26 Ağustos 2023 Cumartesi

BOĞAZ’DA TRİATLON VE DEDUBLÜMAN ŞÖLENİ

 

Boğaz’ın doğal ve tarihi parkurlarında 3 Eylül’de yapılacak dünyanın ilk kıtalararası triatlon organizasyonu Oral B Challenge İstanbul’da yarış heyecanı Dedublüman konseriyle başlayacak.

PAŞABAHÇE'DE YAPILAN KONGRE SONRASI COŞKUN OKUR YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ


İstanbul Süper Amatör Liginin deneyimli kulüplerinden olan Paşabahçe'de yapılan Genel Kurul sonrasında mevcut Başkan Coşkun Okur bir kez daha aynı göreve seçildi.

25 Ağustos 2023 Cuma

PAŞABAHÇESPOR'DA KONGERE YARIN ( CUMARTESİ ) YAPILACAK


İstanbul Süper Amatör Lig temsilcilerinden Amatör Liglerin Duayen takımlarından olan Paşabahçe Spor Kulübünde Olağan Kongre Yarın ( Cumartesi ) gerçekleşecek.

24 Ağustos 2023 Perşembe

BEYKOZ KANLICALI HÜSEYİN AYDOĞAN'IN YENİ ADRESİ BURHANİYE BELEDİYESPOR OLDU

 

28 sene Beykoz Kanlıca'da ikamet etmiş olan Teknik Adam Hüseyin Aydoğan 2023-24 sezonu için anlaşmaya vardığı Burhaniye Belediyespor'dan dostlarına selamlarını gönderdi.

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR RİVA KUMLARINDA GÜCÜNÜ TEST ETTİİstanbul Süper Amatör Liginin köklü kulüplerinden olan Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübünde 2023-24 sezonun ile birlikte önümüzdeki günlerde yapılacak 110.yıl gecesinin heyecanı da hakim.

ÖMER FARUK TAŞBAŞ YENİKÖYSPOR İLE ANLAŞTI


Beykoz İlçesinden yetişen başarılı futbolculardan olan Ömer Faruk Taşbaş 2023-24 sezonu için Yeniköyspor ile anlaştı.

RİVASPOR ALTYAPISINI ÜMMET ASLAN'A EMANET ETTİ


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden Rivaspor'da Futbol Altyapı Takımlar Teknik Sorumluluğuna Ümmet Aslan getirildi.

BEYKOZ'UN YENİ KAYMAKAMI FAİK OKTAY SÖZER OLDU


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan atama kararlarına göre İstanbul Vali Yardımcısı Faik Oktay Sözer Beykoz Kaymakamı oldu

22 Ağustos 2023 Salı

ANADOLU’NUN TÜM RENKLERİYLE “BEYKOZ ÇAYIR FESTİVALİ” BAŞLIYOR


Beykoz’daki 19 yöre derneğinin katılımıyla, Anadolu’ya özgü kültür, eğlence ve ananelerin 
sergileneceği, her akşam çocuk etkinlikleri ve konserlerin yer alacağı geleneksel “Beykoz Çayır Festivali” (25 Ağustos- 4 Eylül) başlıyor.

21 Ağustos 2023 Pazartesi

PAŞABAHÇESPOR'DA GÖKHAN BALADİN DÖNEMİ BAŞLADI


İstanbul Süper Amatör Liginin deneyimli takımlarından olan Paşabahçespor 2023-24 Sezonu için Gökhan Baladin ile anlaşmaya vardı.

CHP BEYKOZ SEÇİMLERİNDEN MAHİR TAŞTAN GALİP AYRILDI

 


CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 38. Olağan Kongresi'ni oy kullanan delegelerin 230'unun oyunu alan Mahir Taştan kazandı.

ÇUBUKLU MASTERS, FARKLI TAKILDI 5-2


Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında ikinci haftanın üst düzey maçlarından birisi de Çubuklu Masters ile Master City takımları arasında oynandı. Başarılı forveti Gökhan'ın dönmesi ile farkını hissettiren Mor-Sarılı ekip mücadeleyi 5-2 kazandı.

KANLICA MASTERS'DA KEYİFLER YERİNDE 4-0


Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında ilk haftanın galip takımlarından olan Kanlıca Masters Beykoz Masterler Takımını güzel bir oyun neticesinde 4-0 mağlup ederken ikide iki yapan takımlardan oldu.

ÇOTANAK MASTERLER, ORTAÇEŞME'YE ŞOK YAŞATTI ! 4-2


Kelle İbrahim Turnuvası 2.Hafta maçlarında sonucu merakla beklenen müsabakalardan birisi de Çotanak Masterler ile Ortaçeşme Masterler Takımları arasında oynandı.

BOĞAZIN YARGIÇLARI MASTERLER, 3 PUANI 3 GOLLE KAPTI, BEN DE VARIM DEDİ....


Kelle İbrahim Turnuvasında ilk haftanın 2 üzgün takımı mutlak galibiyet için 2.hafta maçına çıkarken, eksik oyuncularını tamamlamaya başlayan Boğazın Yargıçları Masterler Takımı, Eliz Metal İstanbul Masterler karşısında sahadan 3-1 galip ayrıldı.

DİNGİLSPOR SESSİZ VE DERİNDEN GİDİYOR 6-2


Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 2.Haftanın kapanış karşılaşması Dingilspor ile Yenimahalle Masterler Takımları arasında oynandı. 

KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA 2.HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI...İŞTE SONUÇLAR


11.Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 2.Hafta maçları Pazar günü yapılan maçlar ile tamamlandı. İşte sonuçlar ;