11 Şubat 2023 Cumartesi

BEYKOZ 1908 İLE ÇENGELKÖYSPOR ÇOK UZUN YILLARIN ARDINDA BU KEZ DOSTLUK MAÇINDA BULUŞTU


Beykoz 1908 Takımı ile Boğaziçi'nin bir diğer temsilcisi olan Çengeköyspor arasında çok ama çok uzun yıllar öncesinde yaşananlar iki camiayı bir birinden uzak kalmasına neden olmuştu.

8 Şubat 2023 Çarşamba

BEYKOZ 1908 ESKİ ANTRENÖRLERİNDEN RAMAZAN BOŞNAK DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ


Türkiye Tarihinin en büyük depremini yaşarken, bir biri ardına spor dünyasından isimlerin de vefatları ile üzüntü yaşamaya devam ediyoruz.

ÇAVUŞBAŞI MTAL BATTANİYE ÜRETİMİ İLE DEPREM BÖLGESİ İÇİN ÇALIŞIYOR


Beykoz İlçesindeki Mesleki Okullar Pandemi sürecinde kendi alanlarında yaptıkları çalışma ve üretimler ile dikkatleri çekmiş alkışı almış iken bir çalışma da deprem nedeni ile başlatılmış durumda.

BEYKOZ İLÇE GENÇLİK SPOR MÜDÜRÜ FATİH KORKULU'DAN İLÇE SPOR KULÜPLERİNE TEŞEKKÜR VAR


Türkiye Tarihinin en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde ilçedeki spor kulüplerinin tamamı ellerindeki tüm imkanları seferber edip nakdi ve ayni yardımlarına devam ederken Beykoz İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fatih Korkulu ilçe spor kulüplerine teşekkürlerini iletti.

BEYKOZ EKİPLERİNDEN RAK-DER MALATYA MERKEZDE YOĞUN BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYOR...4 CANLI, 24 VEFAT EDEN VATANDAŞI ÇIKARDILAR


Deprem bölgesinde Malatya Merkezinde görev yapmakta olan Rak-Der ( Riva Arama Kurtarma Derneği ) ekibi yoğun bir mesai harcamakta.

7 Şubat 2023 Salı

TFF'DEN FUTBOL MÜSABAKALARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA VAR


ÖNEMLİ-DUYURU 

Futbol İl Temsilcilerimizin Dikkatine! 

ÇUBUKLU ATATÜRK ORTAOKULUNDA YENİ YARDIM TIRLARI YÜKLENMEYE BAŞLANDI


Afetzedeler için gerekli yardımlar, Çubuklu Atatürk Ortaokulu Spor Salonu’nda toplanmaya devam ediyor.

BEYKOZ BELEDİYESPOR ESKİ SPORCUSU CEMAL KÜTAHYA VE AİLESİ ENKAZ ALTINDA...HABER ALINAMIYOR


Bu sezon THF Erkekler Hentbol Süper Ligi takımlarından Hatay Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen ve Beykoz Belediyespor Hentbol Takımının eski sporcularından olan Cemal Kütahya Hatay'da ikamet ettiği binanın enkaza dönüşmesi sonrasında haber alınamıyor.

BEYKOZ İLÇESİ AMATÖR SPOR KULÜPLERİ DEPREM YARDIMLARI İÇİN SEFEREBER OLDU


10 ili kapsayan Türkiye Tarihinin en büyük depreminin yaşanması sonrasında tüm ülkede olduğu gibi Beykoz İlçesinde de tüm kurumlar ve sivil toplum kuruluşları adeta alarma geçerken ilçede bulunan spor kulüpleri bunların arasında idi.

BEYKOZ DEPREM BÖLGESİ İÇİN TEK YÜREK OLDU


Beykoz, Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremin yaralarını sarmak için tek yürek oldu. Beykoz Belediyesi Arama Kurtarma Ekipleri, Hatay Kırıkhan’da arama kurtarma çalışmalarını sürdürürken 9 tırlık acil yardım malzemesi de bölgeye uğurlandı.

6 Şubat 2023 Pazartesi

BİR YARDIM ÇAĞRISI DA CHP BEYKOZ'DAN GELDİ


Kıymetli Hemşehrilerimiz, Deprem sebebiyle afet bölgesine gönderilmek istenen yardım malzemeleri aşağıdaki gibidir. Tedarik edebilenlerin İlçe Başkanlığımıza teslim etmenizi rica ederiz.

AYDIN DÜZGÜN-İLÇE BAŞKANI

BOĞAZIN YARGIÇLARI " DEPREMİN YARALARINI HEP BERABER SARALIM "

 

ÜLKE GENELİNDE RESMİ TÜM SPORTİF FAALİYETLER DURDURULDU


Merkez üssü Kahramanmaraş olan başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizde hissedilen ve ülkemizi yasa boğan deprem dolayısıyla, oynanacak olan tüm müsabakalar bugünkü müsabakalar da dahil olmak üzere (06.02.2023) ikinci bir duyuruya kadar durdurulmuştur. 

GÖKHAN BALADİN BEYKOZ İSHAKLISPOR ANTRENÖRÜ OLDU


Beykoz İlçesinin deneyimli teknik adamlarından olan Gökhan Baladin, İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden Beykoz İshaklıspor'da Teknik Sorumlu oldu.

BEYKOZ'DA DA DEPREM SEFERBERLİĞİ YAŞANDI

 


Cumhuriyet tarihinin en büyük deprem felaketinde 10 ilde yaşanan ve Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli deprem nedeniyle ülkenin her yanında olduğu gibi Beykoz’da da seferberlik ilan edildi.

CUMHURİYET TARİHİMİZİN EN BÜYÜK DEPREM FELAKETİ YAŞANIYOR...

 

5 Şubat 2023 Pazar

İLK MAĞLUBİYETİNİ ALAN KAVACIKSPOR U18 TAKIMI LİDERLİKTEN OLDU


İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş Kategorisi 40.Grubunda haftaya lider giren Kavacıkspor, evinde konuk ettiği Ataşehir Arenaspor karşısında hiç hesapta olmayan bir puan kaybı yaşarken liderliği de Maltepe Kültürspor'a kaptırmış oldu.

PAŞABAHÇESPOR HADIMKÖY'DEN HAYATİ BİR 3 PUANI KAPIP DÖNDÜ ! 3-0


İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Paşabahçespor haftalar sonra galibiyetle tanıştı.

KANLICASPOR EVİNDE ÖNEMLİ BİR PUAN KAYBI YAŞADI 2-1


İstanbul 1.Amatör Lig 15.Grubunda mücadele eden Beykoz ilçesi temsilcisi Kanlıcaspor, Paşabahçe Stadında oynanan karşılaşmada Erenköy Acarspor'a 2-1 mağlup olurken önemli bir puan kaybı da yaşamış oldu.

BEYKOZ 1908'DE OLAYLI AYAZAĞASPOR MAÇI SONRASI 2 MAÇ İÇİNDE 1 KIRMIZI KART ÇIKTI


Beykoz Stadında oynanan Beykoz 1908 A.Ş.-Ayazaağaspor maçı sonrasında müsabaka hakemi Oğuzhan Gökçen 5 futbolcuya Kırmızı Kart gösterdi.

BEYKOZ 1908 A.Ş. SON PUAN DURUMU ( GOP MAÇINDAN GELECEK 3 PUAN YAZILI DEĞİL )

 

ÇOKTİN DÖVİZ-ALTIN - ORTAÇEŞMESPOR SON PUAN DURUMUNU SUNAR