5 Mayıs 2023 Cuma

BEYKOZ'UN CAM ÜSTADI AHMET ÖZDEMİR, " DENİZLİ BİENALİ 'DE ŞOVLARINA DEVAM ETTİ


Beykoz İlçesinin ünü Türkiye sınırlarını da Cam Üstadı Ahmet Özdemir bu sene 4.düzenlenen Uluslararası Denizli Bienali kapsamındaki Cam Festivalinde ilgi odağı olmasını bildi.

2023'TEN 2053'E KUTLU YÜRÜYÜŞ PROGRAMI SOĞUKSU MAHALLESİ SAKİNLERİYLE GERÇEKLEŞTİ


AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “2023’ten 2053’e Kutlu Yürüyüş Programı” coşkusuna bu akşam Soğuksu Mahallesi sakinleri eşlik etti.  

2 Mayıs 2023 Salı

KAVACIKSPOR İLE PAŞABAHÇESPOR U13'DE BİRER PUANI PAY ETTİLER 1-1


İstanbul Amatör Ligleri U13 Yaş Kategorisi 53.Grubundaki Beykoz takımlarının buluşması birlik beraberliğe sahne oldu 1-1

KOMŞULARIN MÜCADELESİNDEN GALİP ÇIKAN PAŞABAHÇESPOR U17 GENÇLERİ OLDU


İstanbul Amatör Ligleri U17 Yaş A Kategorisi 10.Grubunda mücadele eden iki Beykoz temsilcisi olan Paşabahçe ve Çubukluspor Gençlerinin Beykoz Stadındaki randevusundan Yeşil-Kırmızılı ekip galip  ayrıldı.

BEYKOZ BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MTA LİSESİ KIZ FUTSAL TAKIMI TÜRKİYE YARI FİNALİNE KALDI


Beykoz İlçesinde Kız Futsal  ( Salon Futbolu ) Takımları düzeyinde önemli bir marka haline gelen Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Ticari Anadolu Lisesi Takımı yeni başarılara yelken açmış durumda. 

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ KİCK BOKS TAKIMINDAN 8 MADALYALIK BİR BAŞARI VAR !


Bağcılar Spor Salonunda 26-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Kick Boks Şampiyonasında katılım sağlayan ve Beykoz Spor Kulübü bünyesinde sporculuk kariyerlerini devam ettiren 8 sporcudan sevindirici haber geldi.