21 Ağustos 2020 Cuma

BEYKOZ KARPUZU ÇİFTÇİSİNİ DE iHTİYAÇ SAHİPLERİNİ DE SEVİNDİRDİ


Osmanlı’dan bu yana lezzet garantili Beykoz Karpuzu, ilk hasadın ardından sofralarda yerini almaya başladı. Beykoz Belediyesi’nin sezon başında verdiği alım desteğiyle bu yıl hem çiftçisinin hem de ilçedeki ihtiyaç sahiplerinin yüzü güldü.

MURAT ARDA - FATİH SONDAJ GEMİMİZDEN GÜZEL HABER GELDİ.....ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN

 

BÜYÜKSÜN TÜRKİYE'M...FATİH SONDAJ GEMİMİZ DOĞALGAZI BULDU....

 


ERCAN ACAR - CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN...

 

MAZLUM ÇOKTİN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM

 

BEYKOZ HAVADİS HAYIRLI CUMALAR DİLER

 

20 Ağustos 2020 Perşembe

BEYKOZ HALK EĞİTİM MERKEZİNDEN KAYMAKAM ÇİÇEKLİ'YE HOŞ GELDİNİZ ZİYARETİ VAR

Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Mamur, Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ’ye hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.

BEYKOZ BELEDİYESİN'DEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEK

Beykoz Belediyesi spor ve sporcuyu teşvik etmek amacıyla ilçe genelindeki 22 amatör spor kulübüne nakdi destek sağladı.

“ARDIÇ SOFRASI”YLA DOĞAYA CAN, SOFRALARA SAĞLIK GELİYOR

Beykoz’da temiz ve sürdürülebilir çevre için yürütülen “Ardıç Sofrası” Projesi’yle mutfaklardan çıkan organik yemek atıkları toprak besleyici kompost(*) olarak doğaya can sofralara sağlık katıyor.    

16 Ağustos 2020 Pazar

BOĞAZ'IN EN GÜZEL MEKANI GÜMÜŞSUYU RESTORAN AÇILIYOR

 

İstanbul Boğazı’nın en güzel sahilinde, eşsiz manzara, huzur ve maviliğin kıyısında modern mimarisiyle ışıldayan Gümüşsuyu Restoran kapılarını açıyor. 7 gün 24 saat hizmet verecek restoran ilçenin en nezih sosyal tesisleri arasında ilk sırada yer alacak.  

" BEYKOZ TARIM ÇALIŞTAYI " KİTABI ÇIKTI

 


İstanbul’da kent tarımı merkezi olma yolunda stratejik adımlarla ilerleyen Beykoz’un arıcılıktan tıbbi ve aromatik bitkilere, sebze ve meyvecilikten hayvancılığa sahip olduğu tarım potansiyelini bilimsel ve geniş bir perspektifte ele alan “Beykoz Tarım Çalıştayı” Kitabı yayımlandı.  

ÇUBUKLUSPOR'DA HEDEF BÖLGESEL AMATÖR LİG

 


2020-21 Sezonunda Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör Ligde temsil edecek olan Çubukluspor'da Başkan Coşkun Tosun, Teknik ve İdari Kadro ile futbolcularla özel bir buluşma gerçekleştirdi.