8 Haziran 2023 Perşembe

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI DİLMAÇ, İLÇE YEREL MEDYASI İLE SEÇİMLER BAŞLIKLI DEĞERLENDİRME YAPTI


Adalet ve Kalınma Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, yanında kurmayları ile birlikte ilçe yerel medyası ile bir buluşma gerçekleştirdi.

7 Haziran 2023 Çarşamba

FENERBAHÇE MASTER FK SORUMLUSU OKTAY ERTUĞRUL ÜNLÜ SANATÇI UMUT AKYÜREK'İN EŞİ


Master Euro Lig Organizasyonu olan ve Paşabahçe Stadında ikinci hafta maçları tamamlanan Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvası ünlüler geçidi olmaya devam ediyor...

FATİH MUMCU TURNUVASI ERTELEME MAÇINDAN BERABERLİK ÇIKTI 2-2


Master Euro Lig organizasyonu ile Paşabahçe Stadında düzenlenen Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvasında ikinci haftanın son ve erteleme maçı da olan Fenerbahçe Master FK-Kanlıca Masterler Takımlarının mücadelesinden beraberlik çıktı 2-2

PAŞABAHÇE STADINDA BİR YILDIZ DAHA SAHNE ALDI ! TARIK DAŞGÜN


Master Euro Lig tarafından  Paşabahçe Stadında düzenlenen Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvasında erteleme maçında Fenerbahçe FK Masterler ile Kanlıca Masterler takımları arasında oynanan mücadeleye eski bir yıldız daha damgasını vurdu.

6 Haziran 2023 Salı

5 Haziran 2023 Pazartesi

BEYKOZ VETERAN VOLEYBOL TAKIMI MUĞLA'DAN ŞAMPİYON DÖNDÜ


Beykoz İlçesinde Futbol ve Basketbol branşlarından sonra sportif anlamda en ilgi çeken spor dalı Voleybol olsa gerek. 

GALATA CİTY MASTERLER FEHMİ DEMİRTAŞ'A DUACI !


Master Euro Lig organizasyonu ile Paşabahçe Stadında düzenlenen Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvasında ikinci hafta maçlarına damgasını vuran isimlerin başına Galata City Masterler takımından Fehmi Demirtaş vardı.

PAŞABAHÇE FK'DA SERKAN ÖZSOY YAŞADIĞI SAKATLIK İLE ÜZDÜ, TEDAVİSİNE BAŞLANDI


Paşabahçe Stadında 2.hafta maçları oynanan Master Euro Lig Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvasında Paşabahçe FK Masterler takımı kadrosunda bulunan deneyimli oyuncu Serkan Özsoy yaşadığı sakatlık sonrası tedavi sürecini başlattı.

PAŞABAHÇE FK FORMASI GİYEN ENGİN BAYTAR'DA ŞAŞTI KALDI BU SONUCA !

 


Master Euro Lig tarafından organize edilen Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvasında Paşabahçe FK Masterler forması ile maçlara çıkan Süper Lig deneyimli Engin Baytar takımının aldığı mağlubiyete şaştı kaldı!

İBRAHİM YATTARA FATİH MUMCU TURNUVASINDA TRİBÜNLERİ DOLDURTTU!


Master Euro Lig tarafından organize edilen Merhum Fatih Mumcu Masterler Futbol Turnuvasında forma giyen Süper Lig kariyerli isimlerden birisi de İbrahim Yattara idi.

PAŞABAHÇESPOR U17 TAKIMINDA DOLAYOBASPOR MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI


İstanbul Amatör Ligleri U17 Yaş A Kategorisi 10.Grubunu ikinci sırada tamamlayan Paşabahçespor U17 Yaş Takımında rakip belli oldu Dolayobaspor...

“BEYKOZ BELEDİYESİ 5. FOTOĞRAF YARIŞMASI” BAŞLADI


Beykoz’un binlerce yıllık doğa, tarih ve kültür mirası ile renkli günlük ve ekonomik yaşamını bir birinden güzel karelerle geleceğe aktaracak “Beykoz Belediyesi 5. Fotoğraf Yarışması” başladı.  

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ, BEYKOZ YENİMAHALLESPOR EV SAHİPLİĞİNDE BULUŞTU


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinin buluşma noktası olan Beykoz Kulüpler Birliği aylık kahvaltılı buluşmalarına yeninden başladı.

RÜZGARLIBAHÇESPOR KULÜBÜ, YALNIZ BIRAKILMAKTAN DERTİ, BELEDİYEYE İSE TEPKİLİBeykoz İlçesinin başarılı spor kulüplerinden olan ve sportif yönü dışında sosyal faaliyetleri ile de dikkatleri fazlası ile çeken Rüzgarlıbahçespor'da Kulüp Yönetimi ilçe yerel basını ile bir buluşma gerçekleştirdi.

ÖRNEKKÖYSPOR'DAN SÜRPRİZ AYRILIK KARARI ÇIKTI


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden olan Örnekköyspor'da 2 sene önce göreve başlayan Altyapı Futbol Akademisinin 3 ismi Yeşil-Beyazlı ekibe veda etti.

BEYKOZ 1908 KLASMAN GRUBUNA GALİBİYET ALMADAN VEDA ETTİ 0-2


İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş. Takımı gruptaki yedinci ve son maçında Maltepespor ile karşı karşıya geldi.

4 Haziran 2023 Pazar

BOĞAZİÇİ MASTERLER, İSTANBUL KARTAL MASTERLER MAÇINDA 3 PUANI 3 GOLLE ALDI 3-1

 


Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvasında Boğaziçi Masterler ile İstanbul Kartal Masterler takımları karşı karşıya gelirken izleyiciler 4 gole şahitlik etti.

BEYKOZ MASTERLER BEKLEMEDİĞİ BİR ŞOK YAŞADI 0-6


Master Euro Lig tarafından düzenlenen Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvasında hafta sonunun son karşılaşmasında Beykoz Masterler ile Anadolu Masterler takımları karşı karşıya geldiler.

ÇOTONAK MASTERLER, 3 FARKTAN GELİP BEREBERLİĞİ KURTARDI 4-4


Merhum Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvasında 8 gollü mücadeleden galip çıkmadı.