26 Aralık 2018 Çarşamba

ÇELİKBİLEK ÖĞRENCİ VE AİLELERİ İLE BULUŞTU

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kavacık Kültür-Sanat Merkezi’ndeki üniversite hazırlık kurslarına katılan öğrenciler ve aileleriyle bir araya geldi.

ÇAVUŞBAŞISPOR MUTLU MU MUTLU

İstanbul 1.Amatör Ligleri geneline haftanın müsabakası olarak nitelendirilen maçta Ortaçeşmespor ile 1-1 berabere kalan Çavuşbaşıspor’da Teknik Kadro avantajlarını devam ettirdikleri için memnun görünüyor.

KAVACIKSPOR'U HAMİDİYESPOR HEYECANI SARDI

2018-19 Sezonunda yer aldığı İstanbul Süper Amatör Ligde namağlup lider durumda bulunan Kavacıkspor’da hafta sonunda oynanacak olan Hamidiyespor maçı öncesinde ilçe spor camiasına çağrı var.

MAZLUM ÇOKTİN, " KIRMIZI KART SON DERECE AĞIRDI "

Hafta sonunda Ortaçeşme Stadında tarihi bir an yaşatan Ortaçeşmespor-Çavuşbaşıspor karşılaşması gündemdeki tazeliğini korumakta.

TÜRKİYE-AZERBAYCAN DOSTLUĞU BİR KEZ DAHA PERÇİNLEDİ

Bengü Efsen Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Derneği tarafından, Beykoz Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen “İki Devlet Ama Tek Milletiz” adlı konserinde Azeri ve Türk dostluğu ezgilerle bir kez daha dile geldi.

BEYKOZ'UN ÇİN'DEN KONUKLARI VAR !

Türk hukuk sitemini incelemek üzere ülkemizde bulunan Çin Şanghay Hukuk Bürosu Müfettiş Yardımcısı Zhang Yi Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti.

3-4-5-6-7-8 SINIFLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI VER


ÖN GÖRÜMÜME DE İMAR AFFI GELİYOR