12 Haziran 2021 Cumartesi

BEYKOZ’UN SEVİMLİ CAN DOSTLARI PROJESİ BAŞLADI


İstanbul’un en fazla sokak hayvanı nüfusuna ev sahipliği yapan ilçelerinden Beykoz’da sokak havanlarının barınma, besleme ve sahiplendirilmesine yönelik hazırlanan “Beykoz’un Sevimli Can Dostları Projesi” başladı.

İYİ PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ HAYRETTİN NUHOĞLU TBMM'DE BEYKOZ SPOR KULÜP BİNASINI SORDU


Beykoz İlçemiz ile ilgili konularda TBMM'de bu güne değin birkaç konuşma dışında hiçbir konunun gündem olmadığı bilinmekte idi. TBMM'de geride kalan haftada İyi Parti İstanbul Milletvekili konuşma yaparken, Beykoz eksenli o kadar çok konuyu kısa zamanda aktardı ki...

11 Haziran 2021 Cuma

TEŞEKKÜRLER BAYRAM ÖNAL....BEYKOZ SEMALARINI SARI-SİYAHA ÇEVİRDİN....


Beykoz Futbol Takımı yıllar sonra profesyonel liglere dönebilmek için müthiş bir mücadele içine girmiş durumda...

DİLMAÇ VE MECLİS ÜYELERİ RİVA DERESİ İÇİN BÖLGE MUHTARLARIYLA BULUŞTU


AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve İBB Meclis Üyeleri, Riva Deresi’nin kirliliğine çözüm bulma noktasında bölge muhtarları ile bir araya geldi.

BEYKOZ MÜZİSYENLER DERNEĞİ YAZ'A MORAL PİKNİĞİ YAPARAK GİRDİ


Beykoz Müzisyenler Derneği, Riva yolu üzerindeki My Wedding Restoran&Kır Bahçesi’nde yaz sezonuna moral ve motivasyon içerisinde girebilmek için üyeleri ve aileleriyle piknik organizasyonu düzenledi.

BEYKOZ 1908'DEN BİR TEŞEKKÜR DE BEYKOZ MERKEZ UFUK TAKSİ'YE...


Büyük Beykoz için başlatılan seferberlik devam etmekte...Türk Sporunun 113 Yıllık Asırlık Çınarında TFF Bölgesel Amatör Lig müsabakaları ilk hafta galibiyeti ile başlarken camianın değişik kesimleri ellerinden ne yardım geliyorsa yapmaya devam etmekte.

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR FUTBOL OKULU ÇALIŞMALARA BAŞLIYOR

 

10 Haziran 2021 Perşembe

RÜZGARLIBAHÇESPOR'DA SPORCULARIN SULARI AHMET ERDOĞAN'DAN...


Türkiye'de Spor Kulüpleri için işin olmazsa olmazlarından birisi de gönüllülerin yapacakları yardımlar olsa gerek. Bu kimi zaman içilen su, kimi zaman ulaşım, kimi zaman akan bir damın ücretsiz onarılması şeklinde olabilmekte.

GÜMÜŞSUYUSPOR FUTBOL OKULUNDA ANTRENMANLAR BAŞLIYOR

 

CAFER BAŞKAN'DAN BAYRAKLI DESTEK VAR...


Beykoz Sevdası ile yoğrulmuş Baş Ailesinin her bir ferdini yüreği dün oynanan Beykoz 1908 A.Ş.-Cevizli Anadoluspor müsabakası için attı...

BEYKOZ 1908'DE ALİHAN'IN İSTEĞİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ!


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımının Cevizli Anadoluspor ile yaptığı 2020-21 Sezonu ilk karşılaşmasında bir isim vardı ki izleyenleri kendine hayran bırakmasını bildi...

9 Haziran 2021 Çarşamba

BU SEZONUN ÇIKIŞ YAPAN GENÇ YETENEĞİ ONUR GÜNDOĞDU RAKİBİN DENGESİNİ BOZDU


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımına bu sezon Çubukluspor takımından gelen Onur Gündoğdu, Cevizli Anadoluspor maçında ikinci yarı girdiği oyunda oldukça istekli ve atak görüntüsü ile rakibin dengesini bozan bir başka isim oldu.

BEYKOZ 1908'İ EN TECRÜBELİ İSMİ CUMAALİ BULUT, OYUNA BİR GİRDİ PİR GİRDİ...


Hayatta en kötü şeylerden birisi de önyargılı olmak olsa gerek...hayatın her anında bunun örneklerini yaşamak, görmek mümkün....

MEHMET ABİSİ SEN BUGÜN GOL ATACAKSIN KOÇUM DEDİ..AHMETCAN DA AFFETMEDİ


Beykoz 1908 A.Ş. ile Cevizli Anadoluspor'un TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Bölge 1.Grup ilk hafta karşılaşmasında sahaya ilk 11'de çıkan isimlerden olan genç Ahmetcan  Bayraktar, ilkyarıda hızlı ataklar ile rakip kaleyi zorlayıp savunmanın dengesini bir hayli bozdu.

CHP BEYKOZ İLÇE BAŞKANI AYDIN DÜZGÜN BEYKOZ 1908'E TRİBÜNDEN DESTEK VERDİ


Beykoz 1908 A.Ş. Takımında sezonun ilk maçında tribünlerden takip edip destek olanlardan birisi de Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün idi...

BEYKOZ SEVDALILARI İÇİN ÇATI TRİBÜN AÇILDI !


Bilindiği üzere Pandemi Süreci dolayısı ile Bölgesel Amatör Lig maçları için sınırlı sayıda izleyici stada alınabiliyordu. 

HELAL OLSUN ATOM KARINCAMIZ, BONUS KAFA MEHMET AYDIN


Beykoz 1908 A.Ş. Takımının Cevizli Anadoluspor ile oynadığı karşılaşmada bir oyuncu var ki özel alkışı fazlası ile hak etmekte...

BEYKOZ 1908, CEVİZLİ ANADOLUSPOR GALİBİYETİYLE BAŞLADI

 
TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Bölge 1.Grup karşılaşmasının adres Beykoz Stadı idi. Bu sezon oynanıp oynanmayacağı yönünde aylar süren beklentilerin ardından kulüplerin inisiyatifi ile 106 takım 2020-21 Sezonu maçları oynama kararı almış iken bunlardan birisi de Beykoz 1908 A.Ş. idi.

8 Haziran 2021 Salı

ESER TEKSTİL - ŞEREF AKYOL - BÜYÜK BEYKOZ'A BAŞARILAR DİLER

 

BEYKOZ SAMSUNLULAR DERNEĞİ BEYKOZ 1908'E BAŞARILAR DİLER

 

BEYKOZ STADI PANKARTLAR İLE SÜSLENMEYE BAŞLANDI


BEYKOZ HALK EĞİTİM MERKEZİ YIL SONU ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU GEÇTİ


Beykoz Halk Eğitimi Merkezi, Hayat Boyu Öğrenme haftası kapsamında; kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerini, Üsküdar Nev Çarşı AVM’de sergileyerek, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımıyla da Hidiv Kasrı yürüyüş parkurunda sağlıklı yaşam aktivitesi ve yılsonu belge töreni gerçekleştirdi.

EKREM İMAMOĞLU BEYKOZ SPOR KULÜBÜ YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

 


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile göreve geldiğinden beri görüşme imkanı bulamayan Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşme gerçekleştirdi.

7 Haziran 2021 Pazartesi

BEYKOZ 1908'DE ERGUN ORTAKÇI'DAN İLK MAÇ ÖNCESİ SON MESAJLAR VAR


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı 2020-2021 Sezonu maçlarına gecikmeli de olsa başlıyor...9 Haziran Çarşamba Günü Saat 17.00'de Beykoz Stadındaki ilk müsabakada Cevizli Anadoluspor konuk edilecek.

HAYDİ HAYIRLISI BEYKOZ 1908'DE İLK HAFTA MAÇI ÖNCESİNDE TESTLER YAPILDI


TFF Bölgesel Amatör Ligde 2020-21 Sezonu Çarşamba Günü ilk hafta maçları ile başlıyor. Beykoz Stadında haftanın ilk günü hummalı bir koşuşturma vardı. Maç Kadrosunda bulunan futbolcular, Teknik ve İdari Kadro ile diğer görevliler Covid 19 Testlerini yaptırdılar.

GÖKSU DERESİ KENARINDA DEMİRLİ LÜKS YAT YANDI


Beykoz'un nezih mekanlarından olan Göksu Nehri bu kez bir Yat Yangını haberi ile gündeme geldi.

ANADOLUKAVAĞI'NIN YENİ MUHTARI SEVİM LÜLEBURGAZ OLDU


Türkiye genelinde hafta sonunda 753 yerde gerçekleşen muhtarlık seçimlerinin birinin adresi de Anadolukavağı Mahallemiz idi. 

BEYKOZ'DA PAPAĞAN OPERASYONUNDA 38 İSKENDER PAPAĞINA EL KONULDU


Beykoz bu güne kadar çeşitli suç unsurlarının tespit edildiği hali ile medyada gündeme gelmekte. Hafta sonunda yine asayiş olayı ile gündeme gelen Beykoz ilçesinde ekranların başına oturup haberleri takip edenler bu kez bir " Papağan Operasyonu " ile gündeme geldi.

6 Haziran 2021 Pazar

BEYKOZ 1908'DE BAŞKAN ZEKİ AKSU HANGİ İSİMLERE İLK MAÇ İÇİN ÖZEL DAVETTE BULUNDU!


Ve artık nefesler tutuldu, Büyük Beykoz yeniden Profesyonel Liglere dönebilmek, çıkış sürecini başlatabilmek için sefere çıkıyor...ilk seferimiz de 9 Haziran 2021 Çarşamba Günü Cevizli Anadoluspor ile olacak...ilk maçların son derece önemli olduğu ortada, hele ki bu sezon grup maçlarında 6 maça yapılacak ve bu gruptan 1 takım yola devam edecek iken...

COŞKUN BAŞKAN YİNE YAPTI YAPACAĞINI...HELAL OLSUN...TEŞEKKÜRLER

 

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında 2020-21 Sezonu çalışmaları başladığında Çubukluspor Kulübü 8 futbolcusun Sarı-Siyahlı Takım ile idmana çıkması için göndermek sureti ile 113 Yıllık Tarihi Çınar'a adeta Can Suyu olmuş idi.

GÜMÜŞSUYUSPOR 2.AYAK TENİSİ TURNUVASI İÇİN BEKLENTİ YÜKSEK


Pandemi Sürecinde kapalı kalan Halı Sahaların Normalleşme Süreci ile birlikte yeniden açılması ile Özel Turnuvalar için hummalı bir çalışma başlayacak gibi.

BEYKOZ 1908'DE KAPTAN CENK'TEN GÜVEN VERİCİ AÇIKLAMALAR VAR!


2020-21 Sezonu müsabakalarının başlamasına artık saatler kala Beykoz 1908 A.Ş. Takım Kaptanı Cenk Güven'den önemli açıklamalar geldi...