24 Nisan 2021 Cumartesi

YALIKÖY SEMT PAZARI ISPARK OTOPARKI OLDU !


Uzun yıllardır Cumartesi günleri Beykoz Yalıköy'de kurulan Semt Pazarı'na gelenlerin ve tezgah açan pazarcıların araçlarını kullandığı park alanı İspark tarafından paralı hale getirildi. İspark'ın hizmet vermeye başlamasından sonra Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı konuya bakış açılarını içeren görsel öğeleri içeren bir basın açıklaması paylaştı...

MURAT ARDA İLE RAMAZAN AYI...TERAVİH NAMAZI KILMANIN ÖNEMİ - 14 -

 


ÜMİT YILMAZ YAZIYOR...NERDESİN ÇOCUKLUĞUMUZ...


4-5 yaşından 14-15 yaşına kadar olan yaşam dönemine çocukluk dönemi denir.
Öncesi bebeklik sonrası ise gençlik dönemi olarak adlandırılır.

23 Nisan 2021 Cuma

MURAT ARDA İLE RAMAZAN AYI...." TERAVİH NAMAZI KILMANIN ÖNEMİ - 13 -

 


23 NİSAN BEYKOZ KUTLAMA PROGRAMI 15 TEMMUZ ŞEHİTLER MEYDANINDA YAPILDI

 


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Resmi Kutlamalarının adresi her zaman olduğu gibi Beykoz Belediyesi 15 Temmuz Şehitleri Meydanı idi. Program Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edildi.

BEYKOZ'UN TİYATRODAKİ ÜSTADI SİNAN AKBAŞAK VEFAT ETİ...

 


Beykoz İlçemize farklı alanlarda hizmetleri olan, ilçe sosyal yaşantısında iz bırakan, geride yetiştirdiği ya da kendisini örnek alan insanlar bırakan değerlerimizi bir, bir kaybetmeye başladık.

GEÇMİŞ OLSUN MEHMET ALİ TOMAR ...ALLAH'TAN ŞİFA DİLERİM...

 


Beykoz İlçemiz Spor ve sosyal hayatından maalesef Covid-19 Pozitif vakalarını duymaya devam ediyoruz. 

ÜMİT YILMAZ YAZIYOR..." ÖMÜR DEDİĞİN NEDİR Kİ !!! "


İnsanoğlunun hayatta amaçları ve hedefleri hiç bitmez.
İlk 5 yıllık bebeklik, çocukluk süresinden sonra hayat mücadelesi başlar. Daha 6 yaşını bile doldurmadan okul hayatıyla bir ömür boyu sürecek koşuşturmaya adeta bismillah der insanoğlu.

22 Nisan 2021 Perşembe

AK PARTİ BEYKOZ İLÇESİNDEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARETLER VAR


AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Şehitler Haftası münasebetiyle vatan için evlatlarını feda eden şehit ailelerini ziyaret etti.

BEYKOZ MÜZİSYENLER DERNEĞİNİN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE RAMAZAN YARDIMI YAPILDI


Pandemi sürecinin olumsuzluklarından en çok etkilenen sektörün içerisinde olan Beykoz Müzisyenler Derneği’nin ihtiyaç sahibi olan üyelerine çeşitli kurum ve kuruluşlarından Ramazan Ayı münasebetiyle alışveriş kartı ve kumanya yardımı yapıldı.

21 Nisan 2021 Çarşamba

A SPOR " BİZİM SEMTİN TAKIMI " BELGESEL ÇEKİMİ BEYKOZ 1908 İLE BAŞLADI


Beykoz 1908 A.Ş. Takımının Kocaeli temsilcisi Çayırovaspor maçında özel bir çekim vardı...Mayıs Ayında A Spor Kanalında yayınlanmaya başlanacak olan " Bizim Semtin Takımı " Belgeselinin ilkinin çekimleri Beykoz Stadı başta olmak üzeri değişik yerlerde yapıldı.

GÖKHAN KILINÇ BEYKOZ 1908 İLE DEVAM DEDİ...


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında bu sezon yılların ardından geri dönüş yapan futbolculardan olan Gökhan Kılınç Büyük Beykoz için ben de varım dedi.

VOLKAN DİNÇ ÇAYIROVASPOR MAÇINDA ALNINDAN YARALANIP HASTANEYE KALDIRILDI

 


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımının savunmadaki başarılı isimlerinden Volkan Dinç, Beykoz Stadında Çayırovaspor ile oynanan Hazırlık müsabakasında talihsiz bir an yaşadı...

BEYKOZ 1908, KOCAELİ ÇAYIROVASPOR İLE 2-2 BERABERE KALDI


Bölgesel Amatör maçlarına hazırlanan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Beykoz Stadında konuk ettiği Kocaeli'nin BAL Ligi temsilcilerinden Çayırovaspor ile 2-2 berabere kaldı...

20 Nisan 2021 Salı

ÜMİT YILMAZ , " ÜÇ KURUŞLUK SPOR KEYFİMİZ VARDI ONUN DA İÇİNE ETTİNİZ !!! "


Malum pandemi nedeniyle bir seneyi aşkın süredir evlerimizden çıkamıyoruz.
Hayatımız birçok yönden dolayı kısıtlandı.

DOST-KARDEŞ KULÜP ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 KONGRESİNİ YAPTI...HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMİZLE


Üsküdar Anadolu 1908 Abdülkadir Birinci yönetiminde devam ediyor

Türkiye’nin en eski üçüncü spor kulübü olan Üsküdar Anadolu 1908’in 57. Olağan Kongresi yapıldı. Tek listenin olduğu kongrede Abdülkadir Birinci, üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

BEYKOZ'DA EV EV PİDE İKRAMINA BAŞLANDI...


Beykoz’da Ramazan Ayı’nın sevincini yaşatacak, lezzetiyle sofraları ve gönülleri ısıtacak “Beykoz Pidesi”nin ilçe sakinlerine dağıtımı başladı.

BEYKOZ MÜZİSYENLER DERNEĞİNDE NÖBET DEĞİŞİMİ


Beykoz Müzisyenler Derneği’nin gerçekleştirdiği olağan genel kurulunda, Derneğin kurucu Başkanı Ayhan Aydın görevi Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Derviş’e devretti.

19 Nisan 2021 Pazartesi

RÜZGARLIBAHÇESPOR'DAN SÜPER LİGE GİDİP FORMA GİYDİLER...


Beykoz İlçemizin Tek Kız Futbol takımı Rüzgarlıbahçespor idi...kulüp ilk kez Kız Futbol Takımı kurduğunda antrenmanlara başladığında bazıları tabiri caizse burun büktü, bazıları ise " Ne işi var kızların futbolda? futbol erkek işi "  dedi...

RÜZGARLIBAHÇE MUHTARINDAN PANKARTLI UYARI VAR !

 


Tüm ülkede yüksek oranlara ulaşan hatta dünya sıralamasında bile en yoğun hissedilen ülkeler istatistiğinde ilk sıralarda yer alan ülkemizde maalesef Covid-19 önemlerine uyulmuyor. 

BEYKOZ 1908 A.Ş. İLK GÜNKÜ HEYECAN İLE DEVAM DİYOR....

 

Bölgesel Amatör Lig maçlarının Mayıs Ayı sonuna ertelenmesi ile birlikte bazı takımlar ara verirken, bazıları ise ortaya çıkan Covid - 19 Pozitif vakaları nedeni ile karantina süreci yaşamakta.

BEYKOZ 1908 A.Ş. HAFTAYA HAZIRLIK MAÇI İLE BAŞLADI

 


Bölgesel Amatör Lig hazırlıklarına devam eden Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı, Tesislerinde yine bir Karma Takım ile karşı karşıya geldi.