14 Mayıs 2021 Cuma

ARAÇ SAHİPLERİNE KÖTÜ HABER İSKİ ÇALIŞMASI 1 AY DAHA SÜRECEK YOL KAPALI KALACAK


Beykoz Merkezi kullanan araç sahiplerine kötü bir haberimiz var...Beykoz Spor Esi Kulüp binası yayında İski'nin başlattığı çalışmaları Kısıtlama-Yasak günlerinde biter trafik normale döner diye düşünüyorsunuz yanılıyorsunuz...çünkü çalışmalar Yalıköy'e kadar ana cadde üzerinde devam edecek.

13 Mayıs 2021 Perşembe

BEYKOZ 1908 BAŞKANI ZEKİ AKSU'DAN BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN'A " GELİN BU KONUYU ARTIK SONUCA BAĞLAYALIM "


Beykoz 1908 A.Ş. Kulüp Başkanı Zeki Aksu Kulüp Sosyal Medya Platformundan yapmış olduğu çağrı ile Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'a mesaj iletirken, " Gelin bu konuyu gerekirse kamuoyu önünde, sizin de tercih edeceğiniz, çağıracağınız isimlerin önünde enine boyuna bir tartışı artık karara varalım " dedi. İşte Başkan Aksu'nun Başkan Aydın'a çağrısını içeren mesaj...

SELAHATTİN ÇİÇEK - BEYKOZ FİDANLIK-BAHÇE MARKET - HAYIRLI BAYRAMLAR DİLER

 

12 Mayıs 2021 Çarşamba

MAALESEF HALİL GEZMEN ABİMİZ YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI...

 


Beykoz Futbol Takımı Eski Kalecilerinden İlçemiz Merkez Mahallesinde İkamet eden Halil Gezmen, yaşadığı rahatsızlık nedeni ile Kızıltoprak Medicana Hastanesinde Yoğun Bakıma alındı. Halil Abimize Yüce Allah'tan Şifa diliyoruz....Eşi Leyla Gezmen Ablamızda üzüntülerimizi iletiriz.

İBB BEYKOZ ÇİFTÇİSİNİN YANINDA ...YENİ SEZON FİDELERİNİN DAĞITIMINA BAŞLANDI

 


Geçen sene İlkbahar Mevsiminde ilki yapılan İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Beykoz Çiftçilerine, Köylerine, vatandaşlarına çeşitli sebzeleri içeren Fide Dağıtımlarının bu seneki etabı başladı.

BAYRAMA BURUK GİRİYORUZ, MÜSLÜMANLARIN İLK KIBLESİNDE ZULM VAR !


Müslümanların Kudüs'te bulunan ilk Kıblesi olan Mescid-i Aksa'ya yapılan saldırıları görüyorsunuz, duyuyorsunuz ...maalesef Uluslararası Arenada-Medya'da tam aksi bir yansıtma durumu var, Yahudilere Saldırı var denmekte yani...

BEYKOZ 1908'DEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ...BAL LİGİNİN OYNANMASINI İSTİYORUZ

BEYKOZ 1908 LİGE KATILACAK

Corona salgını nedeniyle olağanüstü günler yaşıyoruz. Liglerin oynanması konusunda yaşanan belirsizlik amatör futbol camiası özellikle de Bölgesel Amatör Lig maçları oynayacak kulüpler için ciddi sıkıntılar yaratıyor. Ligin ertelenmesi ve önümüzdeki yıl oynanması düşüncesi kafaları karıştırıyor.

11 Mayıs 2021 Salı

SANDALLARIN YALNIZLIĞI !

 


Dünyada ve ülkemizde yaşanan Salgın Sürecinde karelere düşen ilginç fotoğraflardan birisi de Beykoz Sahilinde kendilerini kiralayacak insanları bekleyen sandallardan geldi...

BEYKOZ 1908, TERCİHİNİ 2020-21 SEZONUNDA OYNAYACAK ŞEKLİNDE YAPACAK


TFF Tarafından Bölgesel Amatör Lig maçları ile ilgili alınan yeni kararların ardından Bölgesel Amatör Ligde mücadele etme hakkına sahip 266 takımdan tercih yapmaları istenmişti.

BÖLGESEL AMATÖR LİG MAÇLARI 1 HAZİRAN'DA BAŞLIYOR...KULÜPLERDEN KATILIM YAZISI İSTENDİ


BAL KULÜP BAŞKANLIKLARINA

2020-2021 sezonu  Bölgesel Amatör Lig müsabakaları yeni bir statü ve yeni bir gruplandırma ile Haziran ayının 1.haftasında başlatılacaktır.

10 Mayıs 2021 Pazartesi

MURAT ARDA İLE RAMAZAN AYI ....." TERAVİH NAMAZI KILMANIN ÖNEMİ - 29 - "

 


BEYKOZ LİMANI DOLDU TAŞTI ! SIĞMIYORLAR....

 


Beykoz Limanı ya da bir başka bilinen ismi ile Beykoz Balıkçı Barınağı doldu, taştı adeta mavi sularda metrekare hesabına dahil olacak yerler aranır oldu.

ŞİŞE-CAM DURAĞI ÖNÜNDE ANA YOLA GELİŞ GİDİŞ KALDIRIM-AYRACI YAPILDI


Beykoz Merkezden Paşabahçe İstikametine uzanan güzergahta bazı eklemeler de yapılmıyor değil. Tabii ki bu durumu, görüntüleri gören bazı vatandaşlar iyi olmuş bazıları ise hiç olmadı demekten kendini alamıyor. 

İSKİ ÇALIŞMASI BEYKOZ MERKEZ-GÜMÜŞSUYU ANA YOLUNU KAPATTIRDI !


İSKİ tarafından Beykoz Spor Kulübü yanındaki alanda yapılan kanal çalışması nedeni ile Beykoz Merkez-Gümüşsuyu yolu Sahil Yolu kapatılırken, o anlarda trafik ara yolları tabiri caizse felç etti.

9 Mayıs 2021 Pazar

ERHA BEYKOZ GİRESUNSPOR VE ADANA DEMİRSPOR'U BAŞARILARINDAN DOLAYI KUTLAR

 

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ - ASIM ÖZDEMİR - SÜPER LİGİN YENİ TAKIMLARI GİRESUNSPOR VE ADANA DEMİRSPOR'U KUTLARIZ

 


SEZON SONLARINDAKİ KLASİKLEŞEN İSYAN GÜNLERİ....

 


BEYKOZ'UN 2001-02 SEZONU SON MAÇINA ASKERLERDEN DE DESTEK GELİR ....

 


BEYKOZ 1908'DE ŞENOL FİDAN İLE YOLA DEVAM KARARI ALINIR

 


BEYKOZ 1908'DE LEVENT AKAY TARİHE GEÇER....

 


BEYKOZ GEBZESPOR'U YENER ...TRİBÜNLERDEKİ BEYKOZLULAR...

 


BEYKOZ 1908'DE OPERASYON SONRASI GALİBİYET GELİR...

 


BEYKOZ'DA NELER OLUYOR ? 2001-2002 SEZONU NOSTALJİSİ

 


ÜMİT YILMAZ YAZIYOR..." HAYATIMIZ BİR OYUN ..."


Hani bir film yada dizi izlerken oyuncunun yaptığı rolü överiz ve helâl olsun gerçek gibi oynamış deriz ya işte hayat o oyuncunun yaptığı roldeki gibi bir oyundur.