31 Ekim 2020 Cumartesi

BÖLGESEL AMATÖR VE İSTANBUL AMATÖR LİGLERİ İÇİN OCAK SONUNDA KARAR VERİLECEK


Türkiye
 Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 2021 Ocak ayı sonunda, o anki pandemi şartlarına göre ilgili ve yetkili kurum ve kuruluşlarla görüşülerek amatör müsabakaların başlatılmasını kararlaştırdı.

MUAMMER ERCAN, " ÜLKEMİZİN ACI GERÇEĞİ DEPREMLER


Kim ne derse desin, kim ne anlatırsa anlatsın hepsi boş. Bizde bu cehalet, bu sorumsuzluk ve duyarsızlık olduktan sonra daha çok feryat sesleri duyarız. Maalesef dün gene bir deprem

BEYKOZ'DA CUMHURİYET COŞKUSU ATLETİZM YARIŞMALARI İLE RENKLENDİ


Beykoz İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile yapılan etkinliklerden birinin adresi de Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Kampüsü Atletizm Pisti idi. İlçenin çeşitli okullarından katılım olduğu yarışmalarda heyecan ve sevinç bir arada yaşandı.

ARDA PET SHOP-MURAT ARDA MUTLU BİR HAFA SONU DİLER

 


30 Ekim 2020 Cuma

BEYKOZ BELEDİYESPOR'DA GENÇ HENTBOLCULARIN OKÇULAR VAKFI KAMPI SONA ERDİ


Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Genç ve Yıldız Erkekler Hentbol Takımlarının Alibahadır'da bulunan Beykoz Belediyesi Mesire alanında bulunan kamp merkezinde 2 gün süren hazırlık kampı sona erdi.

BEYKOZ MASTERLER ANTALYA'DA CUMHURİYET KUPASINDA ÇEYREK FİNAL MAÇINA KALDI

 


Türkiye Veteranlar Futbol Konfederasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasında Beykoz Masterler SK Futbol Takımı Çeyrek Finale adını yazdırdı.

MURAT ARDA - GEÇMİŞ OLSUN İZMİR

 


BEYKOZ MASTERLER CUMHURİYET KUPASINDA FIRTINA GİBİ BAŞLADI !


Antalya'da gerçekleşen Cumhuriyet Kupası Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Beykoz İlçemizi temsil eden Beykoz Masterler SK Takımı Grup maçlarında başarılı skorlara imza atarken, Türkiye Genelinden katılan takımlar arasında ilk 16'ya adını yazdırdı.

ÖZLEM KASAP-ŞARKÜTERİ HAYIRLI CUMALAR DİLER

 


RÜZGARLIBAHÇESPOR'DAN FARKLI BİR CUMHURİYET KUTLAMASI VARDI


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tüm Ülkede olduğu gibi Beykoz İlçemizde de değişik etkinlikler ile kutlanırken, Beykoz İlçesinde bu anlamda en duyarlı spor kulüplerinden olan Rüzgarlıbahçespor özel bir program ile güne katkıda bulundu.

26 Ekim 2020 Pazartesi

KARLITEPE MESİRESİ SONBAHAR'DA DA ÇOK GÜZEL


İstanbul'un simgesi 3 köprünün en yüksekten izlendiği, gezinti, piknik ,  spor alanları, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla kısa sürede şehrin gözdesi olan Karlıtepe Mesire Alanı, eşsiz manzarası ve sosyal alanlarıyla sonbaharın en güzel adresleri arasında da yerini aldı. 

BEYKOZ BELEDİYSPOR VOLEYBOL TAKIMLARININ KAMPI SONA ERDİ


Beykoz İlçesinde Voleybol Sporunda yıllardır faaliyette bulunan Beykoz Belediyesi GSK, 7 yıl sonra yeniden oluşturduğu A Bayan Voleybol Takımının yanı sıra Genç ve Yıldız Takım Sporcularından oluşan Beykoz Belediyesi Alibahadır Tesisleri kampını tamamladı.

ELİTA TUR-DOĞAN ŞENOL MUTLU BİR HAFTA DİLER

 


25 Ekim 2020 Pazar