20 Ağustos 2021 Cuma

BEYKOZ BELEDİYESİNDEN HAYVANSEVERLERİ SEVİNDİREN BİR MERKEZ AÇILIŞI VAR


Beykoz Belediyesi sahipsiz kedi ve köpeklere kuaförden yoğun bakım ünitelerine beş yıldızlı bakım ve tedavi hizmeti veren Rehabilitasyon Merkezini hizmete açtı.

BU PROJE BEYKOZ'DA TUTTU...ÖRNEK OLDU


İstanbul’un kent tarımı merkezi Beykoz’da hayata geçen “
Adil Sözleşmeli Tarım Projesi
”yle çiftçilerin mahsulü tarlada olgunlaşmadan alıcı buluyor.

BEYKOZ BELEDİYESİNDEN MUHARREM AYINA ÖZEL AŞURE DAĞITIMI VARDI


Beykoz Belediyesi Muharrem Ayı vesilesiyle, ilçe sakinlerine yüz yıllardır toplumda birlik ve beraberlik sembolü sayılan aşure ikramında bulundu.

BEYKOZ İLÇESİNİN TAEKWONDO ANTRENÖRLERİNİN KONUĞU İDİK...


Ülke olarak savunma ve mücadele sporları olarak tanımlanan branşlardan üst üste gelen başarılı sonuçlar bu spor dallarına olan ilgiyi de üst seviyelere çıkarmakta...Beykoz İlçemizde de bu anlamda özellikle Taekwondo Sporundan başarılı sonuçlar gelmeye devam etmekte.

19 Ağustos 2021 Perşembe

DÜNYA BEYKOZLULAR GÜNÜ MEŞALE ŞOV İLE KUTLANDI


Dünya Beykozlular günü 2021 Yılı kutlama etkinliğinin adresi yine Beykoz-Yalıköy arasındaki sahil idi. 

TALİP ERCAN," BABA TOPRAĞINDA SEL FELAKETİ..."


Bir Dünya Beykozlular Gününe daha eriştik, erişmesine de dünyada ve ülkemizde yaşanan felaketler dolayısı ile işin eğlence, kutlama faslı olmayacak gibi...doğrusu da bu olsa gerek...o tribünlerden pek çok Bozkurtlu kardeşimi de biliyorum...

18 Ağustos 2021 Çarşamba

KAVACIKSPOR'UN YILDIZINI GALATASARAY KAPTI


Ve Beykoz İlçemizden bir Yıldız Adayı daha Galatasaray'ın yolunu tuttu! Kavacıkspor Futbol Akademisinden yetişen 2009 doğumlu Ayaz Kurtuluş Galatasaray Altyapısına Transfer oldu. 

BEYKOZ 1908'İN GENÇ YILDIZI ONUR GÜNDOĞDU SİLİVRİSPOR İLE ANLAŞTI


Beykoz 1908 A.Ş. Takımının kısa süreli Bölgesel Amatör Lig maç sürecinde başarılı futbolu ile dikkatleri çeken genç isimlerinden Onur Gündoğdu TFF Bölgesel Amatör Lig Takımlarından Silivrispor ile anlaşma imzaladı.

BEYKOZ 1908 A.Ş. TAKIMINDA YENİ TEKNİK DİREKTÖR HAKAN ÇOBANOĞLU OLDU


Bölgesel Amatör Ligde 2021-22 Sezonu için hazırlıkların devam ettiği Beykoz 1908 A.Ş. Takımında yeni Teknik Direktör Hakan Çobanoğlu oldu.

TOMAR PAŞANIN 10 PARMAĞINDA 10 MARİFET VAR


O Beykoz'un gerek kişiliği gerekse de bir birinden farklı uğraşları ile Tomar Paşası...

RÜZGARLIBAHÇESPOR'DAN SU BAĞIŞI İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI VAR


Spor Kulüpleri için özellikle İlkbahar-Yaz Döneminde önemli bir gider teşkil eden içme suları için kulüp camiası ya da kulübün bulunduğu mahalledeki esnafların, yardımseverlerin yapacakları yardımlar büyük önem arz etmekte...

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN, SEL FELAKETİNİN YAŞANDIĞI BOZKURT'TA İDİ


Batı Karadeniz illerinde yaşanan Sel Felaketinin ardından yaralar sarılmaya başlanırken bölgeye değişik il ve ilçelerden Belediye Başkanları düzeyinde ziyaretler de devam etmekte.

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI ASIM ÖZDEMİR'DEN SOĞUKSUSPOR FUTBOL OKULUNA ZİYARET VAR


Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir'den Soğuksuspor Yaz Futbol Okuluna tabiri caizse "Çat kapı " sürpriz bir ziyaret vardı.

ÜMİT YILMAZ YAZIYOR, " HAYATIMIZ VE TEŞEKKÜR ETMEK..."


Hepimiz gergin ve üzüntülü günler yaşıyoruz. Pandemi, orman yangınları, ardı arkası kesilmeyen seller derken üzüntümüz katlandıkça katlandı.

16 Ağustos 2021 Pazartesi

15 Ağustos 2021 Pazar

LOJİSTİK FİRMASI OLAN CEMAL RENÇBER MEMLEKETİ BOZKURT İÇİN SEFERBER OLDU


Beykoz İlçesinden Sel Felaketi yaşayan bölgelere yardımlar devam ederken bu konuda elini taşın altına koyanlardan birisi de Bozkurt Ambarcılar Köyünden olan ve aynı zamanda Beykoz'daki bu Köy Derneğinin Başkanı da olan Cemal Rençber...bir kamyon dolusu çocuk bezi, maması ve bisküvisi Bozkurt'a gönderilmiş durumda.

BEYKOZ KIZILAY ŞUBESİ SEL FELAKETİ YAŞAYAN BÖLGEDE ÇALIŞMALAR YAPTI


Batı Karadeniz'de bazı ile ve ilçeleri kapsayan Sel Felaketinin ardından Beykoz ilçemizden kurumsal anlamda yardım çalışması yapıp bölgeye intikal eden kurumlardan birisi de Türk Kızılay'ı Beykoz Şubesi idi. 

BEYKOZ BELEDİYESPOR'LU OKÇULAR KÜTAHYA'DAKİ ŞAMPİYONADA TEMSİL EDİLDİLER


Pandemi Sürecinde Beykoz Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından eğitim verilmeye başlanılan en çok ilgi çeken branşlardan idi Okçuluk...