18 Şubat 2023 Cumartesi

PAŞABAHÇESPOR, ÖZEL MAÇTA ÜMRANİYE İNKILAPBİRSPOR'U 2 GOLLE GEÇTİ


İstanbul Süper Amatör Liginin iki temsilcisinin karşılaşmasının adresi Paşabahçe Stadı idi. Beykoz ekibi Paşabahçespor, Ümraniye takımlarından İnkılapspor'u ikinci yarıda bulduğu 2 golle mağlup etti.

BEYKOZ 1908 A.Ş., HAZIRLIK MAÇINDA BEYKOZ ÇAVUŞBAŞISPOR İLE 2-2 BERABERE KALDI


İstanbul Süper Amatör Liginin iki Beykoz temsilcisinin yaptıkları hazırlık maçı 2-2 beraberlikle tamamlandı. 

BEYKOZ SK VOLEYBOL TAKIMININ EFSANESİ MUHAMMED GÖRKEN HAYATA VEDA ETTİ


Türkiye Voleybol Tarihine iz bırakan bir isim daha hayata veda etti....Beykoz Voleybol Takımında başlayan sporculuk kariyerinde pek çok üst düzey takımda forma giyen Muhammed Görken MSA hastalığı ile mücadele etmekte idi.

17 Şubat 2023 Cuma

TEŞEKKÜRLER GAYE İNSAN DERNEĞİ VE BİLGEHAN MURAT MİNİÇ


Cumhuriyet tarihimizin en yıkıcı deprem hadisesi sonrasında Beykoz'da ilk harekete geçen Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Gaye İnsan Derneği Başkanı Bilgehan Murat Miniç başta olmak üzere bölgede çalışmalarına, yaraları sarmaya devam ediyor.

BEYKOZ'DAN DEPREM BÖLGELERİNE 7/24 TEMİZLİK DESTEĞİ VAR


Beykoz Belediyesi, afet sonrası yaraların hızla sarıldığı deprem bölgelerinde aşevleri, sıcak yemek ikramı ve yardım faaliyetlerinin yanı sıra 7/24 temizlik hizmeti veriyor.

M.HANEFİ DİLMAÇ - MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

 

MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN...

 

DEPREM BÖLGESİNDEKİ BEYKOZ EKİBİNE İSTANBUL'DAN ZİYARET VAR!


AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası ilk günden itibaren bölgede hizmet veren Beykoz Belediyesi ekiplerini ziyaret etti.  

16 Şubat 2023 Perşembe

BOĞAZİÇİ 1907 İRFAN AVŞAR'IN ANTRENÖRLÜĞÜNDE 2.AMATÖR LİGDE SİFTAHI YAPACAK


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden olan Boğaziçi 1907 Kulübü 2.Amatör Ligde mücadele etme kararı alırken bu yönde Teknik ve İdari Yönetimini de belirlemiş durumda.

15 Şubat 2023 Çarşamba

TALİP ERCAN, " BEYKOZ'DA NELER YAPILABİLİR ?"


Cumhuriyet Tarihimizin en yıkıcı deprem olayı sonrasında bölgede çalışmalar devam ediyor...peki bundan sonra neler yapılabilir? 

ORTAÇEŞMESPOR FUTBOLCUSU TAYYİP GÖKTEKE KIZILAY GÖNÜLLÜSÜ OLARAK DEPREM BÖLGESİNDE İDİ


Depremin ardından bizim de sıklıkla dillendirdiğimiz gibi ileriki haftalarda gündeme gelmesi gereken bir konu yani sporcuların deprem bölgelerinde  çalışmaları ya da Deprem Eğitimleri almaları...

BEYKOZ, HATAY VE MALATYA AŞEVİ’YLE AFETZEDELERE HİZMET VERİYOR


Kahramanmaraş depreminde 9 gün geride kalırken Beykoz Belediyesi, Hatay ve Malatya’da kurduğu aşevleriyle günde 9 bin 600 kişiye yemek ikram ediyor, aralıksız yürüttüğü yardım faaliyetleriyle yaraları sarıyor.

14 Şubat 2023 Salı

RAK-DER ( RİVA ARAMA KURTARMA EKİBİ ) DEPREM BÖLGESİNDEN DÖNÜŞ YAPTI


Beykoz İlçesinde kurulu bulunan Arama-Kurtarma Ekiplerinden olan Riva Arama-Kurtarma Derneği ( Rak-Der ) Deprem bölgesinde yaptığı 8 günlük çalışmanın ardından Beykoz'a dönüş yaptı.

KAVACIKSPOR İLE PAŞABAHÇESPOR SAYGI DURUŞU SONRASI DOSTLUK MAÇINDA İDİ


Ülkemizde 10 kenti etkileyen Türkiye Cumhuriyeti Tarihinin en yıkıcı deprem hadisesi sonrasında ülke genelinde sportif faaliyetler Şubat Ayı sonunda karar verilmek üzere ertelenmişti.

FUTBOLDA 2.TRANSFER DÖNEMİ 24 MART'A KADAR UZATILDI


Tüm ülke genelinde resmi futbol karşılaşmalarına ara verilmişken 15 Şubat Çarşamba günü bitecek olan 2.Transfer Döneminin uzatılıp uzatılmayacağı konusunda haber beklenmekte idi.

BEYKOZ BELEDİYESPOR ESKİ HENTBOLCUSU CEMAL KÜTAHYA VE OĞLU DEPREMDE VEFAT ETTİ


Ülkemizin 10 kentinde etkili olan Cumhuriyet Tarihimizin en yıkıcı deprem olayı sonrasında spor camiasında bir vefat haberi de Cemal Kütahya ile geldi.

13 Şubat 2023 Pazartesi

BEYKOZ 1908 A.Ş HAFTANIN İLK ANTRENMANINA SAYGI DURUŞU İLE BAŞLADI


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Şubat sonunda yeniden başlayacak olan müsabakalara hazırlık sürecini devam ettirmekte.

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN DEPREM BÖLGESİ’NDE


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Belediyesi’nin afet sonrası çalışmaları yürüttüğü Hatay 
Kırıkhan’a gitti.