP ERCAN YAZIYOR, " AÇIK İSTİHBARAT ! "


Tamam iyi yönleri de var, kötü yönleri de şu sosyal medya denilen hadise tam bir " Açık İstihbarat " konumunda...yani artık ülkeler bir birleri ile o klasik anlamda savaş yaşamıyor...hatta tek tuşa inmiş durumda...

YILLIK KİRA ARTIŞ ORANI BELLİ OLDU

 


KAVACIKSPOR'DAN GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ YAPAN SPOR CAMİASI TEMSİLCİLERİNE ZİYARETLER VAR


Beykoz İlçesinin Bölgesel Amatör Ligde mücadeleye hazırlanan 3 Kulübünden birisi konumunda olan Kavacıkspor'da geçtiğimiz haftalarda görevlerine atama yapılan spor dünyamızın sevilen simalarına ziyaretler vardı

MUTLU ÇOCUK MUTLU BİREY OLUYOR...


Aileler kurulurken anne baba adayları sağlıklı bir ortamda, mutlu çocuklar yetiştirme gayesiyle bir araya gelirler. Bir bireyin oluştuğu ve büyüdüğü ortam, onu hayatı boyunca etkileyecek fiziksel ve zihinsel gelişimin başlangıcı olması sebebiyle önemlidir. 

BEYKOZ'DA KORONAVİRÜSLE MÜCADELE HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR


Koronavirüs vakalarının İstanbul ile birlikte artışa geçtiği Beykoz’da virüsle mücadele çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

1 Kasım 2020 Pazar

BEYKOZ MASTERLER SK TAKIMI ANTALYA'YA CUMHURİYET KUPASINA VEDA ETTİ

 


Türkiye Veteranlar Futbol Konfederasyonu tarafından Cumhuriyetimizin 97.Yılına özel düzenlenen Cumhuriyet Kupası Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasına katılım sağlayan Beykoz Masterler SK Takımı Antalya'ya veda etti.