4 Mart 2023 Cumartesi

TOKATKÖY'DE KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZLA İLERLİYOR


Beykoz’un ilk kentsel dönüşüm projesi olan, ilçe sakinlerini depreme dayanıklı güvenli konutlara ve düzenli sosyal alanlara kavuşturacak “Tokatköy Kentsel Dönüşüm” Projesi’nde bloklar yükselmeye başladı.

KAVACIKSPOR U15 GENÇLERİ DEPLASMAN GALİBİYETİYLE BAŞLADI 3-0


İstanbul Amatör Liglerinde deprem arası sonrasında başlayan U15 Yaş Grubu karşılaşmalarında Beykoz temsilcilerinden Kavacıkspor deplasman galibiyeti ile haftayı kapattı 3-0

PAŞABAHÇESPOR GENÇ KADROSU İLE LİDERE DİŞ GEÇİREMEDİ


İstanbul Süper Amatör Ligde haftanın açılış maçlarından birinin adresi de Paşabahçe Stadı idi...

2 Mart 2023 Perşembe

ORTAÇEŞMESPOR BAY HAFTASINI A.HİSARI İDMANYURDU MAÇI İLE DOLU DOLU GEÇİRECEK


İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubunun güçlü ekiplerinden olan Ortaçeşmespor, liglere verilen deprem arası sonrasında ilk hafta çıkılacak karşılaşmalarda haftayı Bay olarak geçeceğinden resmi maç yapmadan geçirecek.

COŞKUN OKUR, " HİÇBİR MAÇ OYNANMADAN NE KAZANILIR NE DE KAYBEDİLİR "


İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Paşabahçespor'da Kulüp Başkanı Coşkun Okur'dan Cumartesi günü oynayacakları Beşyüzevlerspor maçı öncesinde açıklama geldi.

TFF İSTANBUL TEMSİLCİLİĞİ KURA ÇEKİM TARİHLERİNİ AÇIKLADI


Liglere verilen deprem arası sonrasında hafa sonu itibarı ile İstanbu Amatör Liglerinde karşılaşmalar oynanmaya başlanacakken 2022-23 Sezonunda başlayacak olan diğer kategori müsabakaları için kura çekim tarihleri de açıklandı.

KAVACIKSPOR GENÇ KADROSU İLE GALİBİYET PEŞİNDE


TFF Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunun İstanbul temsilcilerinden olan Kavacıkspor'da hafta sonunda oynanacak Gebze Tayfunspor karşılaşmasının hazırlıkları devam ediyor.

BEYKOZ 1908 A.Ş. YAMAN BİR GALİBİYETLE DÖNME DÜŞÜNCESİNDE!


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda ilk iki iddiasını sağlama alma düşüncesindeki Beykoz 1908 A.Ş. Takımında hafta sonunda gerçekleşecek olan Yamanspor karşılaşmasının hazırlıklarında sona gelindi.

BEYKOZ 1908'DEN CEMAL YAVUZ'A GALİBİYET SÖZÜ!


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubu temsilcilerinden Beykoz 1908 A.Ş. Takımında hafta sonunda oynanacak Yamanspor deplasman maçının hazırlıkları devam etti.

1 Mart 2023 Çarşamba

ER-HA BEYKOZ 4-5 MART BEYKOZ AMATÖRLERİ MAÇ LİSTESİNİ SUNAR


Liglere verilen Deprem arası sonrasında ülke genelinde sportif faaliyetler başlarken, İstanbul Mahalli Amatör Liglerinde de 4-5 Mart tarihi ile müsabakalar da başlıyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GRUP TOPLANTISINDA TOKATKÖY ÖRNEKLİ KONUŞMA YAPTI


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında Beykoz'daki kentsel dönüşüme karşı çıkan İYİ Parti lideri Meral Akşener'i eleştirdi.

27 Şubat 2023 Pazartesi

BEYKOZ 1908 A.Ş. DE YENİ TRANSFER EDİLEN İSİMLER OLUMLU İZLENİM BIRAKTI


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda ilk iki iddiası devam eden Beykoz 1908 A.Ş. ile kendisi gibi ilk iki iddiasının 7.Gruptaki takımlarından Beykoz İdmanyurduspor takımları hafta sonunda Depremzedeler yararına özel bir maça çıkmıştı.

GÜMÜŞSUYUSPOR TESİSLERİNDE U12 YAŞ MAÇ HEYECANI DEVAM ETTİ


Beykoz İlçesi Takımlarının katılım sağladığı " Beykoz Kulüpler Birliği U12 Yaş Futbol Şenliği " Cumartesi-Pazar günleri yapılan müsabakalar ile devam etti.

RÜZGARLIBAHÇESPOR KIZ FUTBOL TAKIMI DEPREMZEDELER İÇİN SAHAYA ÇIKTI


Ülke genelinde resmi müsabakalar olarak ara verilen sportif faaliyetler özel ve anlamlı turnuva ve karşılaşmalar ile devam etti.

KAVACIKSPOR BU İŞİ İYİ YAPIYOR! ....YUNUS DAŞ ALTINORDU FK'YA TRANSFER OLDU


Beykoz İlçesinin Altyapılarda ilgi çeken kulüplerinden olan Kavacıkspor, yıllardır emek verdiği Futbol Akademisinden çıkan yetenekli futbolcular ile gurur duymaya devam ediyor.

BEYKOZ 1908 TARAFTARLARI DAVETE İCABET EDİP AYASOFYA CAMİNDE SABAH NAMAZI BULUŞMASI YAPTI


Ülke olarak yaşanılan deprem felaketi ve üzüntüsünün ardından kamuoyuna güzel ve alkışlanacak mesajlar da gelmeye devam ediyor.

26 Şubat 2023 Pazar

DEPREMZEDELER İÇİN ÖZEL PANKARTLA ÇIKTILAR


Beykoz İlçesini geçen sezon TFF Bölgesel Amatör Ligde temsil eden ve bu sene ise İstanbul Süper Amatör Ligde yeniden Bal Ligine çıkmanın mücadelesini gruplarında veren iki Beykoz temsilcisi Depremzedeler için sahaya çıktılar.

BEYKOZ 1908 A.Ş. İLE BEYKOZ İDMANYURDU HEM SAHADA HEM DE SKORDA BİRLİK BERABERLİK SERGİLEDİ 2-2


İstanbul Süper Amatör Liginin Klasman Grubu için iddialı 2 takımının müsabakalarının adresi Beykoz Stadı idi.

PAŞABAHÇESPOR, YENİKÖY İLE 3-3 BERABERE KALDI


İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden olan Paşabahçespor, evinde özel maçta Yeniköyspor'u konuk etti.

KAVACIKSPOR'DA BERABERLİK SERİSİ DEVAM EDİYOR


TFF Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Kavacıkspor lige verilen deprem arasında hazırlık maçlarına devam ediyor.