9 Mart 2020 Pazartesi

ALKIŞLAR ŞEHİT HASAN KAYA ORTAOKULUNA....

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ülke genelinde olduğu gibi Beykoz İlçemizde de değişik etkinlikler ile kutlandı. İşte bu kutlama anlarının en renklilerinden birisi Rüzgarlıbahçe Mahallesinde yaşandı.

8 Mart 2020 Pazar

BEYKOZ BELEDİYESPOR BEŞİKTAŞ'IN AYGAZINI SÖNDÜREMEDİ 29-33

Türkiye Hentbol Federasyonu ( THF ) Erkekler Hentbol Süper Liginde maç fazlası ile Beykoz Belediyespor takımı ile aynı punda lider durumda olan Beşiktaş Aygaz, Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda konuk idi.

İBRAHİM TENEKEÇİ, " TÜRKİYE'DE DİRAYETLİ BİR OMURGA VAR "


  
Beykoz’da düzenlenen “Gündem Dışı Konuşmalar” söyleşi programına katılan Şair ve Yazar İbrahim Tenekeci: “Türkiye'de dirençli ve dirayetli bir omurga var. Ne yaparlarsa yapsınlar bunu kıramıyorlar.” dedi.  

ÜCRETSİZ ATLA TERAPİ DÖNEMİ BAŞLIYOR

Beykoz’da otizmli, serabral palsili ve fiziksel engelli ihtiyaç sahibi çocukların ücretsiz yararlanacağı atla terapi dönemi başlıyor.  

BEYKOZ BELDİYESİNDEN MOHAÇ'TAKİ BUSHOS FESTİVALİNE 4 KİŞİ İLE KATILIM VARDI

Beykoz’un Macaristan’daki kardeş şehri Mohaç’ta her yıl olduğu gibi bu yıl da baharın gelişi Bushos Festivali’yle kutlandı. Beykoz Belediyesi heyeti festivale katılarak bahar sevincine ortak oldu. 

RİVA ŞEHRE YARAŞIR YENİ BİR MEYDANA KAVUŞUYOR


 İstanbul’da doğal tarım bahçeleri, mesireleri ve kumsallarıyla günübirlik tatilin gözde adresi Riva, ziyaretçilerine ve şehre yaraşır yeni bir meydana kavuşuyor.

BEYKOZLU KADINLAR YENİ HİZMETLERLE MUTLUBeykozlu kadınlar, hobi ve meslek edindiren kültür- sanat kurslarından ücretsiz spora, evde temizlik, sıcak yemek ve kuaföre hizmetine kadar gündelik hayatı kolaylaştıran birçok hizmetle ilçede mutlu ve sağlıklı yaşıyor.

HAYDİ BEYKOZ, HENTBOLUN SÜPER DERBİSİNE....

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı bugün ( Pazar ) oynanacak Beşiktaş Aygaz müsabakasının hazırlıkları tamamlanırken maç saati beklenmeye başlandı.